عایق رطوبتی در قدس

  امروزه در ساختمان ها مشکلات زیادی دیده می شود ، از قبیل نم زدگی دیوار ها و خسارت های احتمالی که می تواند برای شما عزیزان ایجاد نماید. این گونه مشکلات در ساختمان ها به دلیل استفاده از مصالح نامرغوب در ساخت و سازه ها بوده است که کارشناسان مجرب و حرفه ای ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت در عایق رطوبتی در قدس به شما عزیزان کمک می کند تا مشکلاتتان را در این زمینه تا حدودی زیادی رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای عایق رطوبتی در قدس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزیت های عایق رطوبتی در قدس

  این مواد برای ساختمان شما عزیزان مزیت های زیادی داشته و با استفاده از مواد نانویی می توانید به صورت صد در صدی ساختمان خود را در برابر نم و رطوبت محافظت نماید . این مواد با سرعت بالایی که در نفوذ به درون مصالح ساختمانی دارد می تواند به درون مصالح ساختمانی نفوذ کند و تمامی درز های موجود در دیواره ها را پوشش دهد . نانو مصالح ساختمانی ، لوله ها ، مخازن و … در برابر نم و رطوبت محافطت خواهد نمود و از خوردگی و پوسیدگی آن ها جلوگیری می کند. شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمامی مناطق ساختمان خود مانند حمام ، سرویس بهداشتی، سقف ، دیوار ها ، تراس ، پشت بام و … استفاده کنید و با استفاده از هر گونه مواد شوینده اسیدی و بازی ، آن محیط را شست و شو دهید.

  بیشتر بدانید: عایق رطوبتی استخر در پاکدشت

  مواد نانویی قابلیت مقابله با این گونه مواد را داشته و در صورت برخورد با آن ها به هیچ عنوان پوسیده و خورده نمی شود و خاصیت خود را از دست نمی دهد. ایجاد نم و رطوبت در دیواره ها می تواند علاوه بر داشتن چهره ی بد و زدن شوره در دیواره های محیط شما ، می تواند سبب ایجاد بوی بد نیز بشود که با استفاده  مواد نانویی و داشتن خاصیت آنتی با کتریال می توانید مانع از بستن از خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در محیط ساختمان تان شوید. همچنین با استفاده از نانو در ساختمان می توانید محیط ضد حریقی نیز داشته باشید. ضد حریق بودن مواد نانویی به این منظور است که در صورت آتش سوزی ، آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد. همچنین عایق رطوبتی در قدس می تواند سبب افزایش طول عمر ساختمان شما عزیزان نیز بشود.

  تفاوت ایزوگام با عایق رطوبتی در قدس

  ایزوگام با مواد نانویی تفاوت های زیادی خواهد داشت که در این مطلب به آن ها اشاره خواهیم نمود . یکی از این تفاوت های آن انعطاف پذیری بالای مواد نانویی نسبت به ایزوگام می باشد. نانو قابلیت نفوذ به تمامی درزها را داشته و می تواند به راحتی تمام درز ها را پوشش دهی کند اما ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمامی نقاط ساختمان را نخواهد داشت. همچنین در زمان ایزوگام گازهای سمی ایجاد شده می تواند برای سلامتی افراد بسیار مضر باشد اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بدون بو که برای سلامتی انسان هیچ گونه ضرری نخواهد داشت و علاوه بر آن موادی است که به محیط زیست آسیب نمی رساند.

  بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی پشت بام در کرج

  ایزوگام در اثر سرمای شدید زمستان منقبض شده و ترک می خورد و در  تابستان به علت گرمای زیاد نرم شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد ولی نانو قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را خواهد داشت و به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید. مواد نانویی پس از عایق بندی ساختمان به هیچ عنوان نیازمند به ترمیم نخواهد بود و برای شما عزیزان هزینه های جانبی نخواهد داشت. همچنین عایق رطوبتی در قدس توسط مواد نانویی بدون ذره ای تخریب انجام خواهد شد.

  سوالات در زمینه هزینه ، زمان و فرایند عایق رطوبتی در قدس

  هزینه ی ابتدایی مواد نانویی نسبت به عایق های دیگر کمی بیشتر بوده است اما نسبت به مزیت هایی که دارد استفاده از آن به شما عزیزان پیشنهاد می شود. همچنین زمانی که نسبت به عایق های دیگر صرف خواهد شد خیلی کمتر بوده به دلیل این که به سرعت خشک خواهد شد. اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه ، زمان و فرایند عایق رطوبتی در قدس پیش آمده است می توانید با کارشناسان مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید و به صورت تقریبی از هزینه و زمان این فرایند آگاهی کسب کنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *