آب بندی پشت بام در پرند

  امروزه در ساختمان ها دیده می شود که بر اثر بارش برف و باران دیواره ها دچار نم زدگی می شوند و چهره ی بدی را ایجاد خواهند نمود. علت اصلی این گونه مشکلات استفاده از مصالح در ساخت ساختمان ها می باشد که می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را داشته باشد. مجموعه ماندگار نانو اجرا کننده فرایند آب بندی پشت بام در پرند می تواند این گونه مشکلات شما را تا حدود زیادی رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی و تفاوت آن ها با عایق بندی های دیگر خواهیم پرداخت.

  اجرای آب بندی پشت بام در پرند - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  ویژگی های آب بندی پشت بام در پرند

  یکی از کاربرد های مواد نانویی این است که به سرعت به تمامی درز ها نفوذ کرده و صد در صد می تواند محیط را عایق بندی نماید. شما عزیزان با یکبار نانو نمودن سطح پشت بام خود تا پایان عمر سازه هیچ نیازی به ترمیم این نوع عایق بندی نخواهید داشت. بنابراین از هزینه های جانبی ایجاد شده برای شما جلوگیری می کند. نانو قابلیت مقابله با هرگونه مواد اسیدی و بازی را داشته و در اثر برخورد با آن ها پوسته و خورده نمی شود. خاصیت خود پاک شوندگی این مواد به این صورت است که به محیط عایق بندی شده کثیفی قرار نمی گیرد و در صورت کثیف شدن محیط ، شما می توانید به راحتی با مواد شوینده آن را پاک نمایید. باران های اسیدی می تواند به سطح پشت بام ساختمان آسیب وارد نماید که با استفاده از مواد نانویی در آب بندی پشت بام در پرند می توانید از این مشکلات جلوگیری نمایید.

  همچنین نانو می تواند از مصالح ، مخازن ، لوله ها و … ساختمان شما محافظت کند. شما عزیزان می توانید علاوه بر استفاده از عایق های نانویی در پشت بام ساختمان خود ، در نقاط دیگر محیط ساختمان مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، سقف ها ، دیوار ها ، نمای ساختمان و … استفاده کنید. مواد نانویی می تواند محیط شما ضد حریق نیز کند به صورتی که در صورت آتش سوزی در محیط ، حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نمی شود. آنتی باکتریال بودن این مواد نیز می تواند از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در پشت بام ساختمان شما عزیزان جلوگیری نماید. همچنین نانو قابلیت مقابله با اشعه های یووی و فرابنفش را داشته و می تواند مانع از آسیب به ساختمان شما بشود.

  تفاوت های ایزوگام با آب بندی پشت بام در پرند

  یکی از تفاوت های مهم ایزوگام با مواد نانویی این است که نانو قابلیت انعطاف پذیری بالایی را دارد و می تواند تمامی درزهای ساختمان را پوشش دهد. همچنین در زمان ایزوگام نمودن ساختمان ها گاز های سمی تولید شده برای شما عزیزان بسیار مضر می باشد. در صورتی که نانو محلولی است بدون رنگ و بی بو و هیچ گونه ضرری را نخواهد داشت. ایزوگام با گذشت زمان و در اثر سرمای شدید زمستان منقبض شده ، ترک می خورد و یا در تابستان به علت به گرما زیاد نرم شده و خاصیت خود را از دست داده و سپس نفوذ آب به درون مصالح خواهد شد.

  ولی نانو به دلیل تحمل بالایی که در دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد دارد ، با گذر زمان به هیچ عنوان خاصیت خود را از دست نمی دهد. عایق بندی با استفاده از ایزوگام نیازمند به تخریب بوده و برای شما عزیزان هزینه های زیادی را ایجاد خواهد کرد اما مواد نانویی بدون ذره ای تخریب می تواند محیط شما عایق بندی نماید. آب بندی پشت بام در پرند با مواد نانویی زمان زیادی را نخواهد برد و به آسانی انجام می شود که علت آن سرعت بالا در خشک شدن نانو است.

  در صورتی که برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه عایق بندی محیط ساختمان تان پیش آمده می توانید با کارشناسان حرفه ای و مجرب مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نموده و با ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ ، دیواره ها و … به صورت تقریبی از هزینه ، زمان و فرایند عایق بندی نانویی در ساختمان تان آگاهی کسب نمایید. لازم به ذکر است برای عایق بندی پشت بام ساختمان خود ، باید محیط را کاملا تمیز نمایید و سپس اقدام به عایق بندی نانویی کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *