آب بندی ساختمان در پرند

  یکی دیگر از مشکلاتی که امروزه در ساختمان ها مشاهده می شود نم زدگی ها دیوارهای ساختمان بوده و می تواند علاوه بر این که چهره ی زشتی را در دیواره های ساختمان ایجاد می کند ، بوی نا مطلبوعی را نیز در فضای محیط شما به وجود آورد. علت اصلی این گونه مشکلات استفاده از مصالح نا مرغوب در ساخت این سازه ها می باشد. ترمیم مشکلاتی که برای ساختمان شما عزیزان ایجاد شده هزینه های زیادی را دارد. برای رفع این گونه مشکلات می توانید از مواد نانویی در آب بندی ساختمان در پرند خود استفاده نمایید . در ادامه به بررسی مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  آب بندی ساختمان در پرند - شرکت ماندگار نانو

  بیشتر بخوانید: نانو نمایی در اسلامشهر

  مزیت های آب بندی ساختمان در پرند

  یکی از مهم ترین مزیت های مواد نانویی این است که می تواند به سرعت به درون مصالح ساختمانی نفود کند و به صورت صد در صدی تمام محیط شما عزیزان را آب بندی نماید. خاصیت آنتی باکتریال این مواد به این گونه است که مانع از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره خواهد شد . شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمامی محیط ساختمان خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، دیوار ها ، کف آشپزخانه ، پشت بام و … استفاده نمایید. این مواد باعث افزایش مقاومت مصالح ساختمانی شما عزیزان شود بنابراین طول عمر ساختمان شما را نیز افزایش خواهد داد.

  نانو موادی ضد حریق بوده و ضد حریق بودن این مواد به گونه ای است که  در صورت آتش سوزی ، مانع از نفوذ آتش شده و از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نمی شود. همچنین در گذر زمان به هیچ عنوان پوسیده نشده و می تواند از مصالح ساختمانی ، لوله ها  ، مخازن نیز محافظت کند. شما عزیزان می توانید به راحتی محیطی را که با استفاده از مواد نانویی عایق بندی شده است را با مواد شوینده مختلف شست و شو دهید و در برابر برخورد با مواد اسیدی و بازی به هیچ عنوان پوسته و خورده نشده و خاصیت آب بندی خود را از دست نخواهد داد. همچنین مواد نانویی در مقابل اشعه های یووی و فرابنفش مقاومت کرده و به هیچ عنوان آسیب نمی بیند. شما عزیزان برای آب بندی ساختمان در پرند باید محیط خود را کاملا تمیز نمایید . خاصیت خود پاک شوندگی این مواد به این صورت است که کثیفی را تجزیه نموده است و در صورتی که محیط کثیف شود به راحتی با استفاده از مواد پاک کننده محیط را تمیز نمایید.

  تفاوت های ایزوگام با آب بندی ساختمان در پرند

  ایزوگام تفاوت های زیادی را با مواد های دیگر داشته که مهم ترین تفاوت در انعطاف پذیری آن می باشد . ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمام نقاط را ندارد ، در صورتی که مواد نانویی انعطاف بالایی داشته است و می تواند به راحتی تمام محیط تان به صورت صد در صدی پوشش نمایید. همچنین ایزوگام در سرمای زمستان منقبض شده ، ترک می خورد و باعث نفوذ آب به داخل مصالح خواهد شد و یا در تابستان بر اثر گرمای زیاد ایزوگام نرم شده و خاصیت آب بندی خود را از دست می دهد. نانو به سرعت خشک شده و زمان بسیار کمی را برای عایق بندی ساختمان صرف خواهید نمود. همچنین برای ایزوگام نمودن ساختمان خود علاوه بر زمان زیاد ، به تخریب نیز نیاز است در صورتی که مواد نانویی بدون ذره ای تخریب می تواند محیط ساختمان شما عزیزان را عایق بندی نماید. مواد نانویی نیازی به ترمیم نداشته و شما عزیزان با یک بار استفاده از مواد نانویی در آب بندی ساختمان در پرند تا پایان عمر سازه ، ساختمانی عایق داشته باشید.

  بیشتر بدانید: عایق رطوبتی پشت بام در فیروزکوه

  سوالات در زمینه آب بندی ساختمان در پرند

  زمانی که برای نانو کردن ساختمان تان صرف خواهی نمود نسبت به عایق های دیگر کمتر بوده و علت آن سرعت بالای خشک شدن مواد نانویی می باشد. در صورتی که شما عزیزان سوالاتی در زمینه عایق بندی ساختمان خود با استفاده از مواد نانویی دارید می توانید با کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نموده و با ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ ، تعداد دیوار ها ، جنس ساختمان و … از هزینه ، زمان و فرایند آب بندی ساختمان در پرند به صورت تقریبی آگاه کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *