آب بندی پشت بام در قدس

  امروزه در ساختمان ها از جمله مشکلاتی که زیاد دیده می شود نم زدگی های دیواره های ساختمان بوده است که می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را ایجاد نماید. همچنین نم زدگی های دیوار موجب ایجاد بوی نامطبوع در محیط شده و نمای ساختمان را زشت خواهد کرد. یکی از دلایل مهم این مشکل استفاده از مصالح نامرغوب در ساخت و سازه ها می باشد. کارشناسان مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت توانسته است این گونه مشکلات را در آب بندی پشت بام در قدس تا حدود زیادی رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های آب بندی پشت بام در قدس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  بیشتر بخوانید: عایق حرارتی ساختمان در قیامدشت

  خصوصیات آب بندی پشت بام در قدس

  مواد نانویی مزایای بی شماری داشته که به تعدادی از آن ها در این مطلب اشاره خواهیم نمود. یکی از این مزیت های مواد نانویی افزایش عمر مصالح ساختمانی بوده و دلیل اصلی آن نفوذ بالا مواد نانویی به مصالح ساختمانی می باشد و می تواند به سرعت تمامی درزها را پوشش دهد. همچنین نانو قابلیت محافظت از لوله ها ، مخازن، مصالح ساختمانی را داشته و از خورده و پوسیده شدن آن ها جلوگیری خواهد شد. از این گونه مواد علاوه بر استفاده در پشت بام های ساختمان می توانید در محیط های دیگر مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، تراس ، سقف ها ، کف آشپزخانه ، دیوار ها و … استفاده کرده و محیط تان تا صد در صد آب بندی کنید.

  همچنین اگر محیط ساختمان تان احتیاج به شست و شو داشت می توانید به راحتی با استفاده از هرگونه مواد شوینده محیط را شست و شو دهید و نگران پوسته شدن و یا از بین رفتن عایق بندی ها نباشید. در پشت بام ها بر اثر بارش باران و برف و راکت ماندن آب در محیط ، دیده می شود محیط جلبک و یا خزه می بیند. با استفاده از مواد نانویی در آب بندی پشت بام در قدس می توانید محیط را آنتی باکتریال نمایید و مانع از بستن هر گونه خزه ، جلبک و قارچ خواهید شد. خاصیت خود پاک شوندگی این مواد به این صورت بوده است که می تواند به راحتی تمام کثیفی ها را تجزیه نماید و در صورت ایجاد کثیفی در محیط به راحتی تمیز خواهد شد. همچنین نانو می تواند محیط ساختمان شما عزیزان را در برابر حریق محافظت نماید به این صورت که در صورت ایجاد حریق ، آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد.

  تفاوت های عایق دیگر با آب بندی پشت بام در قدس

  عایق های دیگری را نیز می توانید برای آب بندی ساختمان خود استفاده نمایید که نسبت به مواد نانویی تفاوت های زیادی را دارد. یکی از مهم ترین تفاوت های مواد نانویی با ایزوگام در انعطاف پذیری آن ها بوده است. نانو می تواند تمام محیط ساختمان شما عزیزان را با انعطاف بالایی که دارد به راحتی پوشش دهی کند ولی ایزوگام این قابلیت را نخواهد داشت. همچنین در زمان ایزوگام نمودن ساختمان گاز های سمی ایجاد خواهد شد که برای سلامتی افراد بسیار مضر خواهد بود اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو که هیچ گونه ضرری را نداشته و دوست دار محیط زیست نیز می باشد. مواد نانویی بدون ذره ای تخریب می تواند محیط شما آب بندی نموده ولی برای ایزوگام نمودن ساختمان نیاز به تخریب محیط خواهد بود.

  بیشتر بدانید: عایق حرارتی ساختمان در تهران

  ایزوگام در اثر سرما منقبض شده و ترک می خورد و یا گرمای زیاد می تواند سبب نرم شدن ایزوگام نیز بشود و خاصیت آب بندی خود را از دست خواهد داد ، بنابراین نیازمند به ترمیم این نوع عایق ها خواهیم بود. اما شما عزیزان با یک بار استفاده نمودن از مواد نانویی در محیط ساختمان خود نیاز به هیچ گونه ترمیمی نخواهید داشت. نانو به سرعت خشک خواهد شد در نتیجه زمان کمی را می برد اما ایزوگام نمودن ساختمان می تواند برای شما عزیزان زمان بر باشد. هزینه ای که ابتدا برای عایق نمودن ساختمان با مواد نانویی پرداخت خواهید کرد کمی بیشتر از عایق های دیگر بوده است اما به دلیل مزایا ی بیشتری که مواد نانویی دارد کارشناسان مجموعه ماندگار نانو به شما عزیزان استفاده از این گونه مواد در آب بندی پشت بام در قدس پیشنهاد می کنند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *