انجام پروژه های آب بندی استخر در تهران

  ورزش شنا یکی از ورزش های مفید و مورد علاقه ی اکثر مردم جامعه است که علاوه بر تاثیر مستقیمی که بر روی سلامتی و بدن انسان دارد تفریح و سرگرمی فوق العاده ای به شمار می رود . اما امروزه به دلیل کمبود کیفیت آب در استخر ها و بیماری های متنوع علاقه مندان به این ورزش هر روزه کمتر می شود . مجموعه ماندگار نانو با کادری مجرب و متخصصان با تجربه به حل این مشکل پرداخته است . آب بندی استخر در تهران و آب بندی کردن استخر های بزرگ و استخر های منازل نیازمند فاکتور های بالایی است که اگر به آن توجه نشود سلامتی افراد در خطر می افتد و دچار امراض پوستی و داخلی می شوند .

  عکس اول - آب بندی استخر در تهران - ماندگار نانو

  نقش نانو در آب بندی استخر در تهران

  با استفاده از مواد درجه ی یک و با کیفیت نانویی که در استخر ها استفاده می شود ، رنگ استخر ثابت می ماند و شما دیگر نیازمند استفاده از مواد و محلول های شیمیایی نیستید . چنانچه از علم نانو در این امر استفاده شود استخر شما آنتی باکتریال خواهد شد و بدون داشتن نگرانی درباره ی بیمارهای محرز مانند قارچ و شوره با خاطری آسوده از تفریح و ورزش خود لذت خواهید برد . علاوه بر این مواد نانو خاصیت ضد جلبک و خزه دارد و باعث می شود که آلودگی به دیواره های استخر شما نفوذ نکند . با استفاده از نانو شویی در آب بندی استخر در تهران علاوه بر ویژگی های ذکر شده ، مصالح به کار رفته شده درون استخر بر اثر تابش اشعه و نور خورشید تخریب نمی شود و مقاومت آن نیز بالا می رود .

  بیشتر بدانید: انجام پروژه های عایق صوتی در کرج

  مزایای آب بندی استخر در تهران

  از آن جا که در ساخت استخر ها و عایق بندی محیط آن از روش های سنتی و قدیمی استفاده می شود این امکان وجود دارد که در طولانی مدت و با ماندن آب درون استخر کیفیت آن از بین بروید و بوی نامطبوعی به خود بگیرد . در صورتی که با نانو کردن استخر آب موجود درون آن به مرور زمان بوی نا مطبوعی نمی گیرد و کیفیت خود را از دست نمی دهد ، هم چنین نیاز به خالی کردن زود به زود آب استخر نیست . هم چنین محلول رنگی که برای آب بندی در کف استخر ریخته می شود ، شفافیت بالایی دارد و ظاهری زیبا و تمیزی به استخر تان می دهد .

  در ادامه مزایای آب بندی استخر در تهران می توان گفت در صورتی که مصالح به کار رفته در کف و دیواره های استخر از جنس کاشی یا سرامیک باشد ، جهت جلوگیری از هر گونه ترک و پوسیدگی که بر اثر رطوبت مداوم و نم به وجود می آید از مواد نانو می توان استفاده نمایید تا علاوه بر آب بندی فضای درون استخر و دیواره ها آن محیط استخر سالم می ماند و عمر سازه آن بالا می رود . هم چنین با این کار علاوه بر افزایش عمر کاشی و سرامیک از هرگونه عوامل تخریب کننده دیگر نظیر تخریب بند کشی های کاشی و سرامیک جلوگیری به عمل می آید.

  بیشتر بدانید: عایق صوتی در قیامدشت

  آب بندی استخر با استفاده از چه موادی و به چه صورت انجام می گیرد ؟

  پودر آب بند

  پودر آب بند که به عنوان پودر بند کشی نیز شناخته می شود جهت قرار گیری در درز های کاشی و سرامیک و عدم نفوذ هر گونه نم و رطوبت به دیواره ها و کف استخر مورد استفاده قرار می گیرد . نحوه ی انجام این عمل به گونه ای است که ابتدا پودر آب بند را با آب مخطوط می شود و سپس با استفاده از یک کاردک بر روی درز های کاشی و سرامیک کشیده می شود . لازم به ذکر است قبل این کار باید حتماً سطح زیرین تمیز و عاری از هر گونه گرد و خاک باشد و پس از اتمام نیز تا 24 ساعت محل بند کشی باید مر طوب بماند تا پودر نانویی درون درز های کاشی نفوذ کند .

  چسب آب بند

  چسب آب بند همانگونه که از نامش مشخص است جهت پر کردن درز های کاشی و سرامیک دیواره و کف استخر که در طولانی مدت بند کشی بند های آن ها قدیمی و یا از بین رفته است .  از دیگر کارایی های این چسب آب بند می توان گفت به عنوان آب بندی گچ مورد استفاده قرار می گیرد که باید جایگزین آب مصرفی مختلط با گچ شود و درون کف و درزها را بپوشاند .

  مواد نانویی

  مواد نانویی همانگونه که گفته شده یک محلول قوی جهت آب بندی استخر در تهران و ضد آب کردن بتن کف استخر به عنوان یک عایق بسیار قوی ضد آب و رطوبت عمل می نماید . از این مواد در سد ها ، فنداسیون ها ، انواع سطوح بتنی که با آب و رطوبت سرو کار دارد استفاده می شود . این مواد کاملاٌ جذبی است و داخل سازه نفوذ می کند و سط استخر را آب بندی می کند .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *