آب بندی پشت بام در دماوند

  در ساختمان های زیادی دیده می شود که بر اثر بارش باران و برف و نفوذ آب به درون مصالح ساختمانی دیواره ها دچار نم زدگی خواهند شد و چهره ی زشتی را ایجاد می کند. برای ترمیم این نم ها باید هزینه های زیادی را پرداخت نمود. دلیل اصلی این گونه مشکلات عایق نبودن ساختمان و استفاده از مصالح نا مرغوب و درجه 3 در ساخت سازه است. کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو توانسته اند تا حدود زیادی این گونه مشکلات را با آب بندی پشت بام در دماوند رفع نمایند. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای عملیات های آب بندی پشت بام در دماوند - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: عايق حرارتي ساختمان در اسلامشهر

  مزیت های آب بندی پشت بام در دماوند

  مواد نانویی مزایای بسیاری دارد که در این مطلب به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم نمود. مجموعه ماندگار نانو با استفاده مواد درجه یک و با کیفیت در آب بندی پشت بام در دماوند به شما عزیزان کمک می کند که ساختمان تان را با یک هزینه ی ابتدایی بدون نیاز به ترمیم آب بندی نمایید. مواد نانویی مزیت های زیادی را دارند که از جمله این مزایا سرعت جذب و نفوذ بالا به درون مصالح است. انعطاف بالای نانو سبب شده تا به درون تمامی درزها نفوذ نماید و آب بندی ساختمان را صد در صد انجام دهد. همچنین این قابلیت باعث افزایش عمر مصالح ساختمانی نیز می شود.

  همچنین دیگر با آب بندی ساختمان به کمک نانو هیچ احتیاجی به ترمیم عایق بندی نخواهید داشت. عوامل محیطی می تواند باعث پوسیدگی و خوردگی لوله ها ، مخازن و مصالح شده که نانو توانایی مقابله با آن ها را دارد. شما عزیزان می توانید سطح پشت بام خود را با هرگونه مواد شوینده شست و شو داده و نگران پوسته شدن آن نباشید زیرا مواد نانویی در برابر برخورد با مواد اسیدی و بازی مقابله می کند. آنتی باکتریال بودن مواد نانویی به این معناست که می تواند از بستن هرگونه جلبک ، خزه ، قارچ و شوره جلوگیری نماید. یکی دیگر از مزیت های مواد نانویی ضد حریق بودن آن است که در صورت آتش سوزی می تواند از انتقال اتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر جلوگیری نماید. شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در همه ی محیط ساختمان مانند حمام ، سرویس بهداشتی ، کف آشپرخانه ، دیوارها ، سقف و … استفاده نمایید.

  بیشتر بخوانید: نانو ساختمان در اسلامشهر

  تفاوت ایزوگام با آب بندی پشت بام در دماوند

  یکی از تفاوت های مهم مواد نانویی با ایزوگام این است که ایزوگام در زمستان بر اثر سرما منقبض شده و ترک می خورد و در تابستان بر اثر گرمای زیاد نرم شده و خاصیت عایق بندی خود را از دست خواهد داد. ولی مواد نانویی به هیچ تحت تاثیر عوامل محیطی قرار نخواهند گرفت و با یک بار نانو کردن می توانید تا پایان عمر سازه از آب بندی صد در صد ساختمان خاطر جمع باشید. ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمام سطوح را ندارد و نمی تواند تمامی درزها را پوشش دهد اما مواد نانویی تمامی درزها را پوشش می دهد.

  در زمان ایزوگام کردن ساختمان مواد سمی تولید خواهد شد که برای سلامتی انسان بسیار مضر است اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بدون بو و برای سلامتی هیچ گونه ضرری نخواهد داشت. برای عایق بندی با ایزوگام لازم است که سطح پشت بام را تخریب نماییم ولی نانو هیچ احتیاجی به تخریب نداشته و به سرعت خشک می شود. همچنین مواد نانویی قابلیت مقابله با هرگونه اشعه یووی و فرابنفش را نیز خواهد داشت. آب بندی پشت بام در دماوند با استفاده نانو به شما عزیزان کمک زیادی در زمینه ی جلوگیری از هزینه های جانبی خواهد نمود. توجه داشته باشید برای عایق بندی سطح پشت بام به وسیله مواد نانویی سطح باید کاملا تمیز باشد.

  سوالات در زمینه ی هزینه و زمان آب بندی پشت بام در دماوند

  شاید برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه ، زمان و فرایند انجام آب بندی پشت بام در دماوند با مواد نانویی پیش آمده باشد که می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما ، با کارشناسان متخصص مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نمایید و با ارائه اطلاعاتی مانند متراژ و جنس کف پشت بام ساختمان خود از هزینه ، زمان و فرایند تقریبی آگاهی کسب کنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *