عایق رطوبتی استخر در پاکدشت

  یکی از مهمترین مواردی که باید در قبل از ساخت یک استخر به آن توجه داشته باشیم عایق رطوبتی آن می باشد. در شهرستان پاکدشت استخر های بسیار زیادی نیاز به عایق کاری دارند به هیچ عنوان مهم نیست که این استخرها استخر های ورزشی باشند و یا استخرهای پرورش آبزیان و آب نما ها و انواع مختلف استخر باشند. نیاز به عایق رطوبتی استخر در پاکدشت به این دلیل مهم است چون آب استخر اغلب در تماس مستقیم با پوست انسان و دیگر آبزیان پرورشی قرار دارد و باید موارد بهداشتی در آن رعایت شود در زیر به توضیحات بیشتر در این رابطه خواهیم پرداخت.

  دلایل استفاده از عایق رطوبتی استخر در پاکدشت

  امروزه تمامی کشورهای مدرن در زمان ساخت یک واحد مسکونی و تجاری در ابتدا تمامی استاندارد های عایق کاری را رعایت خواهند کرد تا در زمان بهره برداری از آن پروژه نیاز به ترمیم و بازسازی و پرداخت خسارت نداشته باشد. عایق رطوبتی استخر در پاکدشت به این دلیل حائز اهمیت است که در صورت ایجاد مشکل برای استخرها صرف نظر از هزینه تامین آب آنها مشکلات بسیار زیادی مانند مرطوب شدن خاک اطراف استخرها و بناهای نزدیک استخر به وجود خواهد آمد که می تواند خسارت های بسیار زیادی را برای شما عزیزان شامل شود و در بلند مدت آسیب های جبران ناپذیری را به وجود بیاورد.

  اجرای پروژه های عایق رطوبتی استخر در پاکدشت - مجموعه ماندگار نانو

  بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی پشت بام در تهران

  عایق بندی با عایق رطوبتی استخر در پاکدشت

  همانگونه که گفته شد با عایق رطوبتی استخر در پاکدشت شما عزیزان می توانید تا حد بسیار زیادی استخر های خود را از بسیاری از آلودگی ها و یا خسارت جانبی در امان نگه دارید یکی از عواملی که باعث کثیف شدن آب استخرها خواهد شد نفوذ آب از روزنه های موجود در دیواره استخر به اطراف خواهد بود زیرا که این مورد باعث نفوذ گل و دیگر آلودگی ها به داخل آب استخر خواهد شد و بنابراین شما را ناچار به ضدعفونی آب استخر و یا حتی تعویض آن خواهد کرد.

  استفاده از مواد نانو عایق بندی استخرها این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که تمامی درز ها و سوراخ های موجود در دیواره استخر را بپوشانید تا مشکلات موجود را برطرف کنیم همچنین یکی دیگر از  مشکلاتی که در استخرها مشاهده خواهیم کرد به وجود آمدن جلبک ها و خزه ها در کناره های آب استخر می باشد. مواد نانو استفاده شده در مجموعه ماندگار نانو به دلیل خاصیت بالای آنتی باکتریال بودن مانع از ایجاد خزه و جلبک بستن در کناره های استخر خواهد شد. این مواد کاملاً جذبی بوده و در داخل مصالح به کار رفته در ساخت استخر نفوذ خواهد کرد و عمر سازه و استخر را افزایش خواهد داد.

  بیشتر بدانید: رنگ آمیزی در پاکدشت

  ماندگاری وکیفیت عایق رطوبتی استخر در پاکدشت

  تمام آنچه که در قسمت بالا گفته شد تنها قسمتی کوچک از مزایا و خصوصیات مواد نانو برای عایق رطوبتی استخر در پاکدشت بود اگر چه شاید در زمان ساخت استخرها برای شما این عایق بندی رطوبتی یک هزینه اضافه به حساب بیاید اما مزایایی که برای شما به همراه دارد در بلند مدت می تواند بسیاری از هزینه‌های جانبی شما را کاهش دهد. مواد نانو همان گونه که در قسمت های قبل گفته شد به عمق مصالح به کار رفته در ساخت استخر نفوذ می کند و باعث افزایش طول عمر مصالح خواهد شد همچنین با استفاده از این مواد نانویی می توانید تمامی درز های موجود بر روی دیواره ها و یا کاشی کاری های موجود در کف استخر آب را بپوشانید تا از نفوذ آب بیرون از استخرها دیواره آن جلوگیری شود. همچنین به دلیل لایه نازکی که بر روی مصالح ایجاد می‌شود علاوه بر خاصیت آنتی باکتریال بودن که برای ما به ارمغان آورده است نمایی درخشان تر و تمیز تر را نیز برای استخر ایجاد خواهد کرد. به دلیل خاصیت نانویی بالای این مواد ، آلودگی ها بر روی این دیواره ها دیگر بر جای نخواهد ماند و به راحتی در زمان مورد نیاز میتوانید با کمترین زحمت و هزینه دیواره ‌های استخر را نظافت بفرمایید.

  ایزوگام یا عایق رطوبتی استخر در پاکدشت ؟

  در زمان ساخت استخرها اعم از استخرهای تفریحی و یا حتی استخر های پرورش ماهی برای عایق کردن کف و دیواره استخر ها از ایزوگام در دیواره ها و کف استفاده خواهد کرد. این کار با وجود هزینه پایین تر از مواد نانو مشکلات بسیار زیادی را نیز به همراه خواهد داشت زیرا استفاده از این مواد در دیواره استخرهای پرورش ماهی و یا حتی استخر های تفریحی باعث نفوذ مواد شیمیایی به داخل آب می شود که این خود می‌تواند ضررهای بسیار زیادی را برای پوست انسان و یا موجودات آبزی به وجود بیاورد.

  ما تلاش داریم تا با استفاده از عایق رطوبتی استخر در پاکدشت از بروز اینگونه مشکل ها جلوگیری کنیم تا با هزینه ای معقول باکیفیت ترین عایق را برای استخر خود داشته باشیم.

  پرسش و پاسخ مردمی در رابطه با عایق رطوبتی استخر در پاکدشت

  سوال:

  سلام و خسته نباشید ما از اهالی روستای گلزار در شهرستان پاکدشت هستیم و برای تامین آب مصرفی یک گاوداری مجبور به احداث یک استخر شده ایم اما آب این استخر دائماً گل میشه می خواستم بدونم اگر از این مواد نانوایی استفاده کنیم آیا برای سلامتی دام‌ها مشکلی به وجود نخواهد آمد؟

  پاسخ:

  سلام دوست عزیز شما می‌توانید با استفاده از مواد نانو مجموعه ماندگار نانو دیواره این استخر را کاملا عایق کنید به گونه‌ای که از نفوذ گل و لای به داخل آن جلوگیری کند. بنابراین دیگر نباید نگران تیره شدن آب این استخر باشیم از نظر سلامتی دام ها نیز باید این ضمانت را به شما بدهیم که این محصولات هیچ گونه خطری برای سلامت دامهای شما نخواهند داشت و حتی می‌توانید در مناطقی که آب آشامیدنی در آنجا وجود دارد نیز از این مواد استفاده فرمایید شما عزیزان میتوانید سوالات مشابه خود را با هشتگ عایق رطوبتی در پاکدشت با ما به اشتراک بگذارید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *