عایق رطوبتی در پاکدشت

  امروزه به دلیل استفاده از مصالح ساختمانی نامناسب و بی کیفیت در بسیاری از منازل محیط های اداری یا صنعتی شاهد نم دادن دیوارها و نفوذ رطوبت به داخل مصالح هستیم این رطوبت می تواند بعد از گذشت زمانی نسبتاً کوتاهی باعث خرابی رنگ دیوار و حتی مصالح آن گردد چه بسا ممکن است بعد از مدتی باعث تخریب شود استفاده از عایق رطوبتی در پاکدشت باعث شده که تا حد زیادی این مشکل را برای ساکنین شهرستان برطرف کنیم مجموعه ماندگار نانو با به کارگیری مواد عایق رطوبتی نانو ای توانسته خدمت بسیار بزرگی به اهالی این شهرستان بکند در زیر به بررسی خصوصیات و ویژگی های این عایق رطوبتی خواهیم پرداخت.

  اجرای عملیات های عایق رطوبتی در پاکدشت - شرکت ماندگار نانو

  مزایای استفاده از عایق رطوبتی در پاکدشت

  استفاده از عایق رطوبتی در پاکدشت از نظر اقتصادی باعث کاهش هزینه های جانبی برای بسیاری از مصرف کنندگان این محصول می باشد. بسیار اتفاق افتاده است که ما به دلیل استفاده از مصالح نامناسب در ساختن یک واحد مسکونی ، اداری و یا خرابی و ترکیدگی لوله ها و عوامل گوناگونی که باعث نفوذ رطوبت به داخل دیوار خواهد شد مجبور به تخریب دیوار و یا تحمیل هزینه‌های زیاد جهت ترمیم آن بکنیم. استفاده از مواد نانو جهت عایق بندی رطوبتی دیوار ها و ساختمان ها توانست کمک بسیار زیادی در رفع این مشکلات داشته باشد.

  بیشتر بدانید: رنگ آمیزی در پاکدشت

  تمام شما شاهد این مشکل بودید که در زمستان ها به دلیل بارش باران و برف شاهد نم دادن سقف و یا حتی لکه شدن آن هستیم این نرم به رطوبت حتی می تواند به داخل دیوار اتاق و یا پذیرایی شما نیز نفوذ کند و جلوه های زشت را برای منزل شما به همراه بیاورد همچنین امکان دارد به دلیل درست عایق نشدن دیواره حمام و دستشویی دیوارهای اطراف دچار نم کشیدگی و پوسیدگی  شوند مثال های بسیار زیادی برای ترغیب کردن شما جهت استفاده از عایق های رطوبتی وجود دارد که بعدها به معرفی آنها خواهیم پرداخت در ادامه به بررسی هزینه و طول عمر این محصول با کیفیت خواهیم پرداخت.

  طول عمر عایق رطوبتی در پاکدشت

  استفاده از عایق رطوبتی در پاکدشت با استفاده از مواد نانویی مجموعه ماندگار نانو این تضمین را برای شما به وجود می‌آورد که با صرف حداقل هزینه ها بیشترین کارآیی را از این مواد داشته باشیم استفاده از این مواد گونه ای است که شما عزیزان میتوانید بدون هیچگونه تخریب و آسیب زدن به بافت ساختمان خود تمامی درز ها و دیوارهای آن را از نفوذ هر گونه رطوبت عایق فرمایید این مواد مقاومت بسیار زیادی در مقابله با هرگونه ماده شیمیایی و اسیدی دارد بنابراین در زمان شستشوی نمایی که عایق رطوبتی در آن به کار رفته است و یا سرویس بهداشتی و حمامی که درز های آن توسط عایق رطوبتی پوشانده شده است. دچار خرابی نخواهند شد و کیفیت خود را حفظ خواهند کرد بنابراین می توان گفت که طول عمر این عایق برابر با طول عمر کل سازه ساختمان شما میباشد و تا زمانی که در آنجا زندگی خواهد کرد می توانید از این مواد نانوایی با بالاترین کیفیت استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی پشت بام در کرج

  مقایسه عایق رطوبتی در پاکدشت با ایزوگام

  شاید برای بسیاری از پیمانکاران این سوال پیش بیاید که با توجه به هزینه بالاتر مواد نانو نسبت به ایزوگام چرا بهتر است از این مواد به جای ایزوگام استفاده کرد اجازه بدین جواب این سوال را با چند مثال برای شما عزیزان مطرح کنیم. شما تصور کنید که می خواهید پشت بام منزل خود را از نفوذ هر گونه رطوبت عایق استفاده از ایزوگام این نیاز شما را برآورده خواهد کرد اما بسیاری از درز ها وجود دارد که نمی توانید آنها را با تکه های ایزوگام بپوشانید و یا دسترسی به آن ها برای شما بسیار سخت باشد.

  در صورتی که مواد نانویی به راحتی تمامی درز ها و سوراخ های موجود در سقف و کف پشت بام را پوشش خواهد داد. همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که در زمان ایزوگام کاری دود های زیادی از گازهای سمی و مواد سمی در محیط شما آزاد خواهد شد که می‌تواند بسیار مضر باشد و همانطور که در قسمت قبل گفته شد طول عمر مواد نانو برابر با طول عمر سازه می باشد و نیاز به ترمیم نخواهد داشت اما ایزوگام بعد از مدتی در اثر سرمای زمستان و گرمای تابستان دچار پوسیدگی خواهد شد و شما را مجبور به ترمیم خواهد کرد. با استفاده از عایق رطوبتی در پاکدشت خیالتان از عایق بندی ساختمان راحت شود.

  مزایای دیگر استفاده از عایق رطوبتی در پاکدشت به جای ایزوگام

  اجازه بدهید در ادامه مبحث قبل که به مزیت های عایق رطوبتی در پاکدشت نسبت به ایزوگام پرداختیم مثال دیگری نیز برای شما عزیزان مطرح کنیم تا توجه شما بیشتر به عایق های رطوبتی جذب شود. تصور کنید که شما در سرویس بهداشتی ، حمام و یا آشپزخانه خود دچار نم زدگی و یا نفوذ رطوبت شده اید در این صورت صرف نظر از اینکه مشکل از ترکیدگی لوله های آب باشد و شما مجبور خواهید بود جهت ایزوگام کردن رفع این مشکل کف و دیواره های محیط مورد نظر خود را تخریب کنید که مشکلات متعددی را برای شما به وجود خواهد آورد. تکنولوژی نانو این امکان را به شما خواهد داد که بدون نیاز به هیچگونه تخریبی تمامی محیط را از هرگونه رطوبت محافظت کرده و هیچ‌گونه جای نفوذ و رطوبتی را باقی نگذارد. از نظر ظاهری نیز ایزوگام کاری جلوه آنچنان زیبایی را برای شما به وجود نخواهد آورد اما استفاده از مواد نانو به گونه ای می باشد که این مواد به داخل مصالح نفوذ خواهد کرد و هیچ گونه زشتی و زمختی را برای محیط شما ایجاد نخواهد کرد.

  موارد مصرف عایق رطوبتی در پاکدشت

  شما عزیزان در تمامی نقاطی که احساس می کنید امکان نفوذ رطوبت در آن وجود دارد می توانید از عایق های رطوبتی استفاده کنید. برای عایق کردن محیط از نظر جا و مکان هیچ گونه محدودیتی برای تیم ماندگار منو وجود نخواهد داشت. شما عزیزان میتوانید عایق های رطوبتی را در سرویس های بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، سقف و کف سالن های ورزشی ، سالن های آمفی تئاتر و سینما ها ، محیط های کارگاهی و غیره استفاده بفرمایید. به صورت ۱۰۰ درصد از نفوذ هر گونه رطوبتی در محیط شما جلوگیری خواهد کرد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق هشتگ عایق رطوبتی در پاکدشت سوالات و نقطه نظرهای خود را با مشاوران ما در مجموعه ماندگار نانو در میان بگذارید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *