نانو نمایی در پردیس

  یکی از مشکلاتی که امروزه در ساختمان ها دیده می شود کثیف شدن و تخریب نمای ساختمان است که دلیل این کثیفی ها می تواند آلاینده های صنعتی ، آلودگی هوا ، بارش باران و برف، گرد و خاک باشد . همچنین تخریب هایی که در نمای ساختمان دیده می شود می تواند به دلیل استفاده از مصالح ساختمانی نا مرغوب در سازه ها باشد . برای ترمیم و شست و شوی نمای ساختمان باید هزینه های هنگفتی را پرداخت  نمود. مجموعه ماندگار نانو اجرا کننده فرایند نانو نمایی در پردیس توانسته تا حدود زیادی این مشکلات را رفع نماید . در ادامه به بررسی کلی مواد نانویی خواهیم پرداخت .

  اجرای عملیات های نانو نمایی در پردیس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: عایق حرارتی در پیشوا

  مزایا نانو نمایی در پردیس

  از جمله مزایایی که می توان برای مواد نانویی نام برد این است که مواد نانویی قدرت نفوذ و جذب بالایی در مصالح ساختمانی دارد. این مواد به سرعت خشک شده و باعث افزایش عمر مصالح ساختمانی خواهند شد. شما عزیزان می توانید با یک بار نانو نمایی ساختمان خود در برابر عوامل محیطی که می تواند کثیفی ها و تخریب هایی را داشته باشند حفظ نماید . از دیگر مزایای نانو نمایی در پردیس می توان به پوشش دهی تمام درزها اشاره نمود به همین دلیل این مواد می تواند تا حدی عایق حرارتی ، رطوبتی و صوتی نیز باشد .

  بیشتر بخوانید: انجام پروژه های آب بندی استخر در تهران

  آنتی باکتریال بودن مواد نانویی سبب می شود نمای ساختمان به هیچ عنوان خزه ، جلبک ، شوره و قارچ نبندد در نتیجه از کثیف شدن نما جلوگیری خواهد شد. خاصیت خود پاک شوندگی این عایق ، ساختمان را از تمامی کثیفی ها دور می کند و یا در صورت ایجاد کثیفی به راحتی پاک می شود . نانو موادی ضد حریق و نسوز می باشد. ضد حریق بودن این مواد به این معناست که در صورت آتش سوزی مانع از نفوذ آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر انتقال پیدا نخواهد کرد. شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی که مجموعه ماندگار نانو برای شست و شو ساختمان تان به کار می برد ، از هدر رفتن انرژی تا حد زیادی جلوگیری نمایید.

  مزایای دیگر نانو نمایی در پردیس

  برای شست و شو نمودن نمای ساختمان باید نسبت به جنس نمای ساختمان نیز اطلاع داشت  زیرا شست و شو نما های مختلف آجری ، سیمانی و … متفاوت است. این مواد از رنگ پریدگی و تخریب نمای ساختمان جلوگیری خواهد کرد . تمامی موادی که تیم حرفه ای و مجرب مجموعه ماندگار نانو برای نانو نمایی در پردیس استفاده می کند درجه یک و با کیفیت بوده است . این مواد می تواند دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گرا در نیز تحمل نماید و در برابر اشعه یووی و فرابنفش بسیار مقاوم است همچنین مواد نانویی می تواند در برابر مواد اسیدی و بازی مقاومت نشان دهد. شما عزیزان می توانید با استفاده از هرگونه مواد شوینده تمام نمای خود را بدون هر گونه تخریبی شست و شو نمایید.

  باران های اسیدی نیز می تواند به ساختمان ها آسیب های زیادی بزند که مواد نانویی قابلیت مقابله با آن را  دارد . همچنین نانو محلولی کاملا بی بو و بدون رنگ می باشد و برای سلامتی به هیچ عنوان مضر نخواهد بود. شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی نمای ساختمانی براق ، تمیز و زیبا داشته باشید. توجه داشته باشید که با شست و شوی نمای ساختمان تان با مواد دیگر با گذشت زمان عوامل محیطی بر روی نمای ساختمان تاثیر خواهند گذاشت اما با استفاده از مواد نانویی هیچ احتیاحی به شست و شو دوباره ی نمای ساختمان تان نخواهید داشت .

  سوالات شما عزیزان در زمینه هزینه ، زمان و فرایند نانو نمایی در پردیس

  شاید با خواندن این مطالب در زمینه نانو نمایی در پردیس ترغیب به انجام این نوع شست و شوی نما شده باشید . شما  عزیزان می توانید با تماس به کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی در زمینه ی جنس ، تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان خود از هزینه، زمان و فرایند انجام نانو نمایی به صورت تقریبی اطلاعات و آگاهی کسب نمایید . توجه داشته باشید هزینه ی داربست بندی ساختمان جداگانه محاسبه خواهد شد .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *