نانو در اسلامشهر

  نانو یکی از محصولاتی که می تواند از ساختمان ها در برابر رطوبت ، صوت و حرارت محافظت کند. استفاده از مصالح نامرغوب در ساختمان ها باعث می شوند در اثر گذر زمان و بر اثر نم فرسوده شود و یا مشکلاتی که صداهای اضافه اطراف برای شما ایجاد کرده و به آرامش محیط زندگی تان لطمه وارد کند . عایق نبودن ساختمان در برابر حرارت می تواند باعث هدر رفتن انرژی ایجاد شده شود . در ادامه به بررسی های کلی مشکلاتی که نانو در اسلامشهر می تواند رفع کند، خواهیم پرداخت .

  اجرای پروژه های نانو در اسلامشهر - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  ویژگی های نانو در اسلامشهر

  با عایق بندی ساختمان می توانیم از هزینه های جانبی ایجاد شده برای ساختمان جلوگیری کنیم. شما دوست عزیز می توانید محل کار یا محل زندگی تان با استفاده از نانو یک بار برای همیشه عایق بندی کنید. مصالح ساختمانی این قابلیت را دارند که با گذر زمان آّب را به داخل خود جذب کنند و همین می تواند دلیلی باشد که ساختمان را فرسوده کند و از عمر ساختمان بکاهد.

  نانو در اسلامشهر این امکان را به شما می دهد که بدون هیچ گونه تخریبی محیط خود را عایق بندی کنید. نانو موادی ضد حریق و نسوز و به طوری در زمان آتش سوزی آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر انتقال پیدا نخواهد کرد. در برابر پوسیدگی مقاوم بوده و لولع و مخازن و مصالح ساختمانی را تخریب نمی کند.

  می تواند بهترین جایگزین در مقابل مواد دیگر باشد. با مواد دیگر هم می توان ساختمان را عایق بندی نمود ولی به میزانی مزایای آن نسبت ب مواد دیگر زیاد است که از مواد دیگر می توان صرف نظر نمود. در مقابل با اسید ها و باز بسیار مقاوم و در برابر برخورد با آن ها از بین نمی رود. خاصیت آنتی باکتریال یکی دیگر از مزیت های نانو است که ساختمان را می تواند ضد خزه ، ضد قارچ و ضد جلبک نماید.

  تفاوت ایزوگام با نانو در اسلامشهر

  به دلیل گرمای تابستان ایزوگام ها در این فصل گرم شده و باعث شل شدن و از بین رفتن مقاومت در برابر گرما می شود. و همچنین در فصل زمستان با توجه به سرمای موجود در این فصل زیبا و سرد ایزوگام ها خشک و متراکم می شوند که باعث ترک  خوردن ایزوگام شده و در نتیجه آب به راحتی به سازه وارد می شود.

  بیشتر بدانید: نانو ساختمان در اسلامشهر

  نانو ها را می توان به عنوان عایق حرارتی و رطوبتی دانست به طوری که بعد از اجرای عملیات نانو بر روی سطح مورد نظر دیگر خبری از ورود آب به نما نیست و در فصل های زمستان و تابستان هیچ سرما و گرمایی وارد ساختمان نمی شود. نانو می تواند در تمام درز ها نفوذ کند در حالی که ایزوگام همچین امکانی ندارد و بسیار زمان خواهد برد. در زمان ایزوگام کردن گازهای سمی ایجاد شده برای سلامتی بسیار مضر است امکان آتش سوزی نیز خواهد بود. شما عزیزان می توانید با استفاده از نانو در اسلامشهر ساختمان خود را صد در صد آب بندی کنید.

  جلوگیری از هدر رفتن انرژی با استفاده از نانو در اسلامشهر

  در بعضی از ساختمان ها یکی از مشکلات این است که دما ساختمان در زمستان با وجود وسایل گرمایشی گرم نخواهد شد. دلایل این مشکل می تواند وجود درزهایی باشد که دما به بیرون ساختمان برود. شما با عایق کردن محیط توسط نانو در اسلامشهر می توانید ساختمان از نظر حرارت و صوت عایق نمایید. زیرا می تواند تمامی درز ها را پوشش دهد. با استفاده از عایق بندی صوتی می توان نفوذ از ایجاد آلودگی صدا در محیط کار یا منزل خود جلوگیری کرد.

  پرسش و پاسخ :

  سوال : سلام و خسته نباشید، با توجه به مزیت هایی که در این مطلب خواندم علاقه مند شدم محیط های مختلف واحد خود را عایق کنم میخواستم ببینم برای این که تمامی محیط خانه عایق شود چند روز زمان لازم است؟

  پاسخ : سلام ممنون . مدت زمانی که  طول می کشد این عایق ها در زمان اجرا پیاده سازی شوند  با توجه به تعداد دیوار ها و متراژ یک ساختمان قابل حدس است . ولی مجموعه ماندگار نانو به شما این اطمینان را می دهد که در کمترین زمان با بهترین کیفیت عایق بندی ساختمان شما انجام شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *