آب بندی ساختمان در قدس

  از جمله مشکلاتی که در ساختمان ها امروزه زیاد مشاهده می شود نم زدگی دیواره ها بوده است که می توان علاوه بر زشت نمودن نمای دیوار ها در ساختمان ، موجب ایجاد بوی بد در ساختمان نیز شود. دلیل این گونه مشکلات استفاده از مصالح ساختمانی نامرغوب در ساخت سازه ها بوده که می تواند برای شما هزینه های زیادی را داشته باشد. کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو تمامی فرایند آب بندی ساختمان در قدس را بر عهده گرفته و می تواند تا حدودی زیادی این گونه مشکلات را رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی می پردازیم .

  اجرای آب بندی ساختمان در قدس - شرکت ماندگار نانو

  مزیت های آب بندی ساختمان در قدس

  مواد نانویی خاصیت های بی شماری دارند ، یکی از این مزایا این بوده است که می تواند عمر مصالح ساختمانی شما را افزایش دهد . وجود نم و رطوبت در مصالح ساختمانی می تواند موجب پوسیده شدن و خورده شدن آن ها شود اما مواد نانویی با مقاومت بالایی که در برابر نم و رطوبت دارد از این گونه مشکلات جلوگیری خواهد کرد. آنتی باکتریال بودن مواد نانویی نیز به این منظور است که موادی ضد خزه ، جلبک ، قارچ و شوره بوده و مانع از بستن آن ها می شود. شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمامی نقاط ساختمان خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، پشت بام ، تراس و دیواره ها و … استفاده کنید و در صورت کثیف شدن محیط می توانید به راحتی با هرگونه مواد شوینده ی اسیدی و بازی محیط خود را شست و شو دهید.

  بیشتر بخوانید: انجام پروژه های آب بندی استخر در تهران

  مواد نانویی قابلیت مقاومت در برابر مواد اسیدی و بازی را داشته و به هیچ عنوان آسیب ندیده و خاصیت عایق بندی خود را از دست نخواهد داد. ضد حریق بودن مواد نانویی نیز به این صورت است که در صورت آتش سوزی ، حریق از نقطه ای به نقطه ای دیگر منتقل نمی شود. همچنین با استفاده از نانو در آب بندی ساختمان در قدس می توانید از عایق های دیگری مانند عایق صوتی و حرارتی نیز بهره مند شوید. نانو قابلیت آن را دارد که از ورود و خروج صداهای اضافه در ساختمان تا 85 درصد جلوگیری نماید به همین دلیل از این مواد در سالن های کنفرانس ، استادیوم های ضبط صدا و … استفاده شده است. اشعه های یووی و فرابنفش می تواند در ساختمان های شما تاثیرات مخرب داشته باشد که نانو می تواند در برابر آن ها مقاومت نماید.

  تفاوت ایزوگام با آب بندی ساختمان در قدس

  یکی از مهم ترین تفاوت های مواد نانویی با ایزوگام این است که ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمام درزها را نداشته و نمی تواند محیط ساختمان شما را صد در صد آب بندی کند اما مواد نانویی با انعطاف بالایی که دارد می تواند تمام درزهای ساختمان را پوشش دهی کند. همچنین برای ایزوگام کردن ساختمان نیاز به تخریب ساختمان بوده است که علاوه بر این که روند سختی خواهد داشت ، هزینه های زیادی را نیز می تواند داشته باشد.

  بیشتر بدانید: آب بندی استخر در شهریار

  در زمان ایزوگام کردن ساختمان گازهای سمی تولید شده برای سلامتی افراد مضر بوده است اما مواد نانویی محلولی بدون رنگ و بی بو می باشد که هیچ گونه ضرری برای افراد نخواهد داشت. ایزوگام در زمستان بر اثر سرمای زیاد ترک خورده و خاصیت خود را از دست خواهد داد و یا در تابستان بر اثر گرمای زیاد نرم شده و قابلیت عایق بندی ساختمان را نخواهد داشت. اما مواد نانویی قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته و در این بازه از دما آسیب نخواهد دید. شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی در آب بندی ساختمان در قدس محیط خود را یک بار برای همیشه آب بندی نمایید.

  سوالات در زمینه هزینه ، زمان فرآیند آب بندی ساختمان در قدس

  مواد نانویی در ابتدا برای عایق بندی هزینه ی بیشتری را نسبت به عایق های دیگر دارد اما با توجه به این که نیاز به ترمیم نداشته و مزیت های دیگر مواد نانویی ، به شما عزیزان استفاده از نانو پیشنهاد می شود. اگر سوالاتی در زمینه هزینه ، زمان فرایند آب بندی ساختمان در قدس دارید می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از ساختمان خود ، به صورت تقریبی از هزینه و روند اجرای عایق های نانویی آگاهی کسب کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *