آب بندی ساختمان در قرچک

  یکی از مشکلاتی که در بیشتر ساختمان ها دیده می شود مشکلات نم زدگی های دیوارها بوده که می تواند به زیبایی ظاهر ساختمان شما عزیزان لطمه وارد نماید. علت اساسی این مشکلات مرغوب نبودن مصالح ساختمانی بوده و می تواند برای شما هزینه های مالی زیادی را داشته باشد. تیم مجرب و حرفه ای ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت، آب بندی ساختمان در قرچک را برعهده گرفته است و می تواند محیط شما را صد در صد آب بندی نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای عملیات های آب بندی ساختمان در قرچک - شرکت سپیدار عایق ماندگار نانو

  بیشتر بخوانید: انجام پروژه های نانو در قرچک

  مزیت های آب بندی ساختمان در قرچک

  از جمله مزیت های مواد نانویی این است که می تواند به سرعت به درون مصالح نفوذ کند و با انعطاف بالایی که تمام درزها را پوشش دهی نماید. بنابراین به صورت صد در صدی می تواند ساختمان را آب بندی کند. شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمام محیط ساختمان خود مثل کف آشپزخانه ، دیوارها ، سرویس بهداشتی ، سقف ، پشت بام و … استفاده نمایید. محیطی که با مواد نانویی عایق بندی شده است را می توانید با استفاده از هرگونه مواد شوینده اسیدی و بازی شست و شو دهید. نانو در برابر این گونه بسیار مقاوم بوده و به هیچ عنوان پوسته نخواهد شد. این مواد می تواند محیط شما را آنتی باکتریال نموده و از بستن هرگونه خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در ساختمان جلوگیری کند.

  همچنین در زمان ایجاد حریق می تواند مانع انتقال حریق از محیطی به محیط دیگر شود این به دلیل خاصیت ضد حریق بودن مواد نانویی می باشد . شما عزیزان می توانید با آب بندی ساختمان در قرچک در عایق بندی ساختمان خود به افرایش عمر ساختمان نیز کمک خواهید نمود . این مواد از مخازن ، لوله ها ، مصالح ساختمانی و … نیز در برابر پوسیدگی و خوردگی محافظت خواهد نمود. لازم به ذکر است برای عایق بندی ساختمان خود با استفاده از مواد نانویی باید محیط خود را کاملا تمیز نموده و سپس اقدام به آب بندی نمایید. این مواد در برابر اشعه یووی ، فرابنفش و باران های اسیدی نیز مقاوم بوده و نمی تواند به ساختمان شما آسیب بزند . همچنین با استفاده از مواد نانویی می توانید ساختمانی براق تر را نیز داشته باشید. خاصیت خود پاک شوندگی این مواد به این منظور است که در کثیفی را کاملا تجزیه می نماید.

  تفاوت ایزوگام با آب بندی ساختمان در قرچک

  ایزوگام نمودن ساختمان تفاوت های زیادی را با عایق بندی نانویی دارد یکی از این تفاوت سرعت و میزان زمانی است که برای ایزوگام نمودن ساختمان خود صرف خواهید کرد. مواد نانویی به سرعت خشک شده و زمان زیادی را نخواهد برد ولی ایزوگام نمودن ساختمان زمان زیادی را برده و همچنین برای عایق بندی ساختمان با ایزوگام نیاز است که محیط را تا حدودی تخریب نمایید ولی نانو به ذره ای تخریب نیاز نخواهد داشت.

  بیشتر بدانید: آب بندی پشت بام در دماوند

  در زمان ایزوگام کردن ساختمان گازهای سمی از آن تولید می شود که برای سلامتی انسان بسیار مضر می باشد ولی مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو که هیچ گونه ضرری برای افراد ندارد. لازم به ذکر است مواد نانویی دوست دار محیط زیست می باشند . ایزوگام با گذشت زمان بر اثر سرمای زمستان منقبض شده و ترک می خورد. همچنین در تابستان بر اثر گرمای زیاد نرم شده و خاصیت آب بندی خود را از دست می دهد. ولی مواد نانویی قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را دارد و به هیچ عنوان در این بازه نیاز به ترمیم نخواهد بود. شما عزیزان با یک بار استفاده از مواد نانویی در آب بندی ساختمان در قرچک تا پایان عمر سازه به ترمیم عایق بندی نیاز نخواهید داشت.

  فرایند انجام مواد نانویی ، هزینه و زمان آب بندی ساختمان در قرچک

  شاید شما عزیزان با خواندن این مطالب به عایق بندی با مواد نانویی ترغیب شده باشید و سوالاتی در رابطه با هزینه و زمان فرایند نانویی داشته باشید . توجه داشته باشید هزینه ی ابتدایی که برای عایق بندی ساختمان پرداخت می کنید کمی بیشتر از عایق بندی های دیگر می باشد اما با توجه به مزیت های این مواد و این که می تواند از هزینه جانبی به وجود آمده جلوگیری نماید گزینه ی مناسب تری بوده و به صرفه تر است.

  زمانی که برای انجام این گونه عایق بندی ها لازم است بسیار کمتر از عایق های دیگر نیز می باشد و دلیل آن خشک شدن سریع محلول نانویی می باشد. همچنین می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ ، تعداد طبقات ، تعداد دیوار ها و … به صورت تقریبی از فرآیند ، زمان و هزینه ی آب بندی ساختمان در قرچک آگاهی کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *