نانو ساختمان در پیشوا

  مشکلاتی که امروزه می تواند ساختمان را به خطر بیندازد ، نم و رطوبت و هدر رفتن انرژی در ساختمان و مطلوب نشدن دمای محیط است. دلیل این گونه مشکلات استفاده مصالح ساختمانی نامرغوب و درجه سه است. خرابی هایی که بر اثر نم و رطوبت در ساختمان ایجاد می شود می تواند هزینه های زیادی را برای ما ایجاد نماید. مجموعه ماندگار نانو با ارائه خدماتی نانو ساختمان در پیشوا ، تا حد زیادی این مشکلات را بدون هیچ گونه تخریبی و در کمترین زمان رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید: عایق نمایی

  اجرای پروژه های نانو ساختمان در پیشوا - شرکت ماندگار نانو

  ویژگی های نانو ساختمان در پیشوا

  برای افرادی که می خواهند ساختمان خود را عایق نمایند مواد نانویی می تواند پیشنهاد خوبی باشد . مزیت های این مواد بسیار زیاد است و نمی توان تمام این مزیت ها را در این مطلب بیان کرد . یکی از مزیت های مهم مواد نانویی افزایش دوام ، ماندگاری و طول عمر ساختمان می باشد . این مواد به درون مصالح نفوذ کرده و جذب مصالح شده و به سرعت خشک خواهد شد . شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمامی محیط ساختمان خود مانند کف آشپزخانه ، سقف ها ، دیوار ها ، سرویس های بهداشتی ، حمام و … خود استفاده نمایید.

  مواد نانویی عایق صوتی نیز می باشد و از ورود هرگونه صدای اضافه به درون محیط تا 85 درصد جلوگیری می نماید. نانو آنتی باکتریال است و از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره جلوگیری می نماید . همچنین در مقابل مواد اسیدی و بازی بسیار مقاوم می باشد شما عزیزان می توانید محلی که با استفاده از نانو عایق بندی شده است را به راحتی با هرگونه مواد شوینده ، شست و شو دهید. نانو موادی ضد حریق و نسوز می باشد و از نفوذ آتش و انتقال از نقطه ای به نقطه ی دیگر جلوگیری خواهد می نماید. نانو ساختمان در پیشوا می تواند تمامی مشکلات شما عزیزان را در زمینه عایق بندی رفع نماید. در ادامه به مزیت های دیگر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  مزیت های دیگر نانو ساختمان در پیشوا

  این مواد قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را دارد و در برابر اشعه یووی و فرابنفش مقاوم هستند . این مواد نانویی ماندگاری بالایی را دارا است و به هیچ عنوان در گذر زمان دچار پوسیدگی نخواهد شد. شما عزیزان می توانید بدون هیچ گونه تخریبی در کمترین زمان محیط خود را عایق بندی کرده و از هدر رفتن انرژی جلوگیری نمایید. در ساختمان ها با وجود وسایل سرمایشی و گرمایشی مانند کولر و شوفاژ و بخاری و … به هیچ عنوان دمای محیط عادی نشده و برای شما هزینه های زیادی به بار می آورد . مجموعه ماندگار نانو با تیم مجرب و حرفه ای خود توانسته با استفاده از مواد درجه یک و مرغوب ، نانو ساختمان در پیشوا را بر عهده بگیرد و تا حد زیادی این مشکلات را رفع نماید .

  بیشتر بدانید: نانو مکمل بتن

  تفاوت ایزوگام با نانو ساختمان در پیشوا

  ایزوگام یک از انواع عایق های رطوبتی است که از گذشت تا به امروز مورد استفاده قرار می گرفته اما به علت معضلاتی که به همراه دارد از آن صرف نظر می شود. یکی از معایب آن تولید گاز های سمی است که برای سلامتی انسان بسیار مضر است . ضمنا ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمام درزها را نخواهد داشت و در برابر سرما زمستان منقبض شده و ترک می خورد و گرمای بیش از اندازه در تابستان باعث نرم شدن ایزوگام می گردد و خاصیت عایق بندی خود را از دست خواهد داد. ایزوگام بعد از مدتی نیاز به ترمیم خواهد داشت در صورتی که نانو ساختمان با یک بار عایق بندی احتیاجی به ترمیم نخواهد داشت . همچنین برای ایزوگام کردن محیط احتیاج به تخریب خواهد بود ولی نانو هیچ گونه تخریبی نخواهد داشت .

  هزینه و زمان نانو ساختمان در پیشوا

  هزینه و زمانی که شما عزیزان برای عایق بندی با نانو صرف خواهید نمود در برابر عایق بندی های دیگر بسیار ناچیز است. در صورتی که برای شما سوالاتی پیش آمده است می توانید با تماس به کارشناسان مجرب و متخصص مجموعه ماندگار نانو و با ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ و دیوار ها از فرایند انجام کار ، هزینه و زمان تقریبی نانو ساختمان در پیشوا اطلاعات کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *