عایق رطوبتی در گرمسار

  امروزه به علت استفاده از مصالح ساختمانی بی‌کیفیت در ساختمان ها در بسیاری از منازل  شاهد  نمزدگی دیوارهای ساختمان میشوید بعد از گذشتن مدتی این نم ها  سبب تخریب رنگ و ساختمان می شود. ترمیم تخریب های ایجاد شده هزینه های زیادی خواهد داشت شما می توانید با استفاده از عایق رطوبتی در گرمسار از مشکلات به وجود آمده در زمینه نم ، رطوبت و هزینه‌های زیاد ترمیم تخریب ایجاد شده به علت وجود رطوبت پیشگیری کنید در ادامه به بررسی مزایا و ویژگی های عایق رطوبتی خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های عایق رطوبتی در گرمسار - شرکت ماندگار نانو

  مزایای استفاده از عایق رطوبتی در گرمسار

  از جمله مشکلاتی که می توان نام برد در زمستان به علت بارش برف و باران موجب نم دادن سقف و دیوارها می‌شود. که سبب می‌شود به دیوارهای ساختمان و سقف ها جلوه نامناسبی بدهد. از مشکلات دیگر عایق نبودن بین سرامیک و کاشی ها در سرویس های بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و غیره باعث پوسیدگی و نم زدگی می شود شما با استفاده از عایق رطوبتی در گرمسار می توانید تمام مشکلات خود را در زمینه رطوبت و نم با هزینه اندک رفع کنید و به عمر ساختمان خود بیافزایید در ادامه به بررسی طول عمر و برتری نانو نسبت به مواد دیگر مانند ایزوگام خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی استخر در پاکدشت

  طول عمر عایق رطوبتی در گرمسار

  شما در ساختمان های خود می توانید با استفاده از عایق رطوبتی در گرمسار ساختمان خود را در مقابل نفوذ نم به دیوار ها محافظت کنید. تمامی مواد ساختمان امکان جذب آب را دارند که با استفاده از نانو می توانیم مقاومت مصالح را افزایش دهید. این مواد قابلیت آن را دارد که با هرگونه اسید و ماده شیمیایی مقابله کند در نتیجه تمامی سطوح سرویس های بهداشتی ، حمام و محیط های دیگر که با عایق رطوبتی پوشانده شد را می توان با مواد شوینده شستشو داد و همیشه کیفیت خود را حفظ خواهد کرد. بنابراین می توان گفت این عایق رطوبتی در مقابل مواد دیگر طول عمر سازه را بیشتر خواهد کرد.

  بیشتر بدانید: نانو ساختمان در پاکدشت

  مقایسه ایزوگام با عایق رطوبتی در گرمسار

  سوالی که پیش خواهد آمد این است که با توجه به هزینه بالاتری که نسبت به ایزوگام دارد چرا بهتر است از نانو استفاده کنیم. با چندین مثال می توان به این مسئله پی برد که مزایای عایق رطوبتی خیلی بیشتر ایزوگام خواهد بود یکی از این مزایا این است که ایزوگام نمی‌تواند تمام درز ها را بپوشاند ولی عایق رطوبتی قابلیت نفوذ بر تمام مصالح را دارد. دومین مزیت این است که در زمان ایزوگام کاری گازهای سمی زیادی در محیط پخش خواهد شد که می‌تواند بسیار مضر باشد و اینکه ایزوگام پس از مدتی در زمستان و تابستان پوسیده می شود و جذب مصالح ساختمانی می  شود. با استفاده از عایق های رطوبتی در گرمسار از عایق بندی ساختمان خود اطمینان حاصل نمایید.

  مزایای دیگر استفاده از عایق های رطوبتی در گرمسار به جای ایزوگام : مثال دیگری که می توان نام برد این است که برای رفع نم زدگی و پوسیدگی ها در ساختمان و انجام ایزوگام ، شما عزیزان باید محل نم را تخریب کرده و ایزوگام کنید که مشکلات متعددی ایجاد خواهد کرد. تکنولوژی نانو به گونه ای عمل کرده است که شما بدون هیچ تخریبی تمام محیط خود را از هرگونه رطوبت محافظت می کنید .

  موارد استفاده عایق رطوبتی در گرمسار

  در تمامی مناطق که امکان نفوذ رطوبت وجود خواهد داشت بدون هیچ محدودیتی در هر زمان و مکان ، امکان استفاده از تکنولوژی نانو وجود دارد شما عزیزان می توانید تمام امور خود را در زمینه نانو در مکان های مختلف مثل حمام آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، سقف ها و کف استخر به تیم ماندگار نانو بسپارید و به طور کامل و صد در صد مصالح خود را از نفوذ هرگونه رطوبت محافظت نمایید.

  همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق هشتگ عایق رطوبتی در گرمسار پیشنهادات خود را با مشاوران ما در مجموعه نانو در میان بگذارید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *