عایق حرارتی ساختمان در پیشوا

  امروزه هزینه‌های ناشی از تامین سوخت و یا انرژی برای گرمایش و سرمایش محیط زندگی رقم نسبتاً بالایی از هزینه ماهیانه را در بر گرفته است . اتلاف انرژی به دلیل عایق بندی نامناسب محیط تاثیر بسیار زیادی در افزایش این هزینه ها خواهد داشت. مجموعه ماندگار نانو با ارائه عایق حرارتی ساختمان در پیشوا تا حد بسیار زیادی توانسته هزینه های جانبی شما عزیزان را که ناشی از اتلاف انرژی می باشد کاهش دهد. شما عزیزان می توانید در زمان ساخت و یا حتی استفاده از محیطی که در آن زندگی می کنید از این عایق های حرارتی استفاده نمایید در ادامه به بررسی بیشتر این عایق نانو خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های عایق حرارتی ساختمان در پیشوا - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: نانو ملاتی

   کاربرد عایق حرارتی ساختمان در پیشوا

  مشکلاتی نظیر گرم نشدن محیط در فصل سرما ، استفاده بیش از حد از سوخت برای گرم کردن محیط ، نفوذ کردن سرما از در و پنجره و یا حتی از درز های موجود در دیوار و مصالح و یا خروج سرما در فصل تابستان از محیط و خنک شدن آن و استفاده بیش از حد از انرژی و سوخت جهت متعادل کردن رطوبت محیطی که در آن زندگی میکنیم برخی از مشکلات عمده ای هستند که با آن دست و پنجه نرم خواهیم کرد .

  در صورتی که می توانید با استفاده از یک عایق حرارتی مناسب برای محیط تمامی این مشکلات را به راحتی برطرف نمایید. مجموعه ماندگار نانو با ارائه عایق حرارتی ساختمان در پیشوا تا حد زیادی توانسته ساختمان‌های این این منطقه را در برابر این مشکلات عایق نمایند. لازم است که این موضوع را مطرح کنیم که استفاده از این عایق های حرارتی نیاز به هیچگونه تخریبی در محیط شما نخواهد داشت، بنابراین حتی زمانی که دارید در آن محیط زندگی و کار می کنید نیز می توانید از این عایق ها استفاده کنید به گونه ای که هیچگونه مشکلی برای زندگی و کار شما به وجود نیاید.

  علاوه بر موارد ذکر شده باید این نکته را نیز برای شما مطرح کنیم که مواد نانو به کار رفته در این عایق کاملاً نسوز و ضد حریق هستند ، یعنی در صورت بروز آتش سوزی احتمالی نه تنها  دچار خرابی نخواهد شد، بلکه از نفوذ آتش از نقطه به نقطه دیگر نیز جلوگیری کند.

  ماندگاری بالا و هزینه پایین عایق حرارتی ساختمان در پیشوا

  ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا با وجود مواد عایق و راه های عایق کردن کم هزینه تر باید از مواد نانو که نسبت به محصولات دیگر کمی پرهزینه تر است استفاده کنیم . در پاسخ به شما باید بگویم که شاید در مرحله اول هزینه نچندان بیشتری برای عایق کردن محیطتان پرداخت می کنید اما بسیاری از هزینه های جانبی دیگر برای شما کاهش پیدا خواهد کرد .

  در ادامه چند مثال ساده برای شما مطرح می کنیم. اگر بخواهیم محصول نانو به کار رفته در عایق حرارتی ساختمان در پیشوا را با محصولات مشابه مقایسه کنیم می‌توان به ماندگاری بالا و مقاومت آن در برابر با پوسیدگی و مواد اسیدی و بازی موجود در محیط اشاره کرد. بنابراین شما می‌توانید تا زمانی که از آن محیط استفاده می کنید از کیفیت بالای این عایق های حرارتی مطمئن باشید ، در صورتی که محصولات مشابه بعد از مدت زمانی دچار فرسایش و پوسیدگی خواهند شد و شما مجبور به صرف هزینه جهت ترمیم آنها خواهید بود.

  علاوه بر این محصولات عایق نمی توانند به صورت ۱۰۰ درصد تمامی محیط را برای شما پوشش دهند بنابراین همواره مقداری کاهش انرژی خواهید داشت. اما مواد نانو با خاصیت جذب شوندگی بالایی که دارند به راحتی جذب مصالح خواهد شد و محیط شما را به صورت صد در صد عایق خواهند کرد بنابراین بسیاری از هزینه های جانبی برای تامین انرژی برای شما کاهش پیدا خواهد کرد.

  بیشتر بخوانید: آب بندی پشت بام در پیشوا

  موارد استفاده از عایق حرارتی ساختمان در پیشوا

  استفاده از عایق حرارتی ساختمان در پیشوا تنها مختص به ساختمانهای مسکونی و اداری نمی باشد شما می توانید در تمامی محیط هایی که در آن کار و یا زندگی می کنید جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف آن از این عایق های قدرتمند نانو استفاده کنید، بدون اینکه هیچ آسیبی به آن محیط برسانید. سازه های صنعتی ، سالن های ورزشی ، آزمایشگاه ها ، سالن های کنفرانس و تئاتر ، سرویس های بهداشتی ،حمام ها ، مترو و … تنها برخی از معدود مکان هایی هستند که می توانیم از این مواد نانو در آنجا استفاده کنید. استفاده از این عایق ها علاوه بر اینکه در کاهش مصرف انرژی بسیار تاثیر گذار خواهند بود، عمر مصالح و محیط شما را نیز افزایش می دهد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *