عایق رطوبتی پشت بام در کرج

  در صورتی که محل سکونت و یا محل کارتان در منطقه ای است که به شدت تحت تأثیر عواملی محیطی نظیر رطوبت بالا با شرایط آب و هوایی خاص قرار دارد ، به طور مثال محل زندگی تان به دلیل بارندگی زیاد رطوبت بالایی دارد با استفاده از مواد نانو می توانید پشت بام منزل مسکونی تان را عایق بندی نمایید . با عایق رطوبتی پشت بام در کرج و با استفاده از بهترین روش و با کم ترین هزینه پشت بام خود در کرج را در یک مرحله با هزینه کم عایق نمایید .

  بیشتر بدانید: عایق رطوبتی در کرج

  بهترین روش عایق بندی با عایق رطوبتی پشت بام در کرج

  همانطور که می دانید مصالح ساختمانی آب را به مرور زمان به خود جذب می نمایند و از آن جا که نم و رطوبت باعث خرابی مصالح می شود با استفاده از روش عایق رطوبتی پشت بام در کرج این کار را در کمترین زمان با ماندگاری بالا انجام دهید . با استفاده از عایق رطوبتی علاوه بر نم گیری قسمت های مختلف پشت بام و سقف ساختمان در برابر هرگونه بارش مستقیم محافظت می شود و ترکیبات نانویی به کار رفته در این عایق مانع از خرابی سقف و مصالح موجود در آن می شود ، زیرا به مصالح نفوذ کرده و باعث افزایش مقاومت و دوام آن می شود .

  اجرای عملیات های عایق رطوبتی پشت بام در کرج - مجموعه ماندگار نانو

  مواد به کار رفته در عایق رطوبتی پشت بام در کرج

  مواد مورد استفاده در عایق رطوبتی پشت بام در کرج از مواد نانویی درجه یک است که به صورت محلول رنگی بر روی کف پشت بام قرار می گیرد که در آن به هیچ عنوان مواد شیمیایی و گازهای سمی استفاده نمی شود . مواد نانویی علاوه بر اینکه به عنوان مواد تشکیل دهنده در عایق های رطوبتی است به عنوان یک عایق حرارتی در برابر هرگونه گرما و تابش مستقیم اشعه UV و فرابنفش مقاوم می باشد و به هیچ عنوان سازه های ساختمانی را از بین نمی برد بلکه به عمر سازه می افزاید .

  بیشتر بخوانید: نانو در کرج

  مزیت آب بندی و انجام عایق رطوبتی پشت بام در کرج

  از آن جا که نانو به عنوان یک عایق رطوبتی بر روی سطح ، آب بندی فوق العاده بالایی دارد در سازه نفوذ می کند و می توان با استفاده از آن سطح پشت بام را پوشش دهید . با انجام عایق رطوبتی پشت بام در کرج تمامی خرابی هایی که بر اثر بارش باران و رطوبت حاصل از آن در کف پشت بام به وجود آمده است بعد از عایق بندی از بین می رود. کارایی این روش بسیار بالا است و تنها با یک بار عایق بندی تمامی قسمت های پشت بام دیگر از هر گونه نم گرفتگی مصون می ماند و هم چنین از نفوذ نم درون سقف های ساختمان جلوگیری به عمل می آید.

  آیا می توان به جای ایزوگام از عایق رطوبتی پشت بام در کرج استفاده نمود ؟

  از آن جا که اکثر پشت بام های منازل مسکونی در کرج از ایزوگام به جهت عایق و جلوگیری از نفوذ هر گونه نم و رطوبت استفاده می کنند برای این کار لازم به کنده کاری کف پشت بام می باشد و زمان زیادی برای ایزوگام کردن کف پشت بام صرف می شود . از آن جا که مواد نانویی به عنوان عایق رطوبتی عمل می کند نیاز به تخریب و هر گونه کار اضافی نمی باشد و در کمترین زمان تمامی کف پشت بام به مواد آغشته می شود. به طور کلی مزیتی که عایق رطوبتی نسبت به ایزوگام دارد شامل: ماندگاری بیشتر ، مقاوم در برابر باران های اسیدی ، رطوبت گیری بالا ، افزایش عمر مصالح ، هزینه کم تر ، کیفیت بالای عایق بندی و … می توان اشاره کرد.

  لازم به ذکر است که ایزوگام در هوای سرد زمستان متراکم می شود ، ترک می خورد و در طولانی مدت باعث نفوذ آب به داخل می شود و حتی در فصل گرم تابستان نیز بسیار داغ و گرم می شود و حالت نرمی به خود می گیرد در صورتی که با استفاده از عایق رطوبتی و مواد آنتی باکتریالی که در آن به کار رفته است در برابر اشعه و گرما مقاوم است. می توان از ویژگی های آنتی باکتریال به ضد خزه ، ضد جلبک و قارچ اشاره نمود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *