آب بندی پشت بام در قرچک

  امروزه یکی از مشکلاتی که در ساختمان ها زیاد مشاهده می شود نم زدگی های دیواره های ساختمان  است که دلیل آن بارش باران و برف می باشد . ترمیم نم زدگی های دیواره های ساختمان می تواند هزینه های زیادی را برای شما عزیزان داشته باشد. علاوه بر آن می تواند چهره ی زشتی برای محیط تان ایجاد نماید. این گونه مشکلات بیشتر در ساختمان هایی دیده می شود که در ساخت آن ها از مصالح نا مرغوب استفاده شده و عایق بندی درستی ندارند. کارشناسان حرفه ای و ماهر مجموعه ماندگار نانو توانسته اند تا حدود زیادی با آب بندی پشت بام در قرچک این گونه مشکلات را رفع نمایند. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های آب بندی پشت بام در قرچک - شرکت ماندگار نانو

  مزیت های آب بندی پشت بام در قرچک

  از جمله مزیت های مواد نانویی این است که می تواند به سرعت به درون مصالح نفوذ نموده و باعث افزایش عمر مصالح ساختمانی بشود. شما عزیزان با یک بار آب بندی پشت بام در قرچک می توانید تا پایان عمر سازه از آب بندی صد در صد ساختمان خود اطمینان حاصل نمایید. محیطی را که با استفاده از مواد نانویی عایق بندی کرده اید می توانید با مواد شوینده به راحتی شست و شو نموده زیرا این مواد قابلیت مقابله با مواد شوینده و بازی را داشته و در مقابل این مواد به هیچ عنوان پوسته نخواهد شد. این مواد آنتی باکتریال بوده و از بستن هرگونه خزه ، قارچ ، جلبک و شوره در محیط عایق بندی شده جلوگیری خواهد نمود. همچنین خاصیت خود پاک شوندگی نانو کثیفی ها را تجزیه می نماید و در صورت کثیفی شما عزیزان می توانید محیط خود را به راحتی شست و شو کنید.

  بیشتر بدانید: عایق حرارتی ساختمان در پیشوا

  همچنین قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه را خواهد داشت و در برابر اشعه یووی و فرابنفش به هیچ عنوان خاصیت خود را از دست نمی دهد. استفاده از مواد نانویی می تواند ساختمان شما عزیزان را به صورت صد در صدی عایق بندی نماید. توجه داشته باشید تمامی موادی که مجموعه ماندگار نانو برای آب بندی استفاده خواهد نمود درجه یک و با کیفیت می باشد و در برابر باران اسیدی بسیار مقاوم خواهد بود. لازم به ذکر است محیطی که قرار است با استفاده از مواد نانویی آب بندی شود باید کاملا تمیز باشد.

  تفاوت ایزوگام آب بندی پشت بام در قرچک

  ایزوگام تفاوت های زیادی را با عایق بندی های دیگر داشته که از جمله این تفاوت ها انعطاف پذیری بالای مواد نانویی بوده و می تواند به تمامی درزها نفوذ نماید در صورتی که ایزوگام نمی تواند تمام محیط شما عزیزان را  پوشش دهد. ایزوگام با گذشت زمان بر اثر سرمای زیاد زمستان منقبض شده و ترک می خورد و یا در تابستان بر اثر گرمای زیاد نرم شده و خاصیت آب بندی خود را از دست خواهد داد. در صورتی که مواد نانویی با گذشت زمان به هیچ عنوان پوسیده نشده و خاصیت آب بندی خود را از دست نمی دهد.

  بیشتر بخوانید: عایق حرارتی در پیشوا

  بنابراین می توانید از هزینه هایی که برای ترمیم آب بندی ساختمان خود پرداخت خواهید نمود جلوگیری نمایید . در زمان انجام ایزوگام گاز های سمی ایجاد خواهد شد که برای سلامتی انسان مضر خواهد بود اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بو که هیچ گونه ضرری نخواهد داشت. همچنین مواد دوست دار محیط زیست نیز می باشد. شما عزیزان برای عایق بندی نمودن ساختمان خود با ایزوگام ، نیاز دارید که ساختمان تان تا حدودی تخریب شود اما مواد نانویی به هیچ گونه تخریبی نیاز نداشته و مراحل آسان تری را خواهد داشت. زمانی که برای عایق بندی با مواد نانویی صرف خواهد شد بسیار کمتر از عایق بندی های دیگر خواهد بود . شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی در آب بندی پشت بام در قرچک با هزینه ای مناسب محیط تان را آب بندی نمایید.

  سوالات در زمینه فرآیند هزینه و زمان آب بندی پشت بام در قرچک

  اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه ی زمان ، هزینه و فرآیند پیش آمده است می توانید با تماس به کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی در زمینه ی متراژ و … به صورت تقریبی از هزینه ، زمان و فرآیند آب بندی پشت بام در قرچک آگاهی کسب نمایید. توجه داشته باشید که زمانی که برای آب بندی با مواد نانویی باید صرف نمایید بسیار کمتر بوده است و هزینه ابتدایی آن کمی بیشتر بوده اما نسبت به مزایا و کم کردن هزینه های جانبی می تواند جایگزین خوبی برای ایزوگام ، پشم شیشه و … باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *