اجرا پروژه های نانو در دماوند

  یکی از مشکلاتی که بر اثر گذشت زمان برای افراد به وجود می آید نم زدگی دیواره های ساختمان ،به تعادل نرسیدن دمای محیط و آلودگی های صوتی می باشد. دلیل اصلی این نوع مشکلات استفاده از مصالح نامرغوب در ساخت سازه ها می باشد که می توانید با عایق بندی صحیح به هزینه های جانبی به وجود آمده ، برای ترمیم نیز پایان دهید. کارشناسان ماهر مجموعه ماندگار نانو با انجام فرایند صفر تا صد نانو در دماوند توانسته اند این گونه مشکلات را تا حد زیادی بر طرف نمایند.

  اجرای عملیات های نانو در دماوند - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  بیشتر بخوانید: آب بندی پشت بام در فیروزکوه

  مزیت های نانو در دماوند

  از جمله مزایای مواد نانویی این است که شما عزیزان می توانید با یک هزینه ی ابتدایی برای اولین عایق بندی با نانو ، تا پایان عمر سازه هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهید داشت. این مواد با انعطاف بالایی که دارد می تواند به درون تمام درز ها نفوذ کرده و سازه را صد در صد آب بندی نماید. با قدرت جذب بالا و سرعت نفوذ به درون مصالحی که دارد باعث افزایش طول عمر ساختمان نیز می شود. همچنین مواد نانویی خاصیت آنتی باکتریال داشته و از بستن جلبک ،خزه و قارچ در ساختمان جلوگیری می نماید.

  باران های اسیدی می توانند آسیب های جدی به ساختمان وارد کند که مواد نانویی قابلیت مقابله با اسید را نیز دارد. شما عزیزان می توانید تمامی محیط خود از جمله حمام ، سرویس بهداشتی، کف آشپزخانه ، دیوار ها ، نمای ساختمان و … با استفاده از نانو عایق بندی نمایید. به طور کلی نانو در دماوند به شما عزیزان کمک می کند علاوه بر کم نمودن هزینه های اضافه ساختمان را نیز مقاوم خواهد کرد. لازم به ذکر است مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو بوده و به هیچ عنوان برای سلامتی مضر نخواهد بود.

  مزایا دیگر نانو در دماوند

  از مزایای دیگر مواد نانویی این است که شما عزیزان با استفاده نانو می توانید ساختمان خود را ضد حریق کنید به این صورت که در صورت آتش سوزی، آتش به هیچ عنوان از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نمی شود. نانو خاصیت خود پاک شوندگی نیز دارد که تواند تمام کثیفی ها را تجزیه نماید و در صورت کثیفی سطح می توانید به راحتی با استفاده از هرگونه مواد شوینده آن را شست و شو دهید و خاطر جمع باشید که در برابر برخورد با مواد شوینده پوسته نشده و علت آن مقاوم بودن نانو در برابر مواد اسیدی و بازی است.

  بیشتر بدانید: نانو در اسلامشهر

  مواد نانویی می تواند از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری نمایید به این صورت که با پوشش تمام درزها مانع از خارج شدن انرژی از محیط می شود. شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق بندی نانو در دماوند ساختمان خود را عایق صوتی نمایید مواد نانویی قابلیت آن را دارد که تا 85 درصد از ورود و خروج صدا های اضافه به محیط جلوگیری کنید. از این نوع عایق های صوتی می توانید در سالن های سینما و استادیو ضبط صدا و… استفاده نمایید. نانو توانایی محافظت از لوله ها ، مصالح و مخازن ساختمانی را نیز داشته و در برابر نم و رطوبت پوسیده نمی شوند.

  سوالات شما عزیزان در زمینه هزینه ، زمان و فرایند نانو در دماوند

  شاید شما عزیزان با خواندن این مطالب به عایق بندی ساختمان خود با استفاده از محلول های نانویی ترغیب شده باشید و در زمینه هزینه و زمان عایق بندی های نانویی سوالاتی برای تان پیش آمده باشد. توجه داشته باشید مواد نانویی به سرعت خشک خواهند شد پ بنابراین نسبت به عایق های دیگر زمان کمتری را خواهد برد همچنین بدون هیچ گونه تخریبی می توانید ساختمان خود را عایق بندی نمایید.

  هزینه ای که برای عایق بندی با مواد نانویی پرداخت خواهید نمود از دیگر عایق ها کمی بیشتر است اما شما بعد از عایق بندی اولیه هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهید داشت و مانع از هزینه های جانبی می شوید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نموده و با ارائه اطلاعاتی مانند متراژ ، تعداد دیوار ها و جنس ساختمان به صورت تقریبی از هزینه و زمان انجام فرایند نانو در دماوند آگاه شوید. توجه داشته باشید برای نانو کردن ساختمان باید حتما محیط را کاملا تمیز نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *