عایق کاری مخازن بتنی

  مصالح ساختمانی از جمله بتن ها خاصیت جذب رطوبت را خواهند داشت. جذب رطوبت تا حدودی برای بتن ها لازم می باشند اما بیشتر بودن این رطوبت ها در مصالح ساختمانی می تواند مشکلاتی از قیبل نم زدگی های دیوار ها شود و برای شما عزیزان هزینه های زیادی را ایجاد نمایید. کارشناسان حرفه ای و مجرب ماندگار نانو با استفاده از درجه یک و با کیفیت با عایق کاری مخازن بتنی می تواند به شما عزیزان از کمک زیادی را کرده و مشکلات شما را نیز تا حدود زیادی رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی در مخازن بتنی خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های عایق کاری مخازن بتنی - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزایای عایق کاری مخازن بتنی با مواد نانویی

  مواد نانویی می تواند مزیت های زیادی را برای ساختمان شما داشته باشد . علاوه بر آن سبب افزایش طول عمر ساختمان تان نیز خواهد شد. این مواد  به درون بتن ها نفوذ کرده و سبب افزایش مقاومت فشاری و کششی بتن بشود . همچنین می تواند از یخ زدگی و خوردگی بتن نیز جلوگیری کند . ایجاد خوردگی در بتن ها سبب ایجاد درز در دیوارها شده و می تواند سبب نفوذ رطوبت به مصالح ساختمانی شود . شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی در بتن های ساختمانی خود محیطی آنتی باکتریال را داشته باشید و مانع از بستن هر گونه جلبک ، قارچ ، خزه و شوره بشود.

  همچنین ضد حریق بودن این مواد نیز می تواند در صورت آتش سوزی ، از انتقال آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر جلوگیری نماید . سطح صاف و صیقلی بتن به صورتی است که عوامل محیطی مانند اشعه های یووی و فرابنفش ، نم و رطوبت ، خشکی محیط ، فشار ، گرما و سرما و… می تواند تاثیرات جدی بر آن بگذارد. شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی در بتن های ساختمان خود در مقابل تمامی عوامل محیطی ساختمان خود را حفاظت کنید. همچنین این عایق کاری مخازن بتنی با مواد نانویی می تواند سبب افزایش طول عمر ساختمان شما می شود. نکته ی مهم این  است نوع و روش عایق بندی های ساختمان ها در تمامی مناطق مختلف بوده است و تنها کارشناسان حرفه ای و مجرب می توانند برای نوع عایق بندی های بتن تصمیم گیری نمایند.

  روش ها و تفاوت های عایق کاری مخازن بتنی

  روش های آب بندی و عایق بندی های مختلف بتن و مراحل آن به کارشناسانی با تجربه و متخصص نیازمند بوده که در رابطه با بتن اطلاعات کامل داشته باشند . اکثرا مهندسان و پیمان کاران برای آب بندی های سازه های خود از مواد های افزودنی و آب بند های دیگر برای آب بند کردن ساختمان ها استفاده می کنند و فکر می کنند برای آب بندی صد در صد سازه این نوع آب بند ها کافی است اما این اشتباه باعث شده که نتیجه ی رضایت بخشی را در آب بندی ساختمان مشاهده نکنید. کارشناسان مجرب و کارآزموده مجموعه ماندگار نانو با عایق کاری مخازن بتنی با نانو های درجه یک توانسته اند به صورت صد در صدی ساختمان شما را در برابر نم و رطوبت محافظت نماید و همچنین سبب افزایش طول عمر ، دوام و ماندگاری ساختمان شما عزیزان نیز می شود.

  یکی دیگر از انواع بتن ها بتن اکسپوز می باشد که نشتی های زیادی را داشته و به آب بندی با کیفیت بالا نیازمند می باشد . مواد نانویی هیچ گونه مشکل شیمیایی ندارد بنابراین شما عزیزان می توانید از این مواد جهت عایق کاری های مخازن آب شرب نیز استفاده نمایید. نانو محلولی است که می توانید از آن در تمام نقاط ساختمان خود از جمله سرویس بهداشتی ،  حمام ، تراس ، کف آشپزخانه ، پشت بام های ساختمان تان و… نیز کاربرد داشته باشد. این مواد محلولی بدون رنگ و بدون بو بوده که برای افراد هیچ گونه ضرری نخواهد داشت و همچنین می تواند برای ساختمان شما نقش عایق حرارتی و صوتی را نیز اجرا نماید.

  سوالات در رابطه ی هزینه ، زمان و فرایند عایق کاری مخازن بتنی

  یکی از مزیت های دیگر مواد نانویی سرعت بالای آن در خشک شدن و نفوذ سریع به درون مصالح ساختمانی بوده است به همین دلیل نسبت به عایق های دیگر زمان کمتری صرف خواهد شد. همچنین هزینه ی اولیه ای که برای این نوع عایق بندی ها به وسیله ی مواد نانویی می پردازید نسبت به عایق های دیگر کمی بیشتر می باشد ولی به دلیل ماندگاری و دوام بالایی که دارد نیاز به هیچ گونه ترمیمی ندارد، بنابراین می تواند از هزینه های جانبی برای شما عزیزان نیز جلوگیری نماید. اگر برای شما عزیزان در زمینه هزینه ، زمان و فرایند ساختمان تان سوالاتی پیش آمده است، با تماس به کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل تعداد دیوارها ، متراژ ، طبقات ، جنس  و … ساختمان تان به صورت تقریبی آگاهی کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *