عایق رطوبتی در پرند

  امروزه در ساختمان ها مشکلات زیادی دیده  می شود که دلیل اصلی آن نا مرغوب بودن مصالح به کار رفته در ساخت سازه می باشد. مصالح ساختمانی نم و رطوبت را جذب می کند و سبب نم زدگی دیواره های ساختمانی خواهد شد. همچنین این نم زدگی ها علاوه بر ظاهری زشت برای دیواره ها ی شما بوی بدی را نیز در محیط شما ایجاد می کند. این گونه مشکلات می تواند برای شما عزیزان هزینه های جانبی زیادی را  داشته باشد. کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو فرایند  اجرایی عایق رطوبتی در پرند را با موادی درجه یک و با کیفیت بر عهده خواهد گرفت. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های عایق رطوبتی در پرند - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزایا عایق رطوبتی در پرند

  از جمله مزیت های بی شمار مواد نانویی این است که می تواند به سرعت به درون مصالح ساختمانی نفوذ نماید و لوله ها ، مصالح و مخازن و … ساختمان شما را در برابر نم و رطوبت محافظت خواهد نمود. همچنین مواد نانویی باعث افزایش عمر ساختمان تان نیز بشود. شما عزیزان می توانید از این مواد در تمامی مناطق ساختمان خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، کف آشپزخانه ، دیوار ها ، کف و … استفاده نمایید. این مواد قابلیت مقابله با هرگونه مواد اسیدی و بازی را داشته و در برابر برخورد با آن ها به هیچ عنوان پوسته نشده و خاصیت خود را از دست می دهد. با استفاده از مواد نانویی در عایق رطوبتی در پرند ساختمان ضد حریق نیز خواهد شد. ضد حریق بودن ساختمان به این منظور است که در صورت آتش سوزی حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد.

  بیشتر بدانید: آب بندی ساختمان در پیشوا

  همچنین خاصیت خود پاک شوندگی این نانو به این صورت است که کثیفی ها را تجزیه خواهد نمود و کثیفی به سطح نمی چسبد . در صورتی که محیط کثیف شود به راحتی با مواد شوینده می توانید آن را شست و شو دهید. مقاومت در برابر اشعه های یووی و فرابنفش از دیگر قابلیت های نانو بوده است و  می تواند از محیط در برابر این گونه اشعه ها محافظت نماید. همچنین این مواد  با گذر زمان به هیچ عنوان پوسیده نخواهد شد. توجه داشته باشید برای عایق بندی محط ساختمان خود، باید محیط را کاملا تمیز نمایید. شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی برای انجام عایق رطوبتی در پرند محیط خود را نیز آنتی باکتریال نموده و مانع از بستن خزه ، قارچ ، جلبک و شوره در ساختمان تان می شود.

  تفاوت ایزوگام با عایق رطوبتی در پرند

  ایزوگام تفاوت های زیادی با مواد نانویی داشته که در این مطلب به آن ها می پردازیم یکی از مهم  ترین تفاوت های ایزوگام با مواد نانویی این است که مواد نانویی انعطاف پذیری بالایی را داشته و می تواند تمامی درز ها را پوشش دهد و ساختمان شما را صد در صد آب بندی نماید. اما ایزوگام این نوع قابلیت را نداشته و نمی تواند تمامی مناطق محیط را پوشش دهی کند. همچنین در زمان ایزوگام کردن ساختمان گاز های سمی تولید خواهد شد که برای سلامتی افراد مضر خواهد بود ولی مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو که هیچ گونه ضرری را نداشته و دوست دار محیط زیست نیز می باشد.

  بیشتر بخوانید: نانو ساختمان در پیشوا

  ایزوگام در زمستان بر اثر سرمای شدید منقبض شده و ترک می خورد و نم و رطوبت به درون ساختمان نفوذ خواهد کرد و یا در گرمای تابستان برا اثر گرمای شدید ایزوگام نرم شده و خاصیت عایق بندی خود را از دست خواهد داد اما مواد نانویی قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته و در این بازه از دما به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید. مواد نانویی به هیچ عنوان نیاز به ترمیم نخواهند داشت و در نتیجه برای شما عزیزان هزینه ای ایجاد نخواهد شد و کیفیت و دوام بالاتری را نسبت به مواد دیگر خواهد داشت. اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه ، زمان و فرایند انجام عایق رطوبتی در پرند ساختمان تان پیش آمده است می توانید با تماس به کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ ، دیوار ها ، تعداد طبقات و … به صورت تقریبی آگاهی کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *