انجام پروژه های نانو در قرچک

  امروزه در ساختمان مشکلاتی دیده می شود که به دلیل استفاده از مصالح نا مرغوب می باشد. از جمله مشکلاتی که در ساختمان ها دیده می شود نم زدگی هایی است که در دیواره های ساختمان بر اثر نم و رطوبت است. علاوه بر آن مشکلاتی به علت هدر انرژی در ساختمان به وجود می آید که می تواند هزینه های جانبی زیادی را برای شما عزیزان داشته باشد. همچنین شنیدن صدای واحد های مجاور در ساختمان در محیط زندگی تان می تواند سبب سلب آسایش بشود. مجموعه ماندگار نانو با تیم حرفه ای و با تجربه ی خود توانسته با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت نانو در قرچک را از صفر تا عهده بر عهده بگیرد. در ادامه به بررسی مزیت های مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای عملیات های نانو در قرچک - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزیت های نانو در قرچک

  مواد نانویی مزیت هایی دارد که در این مطلب در اختیارتان خواهیم گذاشت. شما عزیزان با عایق بندی ساختمان خود با استفاده از مواد نانویی می توانید باعث افزایش عمر ساختمان خود شوید. این مواد به سرعت در مصالح نفوذ کرده و با انعطاف بالایی که دارد می تواند به تمامی درز ها نفوذ کند و پوشش دهی نماید. بنابراین با استفاده از مواد نانویی می توانید ساختمان تان را صد در صد آب بندی و عایق بندی نمایید. مواد نانویی با چسبندگی بالایی که دارد می تواند به تمامی مصالح ساختمانی صد در صد بچسبد.

  بیشتر بخوانید: آب بندی ساختمان در دماوند

  نانو در گذر زمان به هیچ عنوان پوسیده نشده و خاصیت خود را  از دست نخواهد داد .شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمام محیط ساختمان خود مانند دیوارها ، سقف ها ، کف آَشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، حمام و … و برای عایق های صوتی می توانید در سالن کنفرانس ، استادیوم ضبط صدا استفاده نمایید. تمام محیطی که با استفاده از نانو عایق بندی شده است را می توانید با مواد شوینده مختلف شست و شو دهید. این مقاومت قابلیت مقابله با هرگونه مواد اسیدی و بازی را دارد و در اثر برخورد با آن ها به هیچ عنوان پوسته نمی شود. نانو در قرچک می تواند محیط شما را با استفاده مواد نانویی درجه یک عایق بندی نماید.

  تفاوت نانو در قرچک با عایق های دیگر

  مواد نانویی تفاوت های زیادی نسبت به عایق بندی های دیگر دارد که یکی از این تفاوت ها در طول عمر آن ها می باشد. برای مثال ، ایزوگام با گذشت زمان بر اثر سرمای زمستان سرد شده و ترک می خورد و در تابستان گرمای زیاد باعث نرم شدن عایق بندی ها شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد. اما شما عزیزان با یک بار نانو کردن ساختمان خود تا پایان عمر سازه هیچ احتیاجی به عایق بندی های دیگر نخواهید داشت. بنابراین از هزینه های جانبی که برای ترمیم عایق بندی پرداخت خواهید نمود کاسته می شود.

  بیشتر بدانید: آب بندی ساختمان در پردیس

  در زمان ایزوگام کردم محیط گاز های سمی تولید شده می تواند برای سلامتی انسان ها بسیار مضر باشد ولی مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بو و هیچ گونه ضرری را برای افراد نخواهد. همچنین گاز های سمی ایزوگام می تواند محیط زیست را به خطر بیندازد اما نانو موادی دوست دار محیط زیست است. زمانی که برای ایزوگام کردن محیط لازم بسیار بیشتر از مواد نانویی بوده ، زیرا مواد نانویی به سرعت جذب و خشک خواهد شد. همچنین برای ایزوگام کردن محیط نیاز به تخریب محیط ساختمان خواهد بود اما عایق بندی با نانو بدون ذره ای تخریب انجام خواهد شد. همچنین انجام فرایند نانو در قرچک در برابر عایق بندی های دیگر آسان تر خواهد بود.

  مزیت های دیگر نانو در قرچک 

  موادی که مجموعه ماندگار نانو برای نانو در قرچک استفاده می نماید، آنتی باکتریال که محیط ساختمان شما عزیزان را در برابر بستن خزه، جلبک ، قارچ و شوره حفظ خواهد نمود. همچنین این مواد قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد خواهد داشت و می تواند در برابر اشعه فرابنفش و یووی مقاومت نماید. شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی در ساختمان خود از محیطی ضد حریق و نسوز بهره مند شوید. به این منظور که در صورت آتش سوزی ، آتش یه هیچ عنوان از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد.

  شاید آلودگی های صوتی موجب سلب آسایش شما شده باشد ، مواد نانویی می تواند تا 85 درصد از آلودگی های صوتی ایجاد شده در ساختمان جلوگیری نماید. با استفاده از مواد نانویی در ساختمان مصالح ساختمانی مانند لوله ها ، مخازن ، مصالح و … در برابر پوسیدگی و نم زدگی ها محافظت خواهد نمود. شما عزیزان می توانید با تماس به کارشناسان ماهر مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ و تعداد دیوارها ، و جنس ساختمان به صورت تقریبی از هزینه و زمان لازم برای فرایند نانو ساختمان خود آگاهی کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *