عایق رطوبتی در قرچک

  از جمله مشکلاتی که در ساختمان ها زیاد دیده می شود ، نم زدگی های دیواره ها و سقف در ساختمان ها  می باشد . در اثر بارش برف و باران نم و رطوبت به درون مصالح ساختمانی نفوذ کرده و چهره ی بدی را برای ساختمان شما ایجاد خواهد کرد. ترمیم این نم زدگی ها در ساختمان ها برای افراد می تواند هزینه های سرسام آوری را ایجاد نماید . این گونه مشکلاتی که برای ساختمان ها ایجاد می شود به علت استفاده از مصالح نا مرغوب و بی کیفیت در ساختمان ها می باشد . کارشناسان مجرب و ماهر مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی در ساختمان ها برای عایق رطوبتی در قرچک توانسته تا حدود زیادی این گونه مشکلات را رفع نماید . در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت .

  اجرای عملیات های عایق رطوبتی در قرچک - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزایای عایق رطوبتی در قرچک

  اگر در ساختمان خود مشکلاتی از قبیل نم زدگی ها دارید ، می توانید از مواد نانویی برای عایق بندی استفاده نمایید . این مواد مزیت های زیادی را دارد که در این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت. یکی از این مزایا ماندگاری بالا این مواد می باشد. شما عزیزان با استفاده از مواد نانویی در عایق رطوبتی در قرچک می توانید یک بار برای همیشه ساختمان خود را عایق بندی نمایید و از هزینه جانبی برای ترمیم عایق بندی جلوگیری کنید. این مواد به سرعت در مصالح ساختمانی نفوذ کرده و کیفیت بالایی را خواهد داشت. شما عزیزان با استفاده مواد نانویی می توانید از مصالح ساختمانی خود ، مخازن ، لوله و … در برابر خوردگی ها و پوسیدگی ها محافظت نمایید.

  بیشتر بخوانید: آب بندی ساختمان در پردیس

  همچنین نانو می تواند باعث افزایش عمر ساختمان شما شده و با گذشت زمان به هیچ عنوان پوسیده نخواهد شد و از بین نمی رود . این مواد با خاصیت انعطاف پذیری بالایی که دارد می تواند تمامی درز ها را پوشش دهد و ساختمان تان را صد در صد آب بندی کند. این مواد یکی از بهترین جایگزین ها برای عایق بندی های دیگر در ساختمان می باشد. شما عزیزان می توانید در تمام محیط خود از جمله کف آشپزخانه ، سقف ها ، دیوار ها ، سرویس بهداشتی ، حمام و … از این نوع عایق بندی ها استفاده نمایید. نانو قابلیت مقابله با هرگونه مواد اسیدی و بازی را دارد ، بنابراین می توانید تمام محیط خود را با استفاده از هرگونه مواد شوینده شست و شو دهید بدون آن که به آن آسیبی برسد یا این که پوسته و خورده شود.

  تفاوت ایزوگام با عایق رطوبتی در قرچک

  تفاوت های زیادی که مواد نانویی با دیگر عایق ها دارد در این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت. از جمله این تفاوت ها طول عمر بالای مواد نانویی می باشد. ایزوگام با گذشت زمان بر اثر سرمای زمستان منقبض شده و ترک می خورد و یا در تابستان بر اثر گرمای زیاد نرم شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد و نیاز به ترمیم خواهد داشت که هزینه های زیادی را ایجاد خواهد نمود. شما عزیزان اگر از مواد نانویی برای عایق رطوبتی در قرچک استفاده کردید هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهید داشت.

  بیشتر بدانید: نانو نمایی در پردیس

  در زمان ایزوگام کردن محیط گاز های سمی از آن خارج می شود که برای انسان بسیار مضر می باشد اما مواد نانویی محلولی بدون رنگ و بدون بو می باشد که برای سلامتی انسان به هیچ عنوان مضر نخواهد بود همچنین مواد نانویی دوست دار محیط زیست نیز می باشند. مراحل عایق بندی با مواد نانویی بسیار آسان تر از عایق های دیگر بوده و زمانی که صرف خواهد شد نیز بسیار کمتر خواهد بود و علت آن سرعت جذب و خشک شدن مواد نانویی می باشد. عایق بندی محیط با ایزوگام احتیاج به تخریب خواهد داشت در صورت عایق بندی به وسیله ی مواد نانویی بدون ذره ای تخریب انجام خواهد شد.

  مزیت های دیگر عایق رطوبتی در قرچک

  شما عزیزان با استفاده از مواد نانویی در عایق بندی ساختمان خود می توانید ساختمان ضد حریق نیز داشته باشید. ضد حریق بودن ساختمان به این معناست که در زمان آتش سوزی ، آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد. همچنین نانو موادی آنتی باکتریال بوده و از بستن خزه ، قارچ ، جلبک و شوره در ساختمان ها جلوگیری می نماید. خاصیت خود پاک شوندگی از دیگر مزایای عایق رطوبتی در قرچک می باشد این خاصیت می تواند تمام کثیفی ها را تجزیه نماید و یا حتی در صورت کثیفی می توانید به راحتی با استفاده از مواد شوینده محیط را شست و شو دهید.

  مواد نانویی در برابر اشعه یووی ، فرابنفش مقاوم بوده و در قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا 120 درجه سانتی گراد را نیز دارد. لازم به ذکر است برای عایق بندی ساختمان خود با استفاده از مواد نانویی  باید محیط را کاملا تمیز نمایید. همچنین شما عزیزان می توانید با تماس به کارشناسان مجرب و ماهر مجموعه ی ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل تعداد دیوارها ، متراژ و جنس ساختمان خود از میزان زمان و هزینه ی لازم برای عایق بندی ساختمان خود با استفاده از مواد نانویی به صورت تقریبی آگاهی کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *