نانو ساختمان در ورامین

  با در نظر گرفتن هزینه های سرسام آور که در بخش های مختلف ساختمان های  اداری ، مسکونی و تجاری به علت استفاده از مصالح بی کیفیتی که در ساخت این ساختمان ها  به کار رفته موجب شده ، مالکان پس از استفاده مکرر از بخش های مختلف ساختمان اعم از سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و … برای درست نمودن این بخش ها هزینه های هنگفت و وقت زیادی را صرف کنند . مجموعه ماندگار نانو برای کاهش این هزینه های سرسام آور و همچنین صرفه جویی در وقت ارزشمند شما عزیزان ، نانو ساختمان در ورامین را به ارمغان آورده که شامل عایق حرارتی ،  صوتی ، رطوبتی  ، نماشویی و رنگ آمیزی با مواد نانو می باشد . شما عزیزانی که در شهر ورامین زندگی می کنید می توانید از این نانو عایق ها استفاده کنید .

  نقش نانو ساختمان در ورامین

  با توجه به مطالب گفته شده در بالا که راجب نانو ساختمان در ورامین گفتیم در این قسمت به توضیحات کامل ترکاربرد هایی این نانوها می پردازیم  :

  از آنجایی که محیط های مختلف ساختمان ها دارای عایق بندی هستند و اگر به هر دلیلی این عایق بندی ها در ساختمان به درستی به کار نرفته باشند از ورود صدا ، جذب گرما و سرما و ایجاد نم و رطوبت به محیط های مختلف  ساختمان جلوگیری نمی کنند . برای این که با اطمینان خاطر از قسمت های مختلف برای طولانی مدت استفاده کنید ، مجموعه ماندگار نانو در زمینه عایق بندی از جمله حرارتی ، رطوبتی و صوتی از عایق های نانویی استفاده کرده که این عایق ها به دلیل وجود مواد نانویی در آن ها به راحتی و بدون تخریب در محیط های مختلف ساختمانی به کار می روند و هر کدام از آن ها با توجه به کاربردشان در ساختمان عمل می کنند .

  در این قسمت برای هر کدام از عایق ها یک مثال می زنیم :

  عایق های رطوبتی همان گونه که از نامشان پیداست از نم و رطوبت جلوگیری می نمایند پس در نتیجه در محیط هایی از ساختمان مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه  که در برخورد مداوم و همیشگی آب قرار گرفته اند استفاده شده و آن محیط را آب بند می کند

  عایق حرارتی در ساختمان ها از ورود و خروج  سرما و گرما که توسط شوفاژ ، بخاری ، کولر و … انجام شده جلوگیری می کند .شما عزیزان اگر از عایق های متفرقه استفاده کنید ، باید هزینه زیادی را برای سرمایش و گرمایش منزل یا محل کار خود بپردازید . اما این مجموعه با بهره گیری از نیرو های متخصص از عایق نانویی بهره گرفته که بدون تخریب و از کارایی صد در صدی برخوردارند استفاده کرده است .

  انجام پروژه های نانو ساختمان در ورامین - شرکت ماندگار نانو

  ادامه نقش نانو ساختمان در ورامین

  در این بخش به ادامه نقش های نانو ساختمان در ورامین می پردازیم :

  عایق صوتی ، با توجه به نام این عایق ، از ورود و خروج صدا از یک محیط به محیط دیگر جلوگیری می کند و شما عزیزان می توانید بدون تخریب محیط هایی مثل سقف ، دیوار ، درب ، پنجره از این عایق های نانویی استفاده نمایید زیرا این عایق ها از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردارند و به راحتی بر روی سطح های مختلف به کار می روند و باعث افزایش طول عمر آن محیط ها نیز می شود . همچنین حداقل تا 85 درصد از ورود و خروج صدا به محیط های دیگر جلوگیری می نماید.

  بیشتر بدانید: انجام پروژه های نماشویی در ورامین

  در زمینه نماشویی مجموعه ماندگار نانو نیز از محلول های پاک کننده نانویی بهره گرفته که ، هنگامی که این محلول را بر روی سطح نماها  به کار  می برند این مواد نانویی آلودگی هایی که ناشی از دود خودرو ها ، دود و آلاینده های سمی کارخانه ها و … می باشد که هر کدام از این آلودگی ها به نحویی باعث تخریب و پوسیدگی نما می شوند را پاک می نمایند. از جمله فواید این محلول ها می توان به  افزایش طول عمر نما و همچنین تا حد قابل توجهی این آلودگی ها را کاهش و در شست و شو بعدی با هزینه و زمان کم تر این شست و شو انجام می گیرد.

  نقش نانو ساختمان در ورامین در رنگ آمیزی

  با توجه به رنگ های پلاستیک و روغنی که از زمان استفاده حداکثر زیبایی آن ها در یکسال اول می باشد و پس از آن زمان ظاهر و نمای خود را از دست می دهند . مجموعه ماندگار نانو برای این که شما عزیزان بتوانید از رنگ ها با طول عمر بیشتر در ساختمان خود بهره بگیرید ، از رنگ های نانویی بهره گرفته که این رنگ های نانویی علاوه بر ظاهر و نما بیشتر دارای مزیت های بی شماری از جمله طول عمر بالا ، مقاومت در برابر مواد شوینده ، قابلیت پاک نمودن با دستمال مرطوب و چند منظوره ها و… .

  این رنگ ها به خصوص برای افرادی که دارای فرزند خردسال هستند از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا کودکان با مداد شمعی بر روی دیوار نقاشی می کشند و این نقاشی ها موجب از بین رفتن رنگ می شود اما این رنگ های نانویی به علت قابلیت پاک شدن با دستمال و چند منظوره باعث شده شما عزیزان بدون هیچ نگرانی کودک خود را در منزل آزاد تا بازی کند.

  بیشتر بخوانید: عایق حرارتی ساختمان در ورامین

  هزینه نانو ساختمان در ورامین

  با توجه به کاربرد ها و فوایدی که درباره نانو ساختمان در ورامین گفته شد شاید در ذهن شما عزیزان سوالاتی نظیر زمان ، هزینه ، چگونگی مراحل انجام کار توسط مجموعه و … شکل گرفته باشد. برای یافتن پاسخ این سوالات و همچنین اعلام در خواست برای هر کدام از این فعالیت ها ، شما عزیزان می توانید با مسئولین مربوطه مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل فرمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *