آب بندی ساختمان در دماوند

  یکی از مشکلاتی که در ساختمان ها بسیار زیاد مشاهده خواهد شد نم زدگی های دیواره های ساختمان است . دلیل اصلی این مشکل استفاده از مصالح نامرغوب و درجه 3 در ساخت سازه ها می باشد. این مشکلات می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را داشته باشد که با عایق بندی صحیح می توانید این مشکلات را رفع نمایید. کارشناسان مجرب و ماهر مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی به شما عزیزان در زمینه آب بندی ساختمان در دماوند کمک زیادی کرده است. این مواد قابلیت آن را دارد که ساختمان تان را تا صد در صد آب بندی نماید . در ادامه به بررسی مزیت های مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای عملیات های آب بندی ساختمان در دماوند - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  بیشتر بدانید:  آب بندی ساختمان در پیشوا

  مزیت های آب بندی ساختمان در دماوند

  مواد نانویی مزیت های بی شماری دارد که شما عزیزان می توانید با استفاده از آن ، از این مزایا بهره مند شوید. مواد نانویی با قدرت جذب بالایی که دارد می تواند به سرعت به درون مصالح ساختمانی نفوذ کند که این امر سبب افزایش عمر، دوام و ماندگاری ساختمان  نیز می شود . تمامی  موادی که نیروهای ماهر مجموعه ماندگار نانو برای آب بندی ساختمان در دماوند استفاده می نماید درجه یک و با کیفیت می باشد و با آب بندی ساختمان می تواند از هزینه های جانبی که ایجاد خواهد شد جلوگیری نماید. نم و رطوبت می تواند باعث پوسیدگی و خوردگی مصالح ، لوله ها و مخازن می شود که با استفاده از عایق های نانویی می توانید این مشکلات را نیز رفع نمایید.

  از مواد نانویی می توانید در تمام محیط ساختمان خود مانند کف آشپزخانه ، دیوار ها ، کف ، حمام ، سرویس بهداشتی و … استفاده کنید. محیطی را که با استفاده از مواد نانویی عایق بندی نموده اید را به راحتی با مواد شوینده بشویید زیرا قابلیت مقابله با مواد اسیدی و بازی را دارد و به هیچ عنوان پوسته نخواهد شد. این مواد قابلیت مقابله با اشعه یووی و فرا بنفش را خواهد داشت و قابلیت تحمل منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: عایق صوتی نما در قیامدشت

  تفاوت ایزوگام با آب بندی ساختمان در دماوند

  مواد نانویی تفاوت های زیادی را با ایزوگام دارد که در این مطلب به این تفاوت ها می پردازیم . یکی از این تفاوت ها این می باشد که در زمستان به دلیل سرمای زیاد منقبض شده و ترک می خورد و در تابستان به دلیل گرمای زیاد نرم خواهد شد و خاصیت آب بندی ساختمان را از دست می دهد. در صورتی که مواد نانویی به درون مصالح ساختمانی و تا پایان عمر سازه خاصیت آب بندی را از دست نخواهد داد. همچنین در زمان ایزوگام کردن گازهای سمی از آن آزاد می شود که برای سلامتی انسان بسیار مضر خواهد بود. عایق بندی ساختمان به وسیله ی مواد نانویی نیازی به هیچ گونه تخریبی ندارد ولی برای ایزوگام کردن ساختمان باید محیط تخریب شود.

  هزینه ی ابتدایی ایزوگام کردن ساختمان نسبت به مواد نانویی کمتر است اما ماندگاری کمتری داشته و هزینه های جانبی زیادی خواهد داشت. علاوه بر آن مزیت های دیگر مواد نانویی سبب برتری این مواد نسبت عایق های دیگر شده است .آنتی باکتریال بودن یکی دیگر از مزیت های مواد نانویی است که از بستن هرگونه خزه ، جلبک ، قارچ و شوره جلوگیری می کند. همچنین با آب بندی ساختمان در دماوند می توانید ساختمانی ضد حریق داشته باشید که مانع از انتقال آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر خواهد شد. لازم به ذکر است برای عایق بندی ساختمان خود باید حتما سطح محیط را تمیز نمایید.

  سوالات در زمینه هزینه ، زمان و فرایند آب بندی ساختمان در دماوند

  شاید برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه  ، زمان ، فرایند آب بندی ساختمان در دماوند پیش آمده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تماس به کارشناسان مجرب و متخصص ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ و تعداد دیوارهای ساختمان خود به صورت تقریبی از هزینه ، زمان و فرایند عایق بندی نانویی آگاهی کسب نمایید. لازم به ذکر است ، زمان لازم برای عایق بندی های نانویی خیلی کمتر از عایق بندی های دیگر خواهد بود اما هزینه ی ابتدایی آن کمی بیشتر می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *