انجام پروژه های نانو در فیروزکوه

  از آن جایی که ساخت و ساز ها  متعددی در شهر فیروزکوه صورت گرفته و اکثر این ساخت و سازها ، اصول درست ساختمانی در آن رعایت نشده و موجب شده به مرور زمان خرابی هایی در ساختمان رخ دهد که باعث به خطر افتادن جان افرادی که در آن ساختمان زندگی یا کار می کند ، شود . شما صاحبان عزیز اگر می خواهید اصول درست ساختمانی را برای تمام بخش های  ساختمان خود رعایت کنید ، باید هزینه‌های زیادی را بپردازید. مجموعه ماندگار نانو برای حل این مسئله و همچنین کاهش هزینه ها ،  نانو در فیروزکوه را که در همه زمینه ها اعم از عایق های حرارتی  ، صوتی و رطوبتی ، نماشویی ، رنگ‌آمیزی فعالیت دارد امتحان کرده است که  بدون هیچ گونه تخریب محیط قابل اجرا می باشد .

  انجام پروژه های نانو در فیروزکوه - شرکت ماندگار نانو

   معرفی نانو در فیروزکوه

  یکی از کاربردهای نانو در فیروزکوه در زمینه عایق بندی می باشد که در این قسمت  به شرح آن می پردازیم :

  ساختمان ها از جمله اداری ، مسکونی و تجاری دارای محیط های مختلفی می باشند که هر کدام از این محیط ها باید از جهات مختلف اعم از انتقال صدا از یک محیط به محیط دیگر ، انتقال گرما و سرما به خارج از ساختمان ، ایجاد رطوبت به سقف محیط های مختلف واحد پایینی و …  که معزلاتی  را برای صاحب آن به وجود آورده است ، مجموعه ماندگار نانو اولین اجرا کننده عایق هایی است که در ساختار آنها از مواد نانویی استفاده شده و بدون هیچ گونه تخریب و خرابی در محل جای گذاری می شوند . این عایق ها نانو عبارتند از : عایق های حرارتی ، صوتی و رطوبتی که هر کدام با توجه به کاربردشان در محیط های مختلف ساختمان به کار می روند . در این قسمت به توضیحاتی راجع به عایق های حرارتی و صوتی می پردازیم :

  عایق های حرارتی نانو که از آن ها می توان در محیط های مختلف ساختمان اعم از کف ، دیوار ، سازه ، نمای ساختمان و …  که در معرض جذب گرما و سرما در تابستان و زمستان به محیط قرار دارند ، جلوگیری کرده است.

  عایق صوتی نانو نیز همان طور که از نامش پیداست از انتقال صدا از محیطی به محیط دیگر جلوگیری و باعث حفظ حریم خصوصی افراد و همچنین آسایش و آرامش آن ها می شود .

  • بدون تخریب انجام می شوند .
  • سطح را آب بند می کند .
  • قابلیت چسبندگی بالا

  نانو در فیروزکوه رنگ های نانویی

  از آن جایی که رنگ بخش های مختلف ساختمان ، از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و این رنگ ها با توجه به محیط هایی که در آنها به کار می‌روند ، باید از قابلیت هایی برخوردار باشند . به عنوان مثال در محیط هایی همانند آشپزخانه که پخت و پز انجام می شود و این پخت و پز ها باعث شده ، اثراتی از چربی بر روی سطوح مختلف از جمله دیوار و سقف قرار گیرد و موجب از بین رفتن جلوه و زیبایی سطوح رنگ شده ، شود . مجموعه ماندگار نانو برای حل این گونه مشکلات با استفاده از نیروهای ماهر و با تجربه رنگ کار و هم چنین رنگ هایی که در آن ها از مواد نانویی استفاده شده ، توانسته دیوار و سقف منزل و محل کار شما را رنگ آمیزی کنند. این رنگ های نانویی از مزیت های فراوانی برخوردارند از جمله : 1. طول عمر بالا  2 .مقاومت در برابر شوینده ها  3 .عدم تغییر رنگ 4 . عدم ایجاد بو در زمان اجرا 5 .خاصیت آنتی باکتریال  6 .شفافیت بالا  اشاره کرد . مجموعه ماندگار نانو بر این است تا با ارائه نانو در فیروزکوه خیال شما را از از بین رفتن ساختمان ها و کدر شدن رنگ های ساختمان راحت کند.

  نانو در فیروزکوه با محلول نانو

  با توجه به نمای ساختمان های متعدد در فیروزکوه که هرکدام از این نماها با استفاده از مصالح مختلف از جمله سنگ  ، سرامیک ، کاشی و غیره ساخته شده اند و آلودگی هایی از قبیل دود ماشین ها ، کارخانجات ، آلاینده های سمی  موجود در هوا بر روی سطح نما قرار گرفته اند، و باعث کثیفی نما و همچنین کاهش طول عمر نمای ساختمان گشته اند . مجموعه ماندگار نانو برای شما عزیزان نانو در فیروزکوه را به ارمغان آورده که یکی از کاربردهای آن در زمینه نماشویی یا همان شست شوی نما می باشد . این مجموعه با استفاده از نیروهای خدماتی با تجربه در زمینه نماشویی  به وسیله محلول های نانویی توانسته آلودگی های نمای ساختمان شما عزیزان را کاهش و هم چنین باعث دوام و ماندگاری نمای‌ساختمان گردد .

  از جمله مزیت های نماشویی با محلول های نانویی می‌توان به : 1. چسبندگی بالا 2. افزایش طول عمر نما 3. عدم پوسیدگی در گذر زمان 4. مقاومت در برابر اشعه فرا بنفش اشاره کرد.

  هزینه اجرای نانو در فیروزکوه

  شاید با توجه به کارایی و قابلیت های نانو در فیروزکوه که در این مطلب بیان شد ، علاقه مند استفاده از آن شده باشید و سوالاتی از قبیل مدت زمان انجام کار ، چگونگی انجام کار و هزینه آن ذهن شما عزیزان را درگیر کرده باشد .  شما عزیزان می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود با مشاورین و راهنمایان  مجموعه ماندگار نانو ،تماس حاصل فرمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *