عایق رطوبتی در دماوند

  یکی از مشکلاتی که می تواند برای شما هزینه های سرسام آوری ایجاد نماید نم زدگی های ساختمان می باشد. تمامی ساختمان ها به عایق بندی نیازمند هستند تا از مشکلاتی مانند نم زدگی ها جلوگیری کنند. یکی از مواردی که در عایق بندی می توان به آن اشاره نمود استفاده از مواد نانویی است که کارشناسان با تجربه و ماهر مجموعه ماندگار نانو از آن برای عایق رطوبتی در دماوند از آن استفاده می نمایند. شما عزیزان با استفاده از این مواد ساختمان خود را تا صد در صد آب بندی کنید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های عایق رطوبتی در دماوند - شرکت ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: عایق حرارتی ساختمان در فیروزکوه

  مزیت های عایق رطوبتی در دماوند

  مواد نانویی محلولی است که به سرعت به درون مصالح ساختمانی نفوذ کرده و تمامی درز ها را پوشش خواهد داد به همین دلیل از نفوذ رطوبت به مصالح ساختمانی جلوگیری نموده و باعث افزایش عمر ساختمان نیز می شود. شما عزیزان می توانید تمام محیط خود مانند کف آشپرخانه ، دیوار ها ، سقف ، سرویس بهداشتی ، حمام ، پشت بام و … را با استفاده از مواد نانویی عایق بندی نموده و به دلیل این که نانو قابلیت مقابله با مواد  اسیدی و بازی را دارد ، با هرگونه مواد شوینده می توانید محیط عایق بندی شده را شست و شو دهید و نگران پوسته شدن محیط عایق بندی شده نباشید.

  از خاصیت های دیگر مواد نانویی آنتی باکتریال بودن آن است که می تواند از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره جلوگیری نماید. تمامی مواد نانویی که مجموعه ماندگار نانو برای عایق رطوبتی در دماوند استفاده می کند درجه یک و با کیفیت می باشد. شما عزیزان با یک بار هزینه کردن در  اولین مرتبه ی عایق بندی با نانو تا پایان عمر، ساختمان خود را عایق بندی نمایید. این مواد قابلیت مقابله با اشعه یووی و فرابنفش را نیز دارد.

  تفاوت های ایزوگام با عایق رطوبتی در دماوند

  مزیت های بی شماری مواد نانویی نسبت به ایزوگام دارد که در این مطلب آن ها را بررسی خواهیم کرد . یکی از معایب ایزوگام این است که قابلیت پوشش دهی تمام مناطق ساختمان را نخواهد داشت ولی نانو با انعطاف بالایی که دارد به تمامی درزها نفوذ کرده و می تواند کل ساختمان را صد در صد عایق بندی نماید . در زمان عایق بندی با ایزوگام گاز های سمی تولید خواهد شد که برای سلامتی انسان بسیار مضر بوده در صورتی که نانو محلولی بدون رنگ و بدون بو خواهد بود و هیچ گونه ضرری ندارد . عایق بندی با ایزوگام زمان زیادی را خواهد برد همچنین برای ایزوگام کردن باید محیط تخریب شود که مواد نانویی به سرعت خشک خواهد شد و نیازی به تخریب نمی باشد.

  سرمای زمستان باعث انقباض و ترک خوردن ایزوگام شده و گرمای تابستان باعث نرم شدن آن خواهد شد که خاصیت آب بندی را از دست خواهد داد اما مواد نانویی به دلیل این که قابلیت دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را دارد به هیچ عنوان از خاصیت آب بندی آن کاسته نمی شود و شما عزیزان با یک بار نانو ساختمان خود تا پایان عمر سازه نیاز به ترمیم نخواهد بود. شما عزیزان می توانید با عایق رطوبتی در دماوند باعث ضد حریق شدن محیط خود نیز بشوید ضد حریق بودن به این معناست که در صورت آتش سوزی ، آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد . برای این که بتوانید ساختمان خود را با استفاده از نانو عایق بندی کنید باید سطح آن را کاملا تمیز نمایید .

  سوالات در زمینه هزینه و زمان عایق بندی در دماوند

  سوالاتی که در زمینه ی هزینه ، زمان و فرایند عایق بندی نانویی برای شما پیش آمده را می توانید با تماس با کارشناسان و متخصصان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ، تعداد دیوار ها و جنس ساختمان اگاهی خود را در افزایش دهید. همچنین توجه داشته باشید زمانی که برای عایق رطوبتی در دماوند با مواد نانویی صرف می شود در قبال مواد دیگر بسیار کمتر خواهد بود . هزینه ی اولیه نانو کردن ساختمان کمی بیشتر از عایق های دیگر می باشد اما هزینه های جانبی برای ترمیم و عایق های دیگر بیشتر خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: آب بندی استخر در ورامین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *