اجرای پروژه های نانو در قدس

  ساخت ساختمان ها با استفاده از مصالح نا مرغوب می تواند برای شما عزیزان مشکلاتی ایجاد نماید. از جمله این مشکلات نم زدگی دیوار ها ، متعادل نشدن دما ساختمان با وجود وسایل گرمایشی مانند شوفاژ در زمستان و یا استفاده از وسایل سرمایشی مانند کولر در زمستان می باشد. در محیط ساختمان تان مشاهده خواهید کرد که صدا های واحد مجاور را به راحتی خواهید شنید و یا صدای اتومبیل های درون خیابون می تواند موجب سلب آسایش شما بشود. مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت در نانو در قدس توانسته است مشکلات تان را تا حدود زیادی رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای نانو در قدس - شرکت ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: آب بندی ساختمان در پردیس

  مزایای نانو در قدس

  مواد نانویی برای ساختمان شما عزیزان می تواند مزایا ی زیادی را داشته باشد. از جمله این مزایا این است که با پوشش دهی تمامی درز های ساختمان می تواند محیط شما را در برابر نم و رطوبت محافظت نماید و از نم زدگی دیوار ها ی ساختمان تان جلوگیری خواهد نمود. این مواد می تواند سبب افزایش عمر ساختمان و مصالح ساختمانی شما عزیزان شود. با استفاده از مواد نانویی می توانید از لوله ها، مخازن و … نیز استفاده کنید. از نانو می توانید در تمامی نقاط محیط خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، تراس ، کف آشپرخانه ، دیوار ها ، سالن های آمفی تئاتر، سالن های سینما ، استادیوم ضبط صدا ، مترو ، سالن های ورزشی ، آزمایشگاه و سالن های کنفرانس استفاده نمایید و تا 85 در صد محیط خود را در برابر صدا عایق بندی کنید. نانو در گذر زمان به هیچ عنوان پوسیدگی نخواهد شد.

  بیشتر بخوانید: آب بندی پشت بام در پردیس

  شما عزیزان می توانید به راحتی محیطی را که با استفاده از مواد نانویی عایق بندی کرده اید را با مواد شوینده اسیدی و بازی شست و شو دهید و نگران پوسته شدن مواد نانویی نباشید. مقاومت بالایی که مواد نانویی در برابر اشعه یووی و فرابنفش دارد از آسیب های احتمالی برای ساختمان شما جلوگیری خواهد کرد. ضد حریق بودن مواد نانویی می تواند در زمان آتش سوزی مانع انتقال آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر بشود. مواد نانویی محلولی بدون رنگ و بی بو و هیچ ضرری برای افراد و محیط زیست نخواهد داشت. خاصیت دیگر مواد نانویی آنتی باکتریال بودن آن بوده است و می تواند از بستن خزه ، قارچ ، جلبک و شوره جلوگیری خواهد کرد. نانو در قدس می تواند با مواد نانویی تمامی محیط ساختمان را پوشش دهی کند و مانع از هدر رفتن انرژی در ساختمان خواهد شد.

  مزیت های دیگر نانو در قدس

  شما عزیزان با یک بار استفاده کردن از مواد نانویی در ساختمان برای عایق بندی از هزینه های جانبی ایجاد شده برای ساختمان تان جلوگیری خواهید کرد. با یک بار استفاده از مواد نانویی تا پایان عمر سازه نیازی به ترمیم آن ها نخواهید داشت. خاصیت خود پاک شوندگی می تواند به راحتی کثیفی را تجزیه نماید و یا در صورت کثیف شدن ساختمان به راحتی با مواد شوینده شست و شو خواهد شد. سرعت بالایی که مواد نانویی در خشک تر شدن دارد زمان کمتری را خواهد برد و همچنین هزینه های اولیه ی که برای عایق بندی ساختمان با مواد نانویی پرداخت خواهید کرد نسبت به عایق های کمی بیشتر بوده است اما با توجه به مزیت هایی که دارد به شما عزیزان نانو در قدس پیشنهاد خواهد شد.

  شما عزیزان برای نانو نمودن ساختمان خود باید محیط تان کاملا تمیز نمایید . توجه داشته باشید تمامی فرایند اجرایی عایق بندی نانویی توسط نیروهای مجرب و تجربه ی ماندگار نانو بدون ذره ای تخریب انجام خواهد شد. لازم به ذکر است مواد نانویی قابلیت مقاومت در بازه ی دمایی منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را خواهد داشت و به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید. این مواد می تواند بهترین جایگزین به جای پشم شیشه و ایزوگام باشد. اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه ، زمان و فرایند نانو کردن ساختمان پیش آمده است می توانید با تماس به مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از  قبیل متراژ ، تعداد دیوار ها ، جنس و… به صورت تقریبی آگاهی کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *