نانو ساختمان در قدس

  امروزه در ساختمان ها مشکلات زیادی دیده می شود که یکی از دلایل آن نامرغوب بودن مصالح ساختمانی بوده است. نم زدگی های دیواره های ساختمان ، متعادل نشدن دمای محیط و یا آلودگی های صوتی در محیط از جمله مشکلاتی است که در ساختمان ها دیده می شود. عایق بندی صحیح در ساختمان می تواند از این گونه مشکلات جلوگیری نماید. کارشناسان حرفه ای و با تجربه مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی با کیفیت و درجه یک می تواند فرایند نانو ساختمان در قدس را انجام داده و ساختمان شما را عایق بندی کند. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های نانو ساختمان در قدس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزیت های نانو ساختمان در قدس

  وجود درز در دیواره های ساختمان می تواند انرژی درون محیط را هدر دهد و یا موجب ورود و خروج صدا ی درون ساختمان به واحد های مجاور شود. این گونه مشکلات می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را داشته باشد و یا حتی موجب سلب آسایش تان بشود. مواد نانویی با سرعت بالایی که در نفوذ به درز های ساختمان دارد می تواند تمامی درزها را پوشش دهی کند ، بنابراین می تواند از هزینه های جانبی ایجاد شده برای تان جلوگیری نماید.

  نانو می تواند سبب افزایش طول عمر ساختمان شود و از مصالح ساختمانی شما محافظت می کند. از مواد نانویی می توانید در تمامی نقاط ساختمان خود مانند پشت بام ، دیوار ها ، سقف ، تراس ، سرویس بهداشتی ، حمام ، کف آشپزخانه و … استفاده نمایید.

  بیشتر بدانید: آب بندی استخر در گرمسار

  همچنین مواد نانویی قابلیت مقابله با هر نوع مواد اسیدی و بازی را داشته و می توانید از هر نوع مواد شوینده در شست و شو محیط عایق بندی شده استفاده کنید و نگران از بین رفتن و پوسته شدن مواد نانویی نباشید. شما عزیزان می توانید با استفاده از نانو ساختمان در قدس محیط تان را ضد حریق کنید، به این صورت که در صورت آتش سوزی، حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد.

  خاصیت خود پاک شوندگی این مواد به این صورت است که کثیفی را تجزیه می کند و در صورت کثیفی محیط به راحتی با مواد شوینده تمیز خواهد شد. نم و رطوبت می تواند بر روی مصالح ساختمانی ، لوله ها ، مخازن و… ساختمان شما تاثیر بگذارد و آن ها را پوسیده کند اما به دلیل مقاومت بالایی که مواد نانویی در برابر نم و رطوبت داشته است به مصالح شما آسیبی نخواهند دید .

  مزیت های دیگر نانو ساختمان در قدس

  مواد نانویی مزیت های بی شماری داشته که نمی توان به همه ی آن ها در این مطلب اشاره کرد. یکی دیگر از این مزیت مواد نانویی تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد بوده است و در مقابل اشعه یووی و فرابنفش مقاومت خواهد نمود. شما عزیزان با یک بار استفاده از مواد نانویی برای عایق بندی ساختمان خود نیاز به ترمیم مجدد عایق بندی ساختمان نخواهید داشت. نانو ماندگاری بالایی داشته است و در گذر زمان به هیچ عنوان پوسیده نمی شود.

  آنتی باکتریال مواد نانویی به این صورت است که از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در محیط ساختمان جلوگیری خواهد کرد. مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بدون بو که برای افراد هیچ گونه ضرری نخواهد داشت . تمامی فرایند اجرایی نانو ساختمان در قدس که مجموعه ماندگار نانو انجام خواهد داد بدون ذره ای تخریب می باشد. این مواد در مقایسه با عایق های دیگر مزایای بی شماری داشته و می تواند محیط تان را نیز تا  85 درصد عایق صوتی نماید و از ورود و خروج صدا های اضافه در ساختمان جلوگیری می کند.

  بیشتر بخوانید: رنگ آمیزی در پاکدشت

  آب گریز بودن مواد نانویی به این صورت است که نم و رطوبت بر روی محیط ساختمان نمانده و مانع از نفوذ آن به مصالح ساختمانی می شود .هزینه ی ابتدایی این نوع عایق بندی کمی بیشتر از عایق بندی های دیگر بوده ولی با توجه به این که نیازی به ترمیم و هزینه های جانبی نداشته، برای شما عزیزان به صرفه تر خواهد بود . لازم به ذکر است برای عایق بندی ساختمان با استفاده از مواد نانویی باید محیط خود را کاملا تمیز نمایید همچنین مواد نانویی به سرعت خشک شده و زمان کمتری را نسبت به عایق بندی دیگر صرف می شود .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *