عایق کاری سقف ساختمان

  امروزه در ساختمان ها مشکلات زیادی دیده می شود که علت اصلی این گونه مشکلات استفاده از مصالح نامرغوب در ساخت سازه ها بوده و یا عایق کاری ها به درستی انجام نشده است. نم زدگی های سقف و دیواره های ساختمان جذابیت نما را از بین می برد و بوی نامطبوع نم می تواند حس بدی را در شما به وجود آورد. این نوع مشکلات برای شما عزیزان هزینه های زیادی ایجاد می نماید. کارشناسان با تجربه و ماهر مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی منحصر به فرد در عایق کاری سقف ساختمان توانسته اند تا حدود زیادی این گونه مشکلات را رفع نمایند. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  مزایای عایق کاری سقف ساختمان

  مصالح ساختمانی خاصیت جذب نم و رطوبت را دارند به همین دلیل دیواره ها دچار نم زدگی می شوند . مواد نانویی سرعت بالایی را در جذب به مصالح داشته و می توانید با استفاده از آن و انجام عملیات عایق کاری سقف ساختمان به کمک مجموعه ماندگار نانو ، محیط تان را صد در صد عایق بندی نمایید.

  انجام عملیات های عایق کاری سقف ساختمان - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  همچنین می توانید آب بندی سقف بدون تخریب را مطالعه کنید.

  خاصیت ضد حریق بودن این مواد از انتقال حریق از نقطه ای به نقطه دیگر جلوگیری خواهد نمود و مانع از افزایش خسارات های احتمالی خواهد شد. شما عزیزان می توانید محیطی را که با استفاده از مواد نانویی عایق بندی نموده اید ، را با هر گونه مواد شوینده شست و شو دهید و نگران پوسته شدن و از دست دادن خاصیت آب بندی این عایق ها نباشید. توجه داشته باشید نانو خاصیت خود پاک شوندگی داشته و همچنین جهت تمیز کردن گرد و غبار بر روی سقف ساختمان می توانید از ابتدایی ترین وسایل شست و شو منزل استفاده کنید و جذابیت را به منزل خود برگردانید.

  لازم به ذکر است برای عایق بندی نمودن سقف محیط تان با استفاده از مواد نانویی ، باید سقف ساختمان تان را کاملا تمیز نمایید سپس فرآیند عایق کاری با مواد نانویی را انجام دهید. همچنین مواد نانویی بدون ذره ای تخریب تمام محیط تان را صد در صد عایق بندی خواهد کرد.

  دیگر مزایای عایق کاری سقف ساختمان

  از دیگر خاصیت های مواد نانویی ماندگاری بالای آن بوده است که شما را از هرگونه ترمیم بی نیاز می نماید و از هزینه های جانبی شما عزیزان جلوگیری خواهد کرد . مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو ، که هیچ گونه ضرری را برای افراد نخواهد داشت . هزینه ی ابتدایی عایق بندی مواد نانویی کمی بیشتر از عایق بندی های دیگر بوده است اما با توجه به مزیت هایی که مواد نانویی دارد کارشناسان مجموعه ماندگار نانو از این مواد در عایق کاری سقف ساختمان استفاده می کنند.

  عایق بندی های دیگر مانند ایزوگام در برابر سرمای زمستان منقبض شده ، ترک می خورد و یا گرمای تابستان می تواند سبب نرم شدن ایزوگام شود و خاصیت عایق بندی خود را از دست خواهد می دهد . اما مواد نانویی قابلیت تحمل دما منفی 70 درجه تا 120 درجه سانتی گراد  را داشته و در این بازه از دما به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید.

  مراحل عایق کاری ساختمان شما با کمک شرکت ماندگار نانو بسیار راحت تر می باشد و مراحل خشک شدن محلول نانو بسیار سریع بوده و بعد از زمان بسیار کوتاهی می توانید سقف خود را شست شو دهید.

  اگر شما عزیزان سوالاتی را در زمینه هزینه ، زمان و فرایند عایق بندی ساختمان خود دارید ، می توانید با کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید و با ارائه مشخصاتی از ساختمان تان مانند متراژ ، جنس ساختمان و … آگاهی کسب کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *