عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار

  مصالح ساختمانی با گذر زمان نم را جذب می کنند و باعث خرابی مصالح ساختمانی می گردد. نفوذ باران و املاح به مصالح ساختمانی بوی نامطبوع ایجاد میکند و ظاهر زیبایی درون ساختمان نخواهد داشت. با انجام آب بندی با مواد دیگر به غیر از نانو با گذر زمان به وسیله ی باران شسته می شود و درزها باز میگردد که باعث میشود فلزات زنگ بزند و آهک و گچ های درون ساختمان نرم شوند ، چوب دچار پوسیده شود در نتیجه استحکام و مقاومت ساختمان کم میشود و سلامت افراد را به خطر می اندازد .  با استفاده از عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار می توانیم تمامی درزهای کف پشت بام را با نانو پوشش دهی کنیم . مجموعه ماندگار نانو این اطمینان خاطر را به شما میدهد که در کمترین زمان و بدون هیچ گونه تخریبی پشت بام ساختمان هایتان را عایق بندی نمایید .تا از هرگونه عوامل تخریب پذیر جهت آسیب به مصالح ساختمانی و کف پشت بام جلوگیری شود.

  نانو عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار

  نانو با نفوذ در سازه آب بندی فوق العاده بالایی دارد و می تواند تمام سطح پشت بام را پوشش دهد . با استفاده از عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار تمامی خرابی هایی که امکان دارد بر اثر بارش باران و رطوبت ایجاد شوند از بین خواهند رفت. مواد نانویی به گونه ای است که در برابر اشعه UV و گرما مقاوم میباشد با یک بار عایق بندی نانو دیگر به ترمیم نیاز نخواهد بود ، به هیچ عنوان سازه را از بین نمی برد و طول عمر و مقاومت آن را نیز افزایش می دهد.

  انجام عملیات های عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار - مجموعه ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: عایق رطوبتی در گرمسار

  استفاده از عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار به جای ایزوگام

  برای ایزوگام کردن پشت بام هر ساختمان زمان زیادی نسبت به نانو لازم است و همچنین در زمان ایزوگام کردن و کار با آتش امکان آتش سوزی وجود دارد و دودهای سمی از آن ایجاد خواهد کرد که برای سلامتی مضر است. در حالی که نانو با استفاده از یک قلم بر روی سطوح قرار میگیرد و پس از دقایقی خشک خواهد شد. ایزوگام در زمستان بر اثر سرما سرد و متراکم شده و ترک میخورند و در تابستان برا اثر گرما نرم میشوند در نتیجه امکان نفوذ رطوبت به درون سازه وجود دارد . در صورتی که با استفاده از عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار می توانید تمامی درزها را پوشش دهید و در کمترین زمان  ، با بهترین کیفیت ، بدون نیاز به ترمیم و با هزینه کمتر از نفوذ رطوبت به درون سازه ی خود اطمینان حاصل کنید .

  مزایای عایق رطوبتی در گرمسار

  از مزایای عایق رطوبتی پشت بام در گرمسار میتوان به ضد خزه ،ضد جلبک و ضد قارچ بودن آن اشاره کرد. این مواد کاملا آنتی باکتریال بوده و در مقابل اشعه  فرابنفش UV مقاوم هستند و گرما  را از -70 درجه تا دمای 120 درجه تحمل میکند . تمامی مواد درجه یک هستند و مانند محلول رنگی رو کف پشت بام قرار خواهد گرفت. نانو به هیچ عنوان  سمی نخواهد بود .  نانو با نفوذ در سازه تمام سطح پشت بام را به صورت 100 درصد آب بندی میکند. با گذشت زمان پوسیده نخواهد شد . در برابر باران های اسیدی  بسیار مقاوم است. از یخ زدگی و خوردگی بتن ها جلوگیری می کند. شما عزیزان میتوانید با کمترین هزینه در مقابل با مواد دیگر با بهترین کیفیت  ساختمان خود را آب بندی کنید و از نم زدگی های درون ساختمان جلوگیری کنید . ماندگاری نانو بسیار زیاد است زیرا جذب مصالح ساختمانی میشود . برای عایق بندی کردن ساختمان توسط نانو احتیاجی به تخریب عایق های قبلی نخواهد بود . با یکبار عایق بندی توسط تیم مجرب و ماهر ماندگار نانو از عایق کردن سطح پشت بام از مقاوم بودن ساختمان خود در برابر رطوبت محافظت کنید .

  بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی در پاکدشت

   

  پرسش و پاسخ به سوالات مردم در زمینه ی عایق بندی پشت بام در گرمسار

   

  سلام . در ساختمان محل سکونت ما در فصل زمستان بر اثر بارش باران مقدار زیادی  آب جمع میشود . که سبب شده بین موزاییک ها باز شود و سبب نم زدگی در ساختمان شده است. با استفاده از نانو میشه از این نم های ساختمان جلوگیری کرد؟

  در پاسخ این دوست عزیز باید عرض نمایم که ، شما میتوانید با استفاده از عایق بندی پشت بام توسط نانو تمامی درزها ایجاد شده بین موزاییک ها را پوشش دهید و از نم زدگی درون ساختمان خود جلوگیری کنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *