نانو ساختمان در دماوند

  امروزه به دلیل استفاده از مصالح نامرغوب در ساخت ساختمان ها ، مشکلات زیادی دیده خواهد شد . از جمله این مشکلات نم زدگی و پوسیدگی های دیواره های ساختمان ، هدر رفتن انرژی و آلودگی صوتی است که علاوه بر این که می تواند برای شما هزینه های سرسام آوری را ایجاد کند موجب سلب آسایش شما نیز می شود . کارشناسان حرفه ای و مجرب مجموعه ماندگار نانو تمامی فرآیند نانو ساختمان در دماوند را از صفر تا صد انجام خواهد داد و توانسته تا حدود زیادی این گونه مشکلات را رفع نماید . در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت .

  نانو ساختمان در دماوند - شرکت سپیدار عایق ماندگار نانو

  مزیت های نانو ساختمان در دماوند

  یکی از مهم ترین مزیت های مواد نانویی این است که می تواند به سرعت به درون مصالح ساختمانی نفوذ کند و باعث افزایش دوام و ماندگاری ساختمان شده و طول عمر ساختمان را افزایش دهد . این مواد با قابلیت انعطاف بالایی که دارد می تواند به تمامی درز ها نفوذ نماید و تمامی درزها را پوشش می دهد بنابراین قابلیت آب بندی صد در صد را در ساختمان تان دارد . مواد نانویی از لوله ها ، مخازن و مصالح ساختمانی شما در برابر خوردگی و پوسیدگی که می تواند نم و رطوبت به وجود آورد محافظت نماید . این عایق بندی می تواند از ورود و خروج صداهای اضافه به درون ساختمان شما تا 85 درصد جلوگیری کند.

  بیشتر بخوانید: آب بندی استخر در کرج

  شما عزیزان از عایق های نانویی می توانید در محیط های مختلف مانند حمام ، سرویس بهداشتی ، کف آشپزخانه ، دیوارها ، سالن های کنفرانس ، استادیوم ضبط صدا و… استفاده نمایید. همچنین می توانید محیطی را که با استفاده از مواد نانویی عایق بندی شده است با هرگونه مواد شوینده شست و شو داده زیرا نانو قابلیت مقابله با مواد اسیدی و بازی را دارد . یکی دیگر از مزیت های مواد نانویی آنتی باکتریال بودن آن است که از بستن جلبک ، خزه ، قارچ و شوره جلوگیری خواهد نمود. نانو ساختمان در دماوند مزیت های دیگری هم دارد که در مطلب بعدی به آن می پردازیم.

  مزیت های دیگر نانو ساختمان در دماوند

  شما عزیزان با عایق بندی به وسیله مواد نانویی می توانید ساختمانی ضد حریق داشته باشید . ضد حریق بودن ساختمان ها به این معناست که در صورت آتش سوزی ،آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نمی شود . این مواد درجه یک و با کیفیت با چسبندگی و دوام بالای خود سپس می شود تا پایان عمر سازه هیچ  احتیاجی به ترمیم عایق بندی نخواهید داشت . مواد نانویی در مقایسه با عایق های دیگر مانند ایزوگام و پشم شیشه مزیت های زیادی را دارد که از یکی از این مزایا زمان کمتری است که برای عایق بندی صرف خواهد شد ، می باشد. این مواد قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا 120 درجه سانتی گراد را دارد و دراین دما به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید.

  بیشتر بدانید: انجام پروژه های عایق صوتی در کرج

  همچنین خاصیت خود پاک شوندگی نیز در باعث جلوگیری از کثیف شدن محیط عایق بندی شده می شود و در صورت کثیفی با استفاده مواد شوینده به راحتی پاک خواهند شد . جلوگیری از هدر رفتن انرژی در ساختمان ها، که سبب می شود دمای ساختمان به تعادل نرسد از قابلیت های دیگر مواد نانویی می باشد . این مواد در گذر زمان هیچ گونه آسیبی نخواهد دید و پوسیده نخواهد شد . همچنین نانو ساختمان در دماوند می تواند تمامی مشکلات شما را در زمینه عایق بندی های حرارتی ، رطوبتی و صوتی رفع می نماید . توجه داشته باشید برای نانو نمودن محیط ساختمان تان باید حتما محیط کاملا تمیز باشد .

  سوالات در زمینه هزینه ، زمان و فرایند نانو ساختمان در دماوند

  شاید شما عزیزان با خواندن مطالب فوق ترغیب به عایق بندی با مواد نانویی شده باشید .و سوالاتی در زمینه هزینه ، زمان و فرایند نانو ساختمان در دماوند برای تان پیش آمده باشد . زمان لازم برای عایق ساختمان ها نسبت به عایق بندی دیگر بسیار کمتر خواهد بود .همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب آگاهی بیشتر با کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نموده و با ارائه اطلاعاتی در زمینه متراژ ، تعداد دیوارها و جنس ساختمان خود به صورت تقریبی از هزینه و زمان لازم برای عایق بندی ساختمان خود اطلاعات کسب نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *