نانو نمایی در دماوند

  نمای ساختمان ها با مرور زمان بر اثر گرد و غبار ، بارش برف، آلاینده های صنعتی و باران های اسیدی و … تخریب شده و یا کثیف شده و نمای خود را از دست خواهد داد. هزینه ای که برای ترمیم و نما شویی باید پرداخت نمود سر سام آور می باشد. تیم مجرب و ماهر مجموعه ماندگار نانو اجرا کننده فرآیند نانو نمایی در دماوند را از صفر تا صد بر عهده گرفته و تا حدود زیادی از هزینه های اضافی به وجود آمده جلوگیری می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید : عایق رطوبتی در پیشوا

  اجرای پروژه های نانو نمایی در دماوند - شرکت ماندگار نانو

  مزیت های نانو نمایی در دماوند

  شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی نمای ساختمان خود را شست و شو دهید . این مواد باعث براق شدن نمای ساختمان می شود و به سرعت خشک شده و به علت نفوذ و جذب بالایی که دارد باعث افزایش عمر مصالح ساختمانی خواهند شد. شما عزیزان می توانید ساختمان تان را با یک بار نانو کردن از هرگونه کثیفی و تخریب ها حفاظت نمایید . این مواد به دلیل انعطاف بالایی که دارد می تواند تمام درزها را پوشش داده و به همین دلیل می تواند تا حدودی نقش عایق حرارتی ، رطوبتی و صوتی نیز را ایفا کند.

  نمای ساختمان شما بعد از عایق بندی با مواد نانویی به هیچ عنوان جلبک، خزه و قارچ نمی بندد و دلیل آن آنتی باکتریال بودن این مواد می باشد . خاصیت خود پاک شوندگی این مواد نیز می تواند تمامی کثیفی ها را تجزیه نماید و یا در صورت کثیفی می توان با مواد شوینده به راحتی نمای ساختمان را شست و شو داد . شما عزیزان می توانید با نانو نمایی در دماوند از هدر رفتن انرژی نیز تا حد زیادی جلوگیری نمایید همچنین نانو موادی ضد حریق بوده و در زمان آتش سوزی به هیچ عنوان از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد.

  فرایند نانو نمایی در دماوند

  برای انجام فرایند نانو نمایی در ساختمان باید به چند مورد توجه نمود . جنس ساختمان می تواند در روش عایق بندی تاثیر داشته باشد . برای مثال عایق بندی در نمای آجری ، فلزی ، سیمانی و … با یکدیگر متفاوت خواهد بود. هزینه ای که برای نانو نمایی در دماوند لازم است پرداخت شود نسبت به بررسی ارتفاع ، تعداد طبقات و تعداد دیوارهای ساختمان محاسبه می شود. همچنین برای نانو کردن نمای ساختمان باید از داربست استفاده نمود که هزینه ی داربست جداگانه محاسبه می شود. زمانی که برای نانو کردن ساختمان صرف می شود نسبت به زمانی که برای شست با مواد دیگر صرف خواهد بسیار کمتر بوده است زیرا مواد نانویی به سرعت خشک شده و جذب مصالح خواهد شد. توجه داشته باشید شما عزیزان با یک بار نانو نمایی ساختمان خود، تا پایان عمر سازه نیازی به شستن نمای خود نخواهید داشت همچنین مواد نانویی باعث شفاف شدن و ساختمان شما نیز می شود . توجه داشته باشید برای نانو نمایی هیچ احتیاجی به تخریب نمای ساختمان تان نخواهد بود.

  مزایای دیگر نانو نمایی در دماوند

  باران های اسیدی می تواند سبب تخریب نمای ساختمان شده و از شفافیت آن بکاهد مواد نانویی قابلیت بر خورد با مواد اسیدی و بازی مثل باران اسید مقابله می کند و به هیچ عنوان پوسته نخواهد شد. همچنین اشعه یووی و فرابنفش نیز می تواند باعث تخریب نمای ساختمان بشود که با مواد نانویی در مقابل آن ها مقاومت می کند. نانو محلولی بی رنگ ، بدون بو و دوست دار محیط زیست است و هیچ گونه ضرری را نخواهد داشت.

  با گذشت زمان نمای ساختمان ها در برابر عوامل محیطی مانند نم و رطوبت دچار رنگ پریدگی و پوسیدگی خواهد شد نانو در برابر دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد مقاومت خواهد کرد و به هیچ وجه از بین نخواهد رفت. کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو تمامی موادی را که برای نانو نمایی در دماوند استفاده می نماید با کیفیت و درجه یک بوده و شما عزیزان را از ترمیم عایق بندی نانویی بی نیاز می کند. لازم به ذکر است برای نانو نمایی ساختمان خود باید نمای ساختمان کاملا تمیز و عاری از هر گونه کثیفی باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *