بهترین عایق استخر کشاورزی

  در محیط های کشاورزی برای آبیاری مزارع و درختان محیط ، منابعی برای ذخیره سازی آب وجود خواهد داشت که عایق نبودن صحیح آن می تواند برای شما مشکل ساز باشد. از جمله مشکلات آن می توان به نشت کردن آب درون مصالح اشاره نمود که می تواند سبب ترک خوردگی کاشی ها و یا تخریب مصالح ساختمانی اطراف استخر ها شود. کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو با استفاده از بهترین عایق استخر کشاورزی می توانند تا حدود زیادی مشکلات تان را رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این مواد نانویی فوق العاده خواهیم پرداخت.

  بهترین عایق استخر کشاورزی در شرکت ماندگار نانو

  کاربرد های استفاده از بهترین عایق استخر در کشاورزی

  مواد نانویی که کارشناسان مجموعه ماندگار نانو در عایق بندی های محیط استفاده می نمایند از بهترین عایق های ساختمانی بوده که می تواند صد در صد محیط تان را آب بندی کند. از جمله ویژگی های نانو سرعت بالایی است که در نفوذ به مصالح ساختمانی دارد و می تواند به درون مصالح ساختمانی نفوذ کند. مصالح ساختمانی قابلیت جذب نم و رطوبت را دارند و می تواند سبب نم زدگی های دیواره های استخر شود.

  بیشتر بدانید: آب بندی استخر کشاورزی

  مواد نانویی قابلیت محافظت از لوله ها ، مخازن ، مصالح ساختمانی را داشته و مانع از خوردگی و پوسیدگی آن ها می شود. نشت دادن آب و هدر رفتن آن می تواند برای شما هزینه هایی را داشته باشد که با استفاده از بهترین عایق استخر در کشاورزی می توانید تمام درزها را پوشش دهی کنید. همچنین مواد نانویی با مقاومت و ماندگاری بالایی که دارد هیچ گونه نیازی به ترمیم نخواهد داشت و از هزینه های جانبی شما کم می کند.

  آنتی باکتریال بودن مواد نانویی به صورتی است که مانع از بستن جلبک ، خزه ، قارچ و شوره در محیط تان می شود. خاصیت خود پاک شوندگی تمامی کثیفی ها را تجزیه می کند و در صورتی که محیط تان کثیف شود به راحتی می توانید با هرگونه مواد شوینده محیط تان را شست و شو دهید.

  تفاوت های نانو به عنوان بهترین عایق استخر کشاورزی با ایزوگام

  عایق بندی زیادی برای آب بندی کردن محیط وجود دارد که یکی از آن ها ایزوگام بوده است. ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمام نقاط محیط تان را نداشته اما مواد نانویی با انعطاف پذیری بالایی که دارد می تواند تمامی درزها را پوشش دهی کرده و استخر شما را کاملا آب بند نماید.

  در زمان ایزوگام نمودن ساختمان گاز های سمی تولید می شود که برای سلامتی افراد مضر خواهد بود اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو که هیچ گونه ضرری را برای افراد نداشته و موادی دوست دار محیط زیست است.

  ایزوگام در برابر سرمای زمستان منقبض شده و ترک می خورد و یا در تابستان به علت گرمای زیاد ایزوگام ها نرم شده و خاصیت آب بندی خود را از دست می دهد. اما نانو قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته و به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید.

  مواد نانویی بدون ذره ای تخریب می تواند تمام محیط استخر تان را آب بندی نماید اما برای ایزوگام کردن استخر باید محیط را تا حدودی تخریب کنید. همچنین مواد نانویی به سرعت خشک خواهد شد به صورتی که بلافاصله پس از عایق بندی نمودن استخر می توانید از آن استفاده نمایید. شما عزیزان می توانید با استفاده از بهترین عایق استخر در کشاورزی استخر تان را ضد حریق کنید به این صورت که در صورت آتش سوزی ، حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد.

  سوالات در زمینه هزینه، زمان فرآیند بهترین عایق استخر در کشاورزی

  مواد نانویی به سرعت خشک شده بنابراین زمان زیادی را منتظر نخواهید ماند تا از استخر خود استفاده کنید. هزینه ی ابتدایی که برای عایق بندی استخر ها پرداخت خواهید کرد نسبت به دیگر عایق ها کمی بیشتر بوده اما دارای مزیت های بیشتری خواهد بود.

  شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *