عایق رطوبتی پشت بام در تهران

  امروزه با پیشرفت علم در زمینه علوم فناوری و نانو تکنولوژی که تأثیرات بسیاری در زندگی روزمره داشته است ، گروه صنعتی ماندگار نانو در این زمینه پیشرو بوده است و با انجام فعالیت هایی در زمینه عایق بندی سطوح مختلف با استفاده از مواد نانو درجه یک در این عرصه پیشرفت های قابل توجهی داشته است . این مجموعه در زمینه عایق بندی سطوح و دیواره های محیط های مختلف شامل عایق رطوبتی ، عایق حرارتی و عایق صوتی در تهران فعالیت می کند که این کار توسط نیروی ماهر و کاملاً حرفه ای مجموعه ماندگار نانو انجام می شود . یکی از فعالیت های این مجموعه عایق بندی عایق های رطوبتی یا نانو عایق رطوبتی پشت بام در تهران است که سعی داریم توضیحات کاملی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم .

  بیشتر بدانید: عایق رطوبتی در تهران

  انجام عملیات های عایق رطوبتی پشت بام در تهران - ماندگار نانو

  نقش نانو در عایق رطوبتی پشت بام در تهران

  از آن جا که پشت بام به عنوان آخرین سطح سازه های ساختمانی محسوب می شود بیشتر در معرض هر گونه آلودگی ، رطوبت ، بارش ، حرارت و غیره قرار می گیرد . در صورتی که به صورت صحیح عایق کاری نشود در گذر زمان موجب تخریب سطح و نفوذ هرگونه نم و رطوبت به خود می شود و به مرور زمان به سازه آسیب می رساند . این مجموعه با به کارگیری مواد نانو در جه یک به عنوان یک پوشش جاذب قدرتمند علاوه بر جلوگیری از هر گونه عوامل تخریب پذیر باعث افزایش عمر سازه های ساختمانی خود می شود . نانو عایق رطوبتی پشت بام در تهران با قرار گیری بر سطح پشت بام هایی از جنس موزائیک ، سنگ ، سرامیک و حتی سیمانی یک پوشش فوق العاده بالایی را ایجاد می نماید و در سطح و دیواره ها را نفوذ می نماید و برابر هر گونه عوامل محیطی مقاوم می باشد ، در ادامه در مورد مزیت های نانو عایق رطوبتی بیشتر خواهیم گفت .

  مزیت نانو عایق رطوبتی پشت بام در تهران

  عمل نانو شویی یا همان عایق بندی پشت بام با استفاده از مواد نانو درجه یک بدون هیچ گونه تخریبی انجام می شود و نیاز به کندن سطح پشت بام نیست . این ماده محلولی رنگی ضد حریق و نسوز می باشد و برخلاف ایزوگام و پشم شیشه هیچ گونه گاز سمی ایجاد نمی نماید . نانو کاملاً جذبی است و درون سازه نفوذ می کند و سطح را آبب بند می نماید . در فصل سرما و بارش برف و باران های اسیدی از بین نمی رود و پوسته نمی شود ، در فصل تابستان نیز تحمل گرما از 70- درجه تا 120+ درجه سانتی گراد را دارا می باشد . لازم به ذکر است نانو عایق رطوبتی پشت بام در تهران با 20 سال ماندگاری بر کف پشت بام و کارایی بالایی که دارد از نظر هزینه و کیفیت قابل مقایسه با عایق های ایزوگامی نیست .

  بیشتر بخوانید: نماشویی در فیروزکوه

  کاربرد عایق رطوبتی پشت بام در تهران

  نانو عایق رطوبتی علاوه بر پوشش نانویی قدرتمند در سطح پشت بام مناسب برای عایق کردن سرویس های بهداشتی ، استخر ، کف آشپزخانه ، دیوار ، سقف و درون سازه های ساختمان های در حال ساخت می باشد به طور مثال اگر هر گونه ترکیدگی و یا پوسیدگی در لوله های آب ساختمان ایجاد شود باعث خسارت های بسیاری می گردد در صورتی که می توانید با نانو کردن سازه های ساختمان در حال ساخت از مواجه شدن با این عوامل تخریب پذیر جلوگیری کنید. امروزه نیز اکثر مهندسین و معماران ساختمانی هنگام ساخت واحد های مسکونی و غیر مسکونی از مواد نانو برای عایق کردن سطح پشت بام ، سرویس های بهداشتی و دیوار ها برای جلوگیری از هرگونه نفوذ رطوبت استفاده می نمایند.

  مقایسه ایزوگام با عایق رطوبتی پشت بام در تهران

  از آن جا که عایق بندی پشت بام با ایزوگام یک روش قدیمی محسوب می شود نیاز به تخریب سطح در زمان اجرا خواهد بود و علاوه بر این ترکیباتی که در ایزوگام نظیر قیر استفاده می شود باعث شده که در برابر حرارت در فصل تابستان بسیار داغ و شل شده و در فصل زمستان نیز دچار ترکیدگی شود . همین عوامل محیطی تخریب پذیر موجب نفوذ آب به داخل می شود .

  اشخاصی که قصد عایق کردن سطح پشت بام ساختمان هایشان را دارند باید بدانند این عایق بندی در یک مرحله سریع و آسان انجام می شود و در صورتی که بعد از گذشت زمان نیاز به ترمیم داشته باشند در کمترین زمان و با حداقل هزینه قابل ترمیم می باشد و زمان کمتری را برای اجرای این پروژه نسبت به ایزوگام کاری نیاز خواهد بود . شرکت ماندگار نانو افتخار این را دارد که عایق رطوبتی پشت بام در تهران را برای شما مشتریان عزیز انجام دهد.

  پرسش و پاسخ مردمی راجب عایق رطوبتی در تهران

  سوال:

  سلام خسته نباشید ؛ در پشت بام ساختمان محل سکونت مان تعداد زیادی کولر های آبی وجود دارد که در فصل تابستان به دلیل نشت آب از کولر بر روی سطح پشت بام مقدار قابل توجهی آب جمع می شود و باعث ایجاد نم و رطوبت بر سطح موزاییک و تخریب آن ها می شود ، چگونه می توانید با استفاده از پوشش نانویی از این کار جلوگیری نمایید؟

  پاسخ:

  در پاسخ به شما دوست عزیز باید عرض نمایم که شما می توانید علاوه بر عایق بندی سطح پشت بام در یک مرحله جهت جلوگیری از نفوذ هرگونه نم و رطوبت بر اثر نشت کولرهای آبی ، درون کولر هایتان را نیز با استفاده از مواد نانو مخصوص پوشش دهید تا با عایق کاری سطح کولر از زنگ زدگی و پوسیدگی دیواره و کف کولر و همچنین از نشت آب به بیرون آن جلوگیری نمایید .  این کار موجب می شود که تنها هزینه عایق کاری کولر را متحمل شوید و در صورت تمایل نیز می توان سطح پشت بام تان را نیز عایق کاری کنید که با این کار از هرگونه عوامل تخریب پذیر و نفوذ رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری می شود .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *