عایق حرارتی در پیشوا

  یکی از مشکلاتی که در ساختمان ها دیده می شود به تعادل نرسیدن دمای ساختمان است. امروزه به دلیل استفاده ی از مصالح نامرغوب و درجه 3 در ساخت ساختمان ها با توجه به داشتن وسایل گرمایشی مانند بخاری و شوفاژ و غیره و سرمایشی مانند کولر ، در زمستان و تابستان دما محیط کار یا منزلتان مطلوب نخواهد شد. شما عزیزان با استفاده از مواد نانویی می توانید از عایق حرارتی در پیشوا بهره مند شوید. مجموعه ماندگار نانو در این زمینه تلاش فراوانی کرده و تا حدود زیادی این مشکل را رفع کند. در ادامه به بررسی بیشتر این مواد نانویی می پردازیم.

  اجرای پروژه های عایق حرارتی در پیشوا - شرکت ماندگار نانو

  کاربرد عایق حرارتی در پیشوا

  از آن جایی که بیش تر ساختمان ها در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند با توجه به مصالح ساختمانی به کار رفته گرما را جذب می کند و باعث گرمای زیاد محیط می شود . مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی در قسمت های مختلف محیط کار و یا محیط منزل تان مانند دیوار ، پشت بام ، تراس را از نفوذ هرگونه گرما و سرما به داخل محیط جلوگیری کند .  عایق حرارتی در پیشوا در تلاش است تا حدودی زیادی از هزینه های جانبی ایجاد شده برای شما عزیزان بکاهد .

  بیشتر بدانید: عایق نمایی

  مزیت های عایق حرارتی در پیشوا

  مزایای زیادی که استفاده از مواد نانویی برای عایق بندی ساختمان دارد سبب شده تا مجموعه ماندگار نانو از این محلول برای عایق بندی های محیط استفاده نماید  از جمله ی این مزیت ها عایق بندی صد در صدی محیط است . مواد نانویی محلولی می باشد که توانایی نفوذ به تمام درزها را دارد و محیط را کاملا  عایق بندی می نماید . مواد نانویی به سرعت خشک شده و جذب مصالح ساختمانی می شود به همین علت باعث افزایش عمر ، دوام و ماندگاری ساختمان نیز خواهد شد . تحمل گرما از منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد ، عدم پوسیدگی و خوردگی ، مقاومت در برابر اشعه فرابنفش و یو وی ، عدم ایجاد گاز های سمی از دیگر مزایای عایق حرارتی در پیشوا می باشد .

  بیشتر بخوانید: رنگ های نانویی

  مزیت های دیگر عایق حرارتی در پیشوا

  ضد حریق و نسوز بودن از مزیت های دیگر مواد نانویی می باشد. ضد حریق بودن به این معناست که اگر در محیط عایق بندی شده آتش سوزی شود ، مانع نفوذ آتش به مصالح ساختمانی می شود و از منتقل شدن آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر جلوگیری می کند . نکته قابل توجه این است که عایق حرارتی به علت نفوذی که در مصالح می کند می تواند تا حدودی زیادی نقش عایق صوتی را نیز ایفا نماید . عایق حرارتی در پیشوا مواد نانویی محلولی آنتی باکتریال بوده که می تواند از بستن هرگونه جلبک ، خزه ، شوره و قارچ جلوگیری نماید.

  این عایق ها قابلیت انعطاف پذیری زیادی را دارند به همین دلیل در تمامی مناطق محیط می توانید از مواد نانویی استفاده نمایید . نانو می تواند بهترین جایگزین برای عایق بندی های دیگر مانند پشم شیشه باشد . لازم به ذکر است این مواد با سرعت بالا در کمترین زمان و بدون هیچ گونه تخریبی و خرابی توسط متخصصین مجموعه ماندگار نانو انجام می گردد . توجه داشته باشید برای عایق بندی ساختمان تان توسط نانو باید حتما محیط خود را تمیز نمایید . شما عزیزان با یک بار نانو کردن ساختمان خود می توانید از ورود و خروج گرما و سرما در تابستان و زمستان در امان باشید .

  هزینه و زمان عایق حرارتی در پیشوا

  هزینه های ایجاد شده برای عایق حرارتی در پیشوا توسط مجموعه ماندگار نانو در اولین مرحله کمی بیشتر از عایق بندی های دیگر است اما می تواند از هزینه های جانبی ایجاد شده مانند افزایش هزینه های قبض گاز و ترمیم ساختمان جلوگیری خواهد کرد. ممکن است برای شما عزیزان در زمینه ی زمان و هزینه سوالاتی پیش آمده باشد . برای کسب آگاهی بیشتر می توانید با تماس با کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید و با ارائه اطلاعی از قبیل متراژ و تعداد دیوار های ساختمان از چگونگی فرایند انجام کار ، زمان و هزینه ی تقریبی عایق بندی حرارتی ساختمان خود آگاه شوید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *