نانو نمایی در شهریار

  نمای ساختمان شما عزیزان با گذشت زمان بر اثر عوامل محیطی مانند بارش  برف و باران ، گرد و غبار، آلاینده های صنعتی و … کثیف شده و نمای براق اولیه را نخواهد داشت. همچنین هزینه ای که شست و شوی نمای ساختمان برای شما ایجاد خواهد کرد زیاد است. تیم مجرب و حرفه ای ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت می تواند با نانو نمایی در شهریار تا حدود زیادی این گونه مشکلات را رفع نماید. شما عزیزان می توانید با استفاده از نانو، از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری کنید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای نانو نمایی در شهریار - شرکت سپیدار عایق ماندگار نانو

  مزیت های نانو نمایی در شهریار

  نانو مزیت های زیادی را دارد که در این مطلب به تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت . از جمله مزیت های آن کم بودن زمانی است که در برابر تمیز کردن با مواد دیگر صرف خواهد شد ، می باشد. این مواد به سرعت به درون مصالح ساختمانی نفوذ کرده و سبب افزایش طول عمر ساختمان نیز می شود . آنتی باکتریال بودن نانو نیز به این منظور است که در برابر بستن خره ، جلبک ، شوره و قارچ در نمای ساختمان مقاومت می نماید. شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی در نانو نمایی در شهریار از ساختمانی ضد حریق بهره مند شوید ، به طوری که در صورت آتش سوزی ، حریق پخش نشده و از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد.

  بیشتر بدانید: آب بندی استخر در پیشوا

  این مواد خاصیت خود پاک شوندگی داشته و به راحتی تمامی کثیفی ها را تجزیه خواهد نمود و در صورتی که نمای ساختمان شما عزیزان کثیف شود به راحتی می توانید محیط را شست و شو دهید. همچنین از مواد نانویی می توان در تمامی محیط ساختمان مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، کف آشپزخانه ، دیوار ها ، سقف و … استفاده نمایید. اگر محل عایق بندی شده با نانو نیاز به شست و شو با مواد اسیدی و بازی را داشت، می توانید به راحتی از هرگونه مواد شوینده استفاده کنید . مواد نانویی قابلیت مقابله با این گونه مواد را داشته و به هیچ عنوان در اثر برخورد با آن ها پوسته نشده و از بین نمی رود.

  مزیت های دیگر نانو نمایی در شهریار

  نمای ساختمان بر اثر تابش نور خورشید با گذشت زمان دچار رنگ پریدگی شده و از جمله دلایل آن اشعه های یووی و فرابنفش می باشد. شما عزیزان می توانید با استفاده از نانو نمایی در شهریار ، ساختمان خود را در برابر این گونه اشعه های خورشید محافظت نمایید. مواد نانویی با انعطاف بالایی که دارد به راحتی به تمامی درز ها نفوذ کرده و تمام آن ها را پوشش می دهد . بنابراین می تواند برای ساختمان شما، تا حدود زیادی نقش عایق حرارتی ، صوتی و رطوبتی را نیز اجرا نماید.

  بیشتر بخوانید: آب بندی استخر در ورامین

  نانو قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد داشته و در این بازه از دما آسیب نخواهد دید. همچنین نانو محلولی است بدون رنگ و بو که به سرعت خشک شده و به هیچ عنوان برای سلامتی و محیط زیست مضر نمی باشد. توجه داشته باشید با گذر زمان مواد نانویی خاصیت خود را از دست نمی دهد ؛ بنابراین شما عزیزان با یک بار استفاده از نانو در شست و شوی نمای ساختمان تان تا پایان عمر سازه ، نیازی به شست و شو آن را نخواهید داشت.

  فرآیند نانو نمایی در شهریار

  برای شست و شو نمای ساختمان خود باید ابتدا نما را تمیز نموده و سپس نانو نمایی را انجام دهید . هزینه ای که برای شست و شو نمای ساختمان خود پرداخت خواهید کرد نسبت به مواد دیگر کمی بیشتر می باشد ، اما توجه داشته باشید با استفاده از این مواد می توانید ساختمان خود را یک بار برای همیشه شست و شو دهید و هیچ گونه نیازی به شست و شو دوباره نمای ساختمان نخواهید داشت. نوع نمای ساختمان می تواند در نوع شست و شو تاثیر گذار باشد. شما عزیزان می توانید با تماس به کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ ، تعداد دیوار ها ، نوع نمای ساختمان از هزینه و زمان انجام این فرآیند به صورت تقریبی آگاه شوید. همچنین هزینه ی داربست برای نانو نمایی در شهریار جداگانه محاسبه می شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *