عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت

  با توجه به ساختمان ها و برج های ساخته شده در شهر ها باعث شده مردم امروزه بیشتر در آپارتمان ها زندگی کنند که در ساخت بعضی از این آپارتمان‌ ها از مصالح درجه سه بی کیفیت استفاده شده است ، مجموعه ماندگار نانو با استفاده از تجربیات فراوانی که در زمینه عایق بندی دارد از عایق رطوبتی که با استفاده از علم نانو طراحی شده استفاده می کند که شما عزیزان می توانید بدون هیچ گونه دغدغه‌ ای برای تخریب محیط هایی از منزل ، محل کار که در برخورد و نفوذ مداوم با آب قرار دارد استفاده کنید . به عنوان مثال می‌توان به عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت اشاره کرد که جزء دسته عایق رطوبتی قرار دارد که به کمک این عایق شما عزیزان می توانید حمام یا سرویس بهداشتی منزل خود را از نفوذ هر گونه رطوبت و نم حفظ نمایید . در ادامه به بررسی دقیق تر و جزئی تر عایقهای رطوبتی نانو می پردازیم :

  انجام پروژه های عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت - مجموعه ماندگار نانو

  کاربرد عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت

  از آنجایی که مجموعه ماندگار نانو در زمینه عایق بندی فعالیت می کند و عایق نانویی در سبک های مختلف اعم از رطوبتی ، صوتی و حرارتی استفاده می کند ما در این قسمت به بررسی عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت که جزء عایق های رطوبتی نانو است می پردازیم همان طور که از نام این عایق پیداست مانع از نفوذ نم و رطوبت به محیط های مختلف ساختمان می شود شما عزیزان می توانید از این عایق رطوبتی در محیط‌ هایی مانند سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه که بیش تر در معرض برخورد با آب قرار دارند استفاده کنید تا از نفوذ آب به داخل مصالح ساختمانی جلوگیری نمایید و آن سطوح را آب بند کنید.

  بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی پشت بام در پاکدشت

   مزایای عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت

  عایق های رطوبتی نانو از مزایای فراوانی برخوردارند که ما در این قسمت به مزیت های عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت می پردازیم این فواید عبارتند از : 1. ماندگاری بالا 2. مقاوم در برابر مواد شیمیایی اسیدی و بازی 3. قدرت چسبندگی بالا 4. خاصیت آنتی باکتریال  5. عدم تخریب  6. جذب بالا و کلی فواید دیگر. در ادامه به بررسی دقیق تر برخی از این ویژگی ها می پردازیم : مقاومت در برابر مواد شیمیایی اسیدی و بازی بدین معنی می باشد که شما عزیزان هنگامی که برای نظافت و درخشان کردن سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه از مواد شیمیایی نظیر جرم گیر وایتکس و غیره بر روی این سطح ها استفاده می کنید ، عایق رطوبتی نانو در برابر این مواد پوسته پوسته نشده و از بین نمی رود .

  قدرت چسبندگی بالا یعنی زمانی که شما عزیزان به عنوان مثال سطح حمام ، سرویس بهداشتی و آشپزخانه که می‌تواند از سنگ ، سرامیک و کاشی باشد وقتی با عایق نانو آن سطح را عایق کردید این مواد نانویی حاشیه های اطراف این کاشی ها ، سرامیک ها و سنگ ها را به طور کامل و خوب پوشانده و باعث چسبندگی صد در صدی این سطوح می شوند.

  عدم تخریب یعنی که شما عزیزان برای عایق بندی و ترمیم محیط های مختلف با عایق رطوبتی نانو نیاز به تخریب آن فضا ندارید و به راحتی می توانید آن فضا را عایق کنید . برای درک بیشتر این موضوع به یک مثال اشاره می‌کنیم مثلا اگر بخواهید حمام منزل خود را عایق کنید نیازی نیست کاشی های کف حمام را جدا کنید و بدون هیچ گونه تخریبی می توانید این سطح را عایق کنید . نکته حائز اهمیت این است که عایق کردن با این عایق های نانو هیچ‌ گونه گاز سمی در زمان اجرا تولید نمی کند .

  بیشتر بدانید: انجام عملیات نانو در پاکدشت

  هزینه عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت

  شاید اولین چیزی که در مورد عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت فکر شما عزیزان را به به خود مشغول کرده است هزینه بهره برداری از این عایق های رطوبتی باشد که از مزایای فراوانی برخوردارند شما عزیزان جهت کسب اطلاعات و آگاهی برای استفاده از این عایق های نانو می توانید با مشاورین و راهنمایان مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما عزیزان مراجعه و محل مورد نظر را عایق کنند .

  پرسش و پاسخ بسیاری از مردم درباره عایق کردن سرویس بهداشتی در پاکدشت

  در این قسمت به سوالات مردم راجع به عایق سرویس بهداشتی در پاکدشت می پردازیم:

  سوال : سلام  من هر دفعه از حمام استفاده می کنم از دیواره حمام به دیوار اتاقم نم پس می دهد با این که آب مستقیم بر روی آن دیوار ریخته نمی شود آیا امکان ترمیم برای شما وجود دارد ؟ لطفاً راهنمایی کنید .

  پاسخ : سلام  بله امکان ترمیم وجود دارد شما دوست عزیز می توانید با بهره گیری از عایق رطوبتی سرویس بهداشتی ، دیوار حمام خود را عایق کنید به این صورت که تیم کاردان و ما هر مجموعه ماندگار نانو بدون هیچ گونه تخریبی دیوار حمام منزل شما را عایق می کند ،که این امر باعث می شود دیوار حمام آب بند و آب به مصالح داخل دیوار نفوذ نکند ، هم چنین برای دیوار اتاق تان هم می توانید از رنگ های نانویی که در برابر آب از مقاومت بالایی برخوردارند استفاده کنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *