نانو ساختمان در پردیس

  امروزه به دلیل استفاده از مصالح نامرغوب و درجه 3 در ساخت ساختمان ها سبب شده که مشکلاتی زیادی برای شما عزیزان به وجود بیاورد. این مشکلات مانند نم های ایجاد شده در ساختمان می تواند چهره زشتی برای محیط منزل و یا محل کارتان داشته باشد. نانو ساختمان در پردیس به شما عزیزان این امکان را می دهد این قبیل مشکلات را تا حد زیادی رفع نماید. با استفاده از مواد نانویی می توانید به صورت صد در صد محیط ساختمان خود را عایق رطوبتی ، عایق صوتی و حرارتی نمایید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای عملیات های نانو ساختمان در پردیس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: عايق حرارتي ساختمان در اسلامشهر

  مزایا نانو ساختمان در پردیس

  از جمله مزایایی که می توان برای مواد نانو ساختمان در پردیس نام برد عایق صد در صدی ساختمان شما در برابر نم و رطوبت می باشد. این مواد محلولی است که می تواند به سرعت جذب مصالح شده و عمر مصالح ساختمانی را افزایش خواهد داد. نانو به تمامی درزها نفوذ کرده و صد در صد محیط را عایق بندی می نماید. این مواد قابلیت مقابله را با هر گونه مواد اسیدی و بازی را دارد. شما عزیزان می توانید محلی را که عایق بندی کرده اید را با استفاده از مواد شوینده شست و شو دهید. این مواد خاصیت آنتی باکتریال داشته و شما با استفاده از آن می توانید از بستن هرگونه خزه ، جلبک ، شوره و قارچ جلوگیری نمایید. با استفاده از مواد نانویی می توانید ساختمان خود را ضد حریق نمایید. ضد حریق شدن به این معناست که آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر انتقال پیدا نخواهد کرد. عایق بندی های نانویی از لوله ها ، مخازن و مصالح می تواند محافظت کرده و از پوسیدگی و خوردگی مصالح ساختمانی جلوگیری خواهد نمود.

  مزیت های دیگر نانو ساختمان در پردیس

  این مواد توانایی تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را دارد. نانو محلول بی رنگ و بدون بو بوده و برای سلامتی انسان به هیچ عنوان ضرر نخواهد داشت. شما عزیزان می توانید در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه ساختمان خود را عایق بندی نمایید. توجه داشته باشید برای عایق بندی محیط خود باید حتما محل را تمیز نمایید. این مواد خاصیت خود پاک شوندگی دارند و در صورت کثیف شدن محیط به راحتی با مواد شوینده پاک خواهد شد. نانو ساختمان در پردیس می تواند قابلیت مقابله در برابر اشعه یووی و فرابنفش را داشته باشد. از مواد نانویی می توانید در تمامی محیط ساختمان خود مانند سقف ها ، دیوار ها ، کف آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی استفاده نمایید.

  بیشتر بدانید: آب بندی ساختمان در اسلامشهر

  تفاوت ایزوگام با نانو ساختمان در پردیس 

  یکی از معایب ایزوگام که می توان به آن اشاره نمود این است که در زمستان به علت سرمای زیاد ایزوگام منقبض شده و ترک می خورد و تابستان به علت گرمای زیاد نرم شده و خاصیت عایق بندی را از دست خواهد داد. در نتیجه نیاز به ترمیم خواهد داشت اما با یک بار عایق بندی به وسیله نانو هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهید داشت. همچنین در زمان انجام ایزوگام گاز هایی متصاعد می شود که برای سلامتی انسان بسیار مضر خواهد بود. برای ایزوگام کردن محیط امکان تخریب محل وجود دارد. ولی عایق بندی با نانو هیچ احتیاجی به تخریب نخواهد داشت. ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمامی درزها را نداشته اما نانو به علت قابلیت انعطاف بالایی که دارد تمامی درزها را پوشش خواهد داد. شما عزیزان می توانید در کمترین زمان تمامی محیط خود را عایق بندی نمایید. توجه داشته باشید که برای عایق بندی محیط خود باید حتما محیط را کاملا تمیز نمایید.

  سوالات در زمینه هزینه و زمان نانو ساختمان در پردیس

  شاید برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه ی زمان و هزینه نانو ساختمان پیش آمده باشد. شما عزیزان می توانید با تماس به کارشناسان ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از زمینه متراژ و تعداد دیوار ها و … اطلاعاتی را در زمینه نانو ساختمان در پردیس را به صورت تقریبی کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *