عایق صوتی نما در تهران

  امروزه آلودگی صوتی در پایتخت باعث ناهنجاری های زیادی شده است از بوق خودرو های سبک و سنگین گرفته تا موتور سیکلت ها و آلودگی های ناشی از سر و صدای موجود در کارخانجات صنعتی و ماشین آلات به گونه ای که سیستم عصبی و شنوایی افراد را مختل نموده است. از آن جا که منازل مسکونی و شرکت های مختلفی در تهران در معرض این آلودگی پر صر و صدا قرار گرفته اند می توانند با استفاده از عایق صوتی نما در تهران این آلودگی را کاهش و به صفر برسانند. مجموعه ماندگار نانو با استفاده از نیرو های مجرب و متخصص در زمینه اجرای عایق بندی صوتی نماهای مختلف در تهران این مشکل را رفع نموده است و هر گونه صداهای ناهنجار محیطی را به حداقل می رساند.

  اجرای ساخت عایق صوتی نما در تهران - شرکت ماندگار نانو

  نقش عایق نانو در عایق صوتی نما در تهران

  همانطور که می دانید عایق به عنوان یک محافظ برای جلوگیری از نفوذ هر گونه صدا به مکان های مختلف می شود شما با استفاده از مواد نانویی و فناوری های پیشرفته در عایق های صوتی در مکان های متعدد مانع از ورود و خروج هر گونه صدا می شود .

  شاید برایتان سؤال پیش آمده است که عایق نانو با استفاده از مواد نانویی به چه صورت انجام می شود؟ برای انجام این کار از مواد درجه یک و با کیفیت نانو استفاده می شود که به صورت محلولی رنگی بر روی نمای ساختمان قرار می گیرد که به اصطلاح به آن نانو شویی نما به عنوان عایق صوتی نما در تهران گفته می شود. این کار در یک مرحله صورت می گیرد و در همین یک مرحله کل ساختمان عایق می شود و عمر سازه و مصالح به کار رفته در نمای ساختمان را افزایش می دهد. لازم به ذکر است که نانو ضد حریق و نسوز است و به سرعت درون سازه نفوذ می کند و باعث افزایش مقاومت آن نیز می شود.

  مزیت عایق صوتی نما در تهران

  با عایق بندی کردن نمای ساختمان های تهران علاوه بر کاهش چشم گیر سر و صداهای محیطی تا 85 درصد به عنوان عایق جاذب صدا شناخته می شود. مواد عایق کاری نانویی دارای چسبندگی بسیار بالایی است مناسب برای هر نمای سرامیکی ، گرانیتی ، مرمری و سنگی می باشد. هم چنین در برابر هرگونه تابش مستقیم خورشید و اشعه های فرابنفش و UV مقاوم است . از دیگر مزیت های عایق صوتی  این است که در برابر مواد شیمیایی مختلف نظیر اسیدها و بازها به هیچ عنوان از بین نمی رود و پوسته نمی گردد. در انجام عایق صوتی نما در تهران که نمای ساختمان در معرض آلودگی های ناشی از دود ماشین آلات صنعتی و خودرو های سواری قرار می گیرد بعد از عایق بندی به دلیل خاصیت خود پاک شوندگی که دارد به هیچ عنوان آلودگی را به خود نمی چسباند و به راحتی بر روی نما می چسبد.

  بیشتر بدانید: انجام پروژه های نانو در فیروزکوه

  عایق صوتی نما در تهران با ماندگاری بالا و هزینه کم

  مجموعه ماندگار نانو با تیم پیشرفته و مجرب جهت عایق بندی نمای ساختمان با متد های پیشرفته برای انجام نانو شویی و عایق صوتی نما در تهران بهترین خدمات را در زمینه انواع عایق های صوتی و … ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید جهت عایق بندی نماهای ساختمانی خود با کمترین هزینه و ماندگاری بالا با مجموعه ما تماس بگیرید تا مشاورین ما اطلاعات کامل را در جهت انجام هر گونه عایق بندی نمای ساختمانی در اختیارتان قرار دهند. لازم به ذکر است که عایق بندی نمای ساختمان تنها در یک مرحله انجام می پذیرد و با اتمام مراحل عایق کاری با نمای ساختمان به اصطلاح نانو می شود و ماندگاری آن حتی بیشتر از عمر سازه های ساختمان می باشد.

  کارایی عایق صوتی نما در تهران

  عایق بندی صوتی نما در تهران مناسب برای نمای انواع ساختمان و دیوار سالن های سینما ، آمفی تئاتر ، محیط های آموزشی ، علمی و پژوهشی است که می توان با استفاده از پوشش های نانویی با کیفیت دیوار و نمای ساختمان مکان های مورد نظر با عایق پوشش دهید و صدای محیط بیرونی را به حداقل برسانید.

  بیشتر بخوانید: آب بندی استخر در فیروزکوه

  انواع عایق های صوتی نما در تهران

  در این قسمت به انواع عایق های صوتی نما در تهران می پردازیم:

  عایق بندی صوتی اتاق ها: عایق کردن دیوار ها ، پنجره ها ، سقف های کاذب ، رادیاتورهای اتاق با استفاده از عایق کاری صوتی امکان پذیر است که عبور صدا از این فضاها به حداقل می رساند.

  عایق بندی صوتی به صورت یک طرفه: لوله ها ، مخازن و مصالحی که در داخل دیوار های ساختمان تعبیه شده است سر و صدایی زیادی را  تولید می نماید که جهت کاهش این سرو صدا ها می توان از سیستم عایق بندی صوتی با استفاده از مواد نانویی استفاده نمایید.

  عایق بندی صوتی هوایی: این نوع عایق بندی مربوط به سرو صداهایی است که از کف و سقف ساختمان ها تولید می شود . به این صورت که با عایق بندی صوتی هوایی می توان این صداها را به حداقل رسانید.

  عایق بندی صوتی ضربه ای: با استفاده از عایق بندی صوتی ضربه ای می توان صدای قدم زدن هر فرد بر روی سطح را به حداقل برسانید. با استفاده از این عایق بندی شدت صوت ضربه ای به حداقل می رسد و از نفوذ هر گونه سرو صدا حین راه رفتن و قدم زدن بر روی کف یا سطح ساختمان جلوگیری می شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *