انجام پروژه های عایق استخر خاکی

  استخر های خاکی در شهرستان ها جهت ذخیره ی آب و یا حوضچه های پرورش ماهی ساخته شده است. با گذشت زمان مشاهده می شود که از حجم آب درون استخر ها کم شده و یا این که گل آلود شده است که این گونه مشکلات می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را داشته باشد. کارشناسان با تجربه و ماهر مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت جهت عایق استخر خاکی می تواند مشکلات تان را تا حدود زیادی رفع نماید ، در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای عملیات های عایق استخر خاکی - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزیت های نانو برای عایق استخر خاکی

  مواد نانویی می تواند برای شما عزیزان مزیت های زیادی داشته باشد ، یکی از مهم ترین مزایای مواد نانویی این است که می تواند تمامی درزها را پوشش دهی کند و از نفوذ نم و رطوبت به دیواره ها جلوگیری نماید. همچنین می توان سبب افزایش عمر مصالح استخر محیط تان شود. مواد نانویی در گذر زمان پوسیده نمی شود و ماندگاری بالایی خواهد داشت. همچنین مقاومت بالایی در برابر اسید و باز داشته و در صورت برخورد با آن ها پوسته و خورده نخواهد شد. بنابراین شما عزیزان می توانید از هرگونه مواد شوینده برای شست و شوی محیط تان استفاده نمایید. نانو دوام بالایی را در برابر اشعه های فرابنفش و یووی داشته و می تواند از محیط تان محافظت نماید.

  بیشتر بدانید:  آب بندی استخر در پاکدشت

  در محیط هایی که آب راکت و ثابت برای مدت طولانی باقی می ماند امکان بستن جلبک و خزه وجود دارد که با استفاده از مواد نانویی در محیط که دارای موادی آنتی باکتریال است می توانید مانع از تولید جلبک ، خزه ، قارچ در محیط شوید. ضد حریق بودن نانو نیز به این صورت است که در صورت آتش سوزی ، حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد و مانع از پخش شدن آن می شود . نانو با خاصیت خود پاک شوندگی تمامی کثیفی ها را تجزیه می کند و در صورت کثیف شدن محیط می توانید به راحتی با مواد شوینده شست و شو دهید. همچنین شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمامی مناطق ساختمان خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، سقف ، کف آشپرخانه و … نیز استفاده نمایید. استفاده از مواد نانویی برای عایق استخر خاکی می تواند سبب افزایش مقاومت مصالح استخر ها نیز بشود.

  مزیت های دیگر عایق استخر خاکی

  نانو قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه را داشته و در این بازه از دما به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید ، این مواد نسبت به مواد های دیگر ماندگاری بالایی دارد. مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو که برای افراد هیچ گونه ضرری را نخواهد داشت همچنین دوست دار محیط زیست می باشد. نانو یکی از بهترین جایگزین ها برای عایق بندی های دیگر مانند ایزوگام ، پشم شیشه و … می باشد. توجه داشته باشید برای عایق بندی با مواد نانویی در استخر ها باید محیط را کاملاً تمیز نمایید و سپس از نانو استفاده کنید. شما عزیزان از نانو برای عایق بندی محیط تان می توانید در زمان ساخت سازه و یا حتی بعد از ساخت آن نیز استفاده نمایید. عایق استخر خاکی مراحل آسان تری را نسبت به عایق بندی با مواد دیگر دارد . همچنین عایق بندی با نانو می تواند بدون ذره ای تخریب انجام شود به صورتی که شما عزیزان می توانید بلافاصله پس از استفاده از نانو برای عایق از محیط خود استفاده نمایید.

  فرآیند انجام پروژه هایی در زمینه عایق استخر خاکی

  هزینه ای که ابتدا برای عایق بندی های نانویی پرداخت خواهید نمود کمی بیشتر از عایق های دیگر است اما با توجه به مزیت هایی که دارد ، کارشناسان مجموعه ماندگار نانو از این مواد برای عایق بندی ها استفاده نمایند . مواد نانویی محلولی است که به سرعت خشک خواهد شد .بنابراین زمانی که برای آب بندی محیط با نانو صرف خواهد شد نسبت به عایق های دیگر کمتر بوده است . اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه ، زمان ، فرایند عایق بندی نانویی پیش آمده است می توانید با کارشناسان مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید و با ارائه اطلاعاتی از قبیل تعداد دیوار ها ، متراژ و … به صورت تقریبی اطلاعاتی را کسب کنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *