آب بندی ساختمان در اسلامشهر

  مصالح ساختمانی نامرغوبی که امروزه در ساختمان ها استفاده شده باعث می شود که ساختمان ها در برابر نفوذ آب باران و رطوبت ها مقاوم نباشند. پس رطوبت در مصالح جذب می شود و دیوار ها دچار نم زدگی خواهند شد رطوبت در ساختمان ها باعث نم زدگی روی دیوارها خواهد شد که برای ترمیم آن باید هزینه های سرسام آوری پرداخت. آب بندی ساختمان در اسلامشهر به شما کمک می کند که از عایق بندی ساختمان به وسیله ایزوگام و … بی نیاز شوید. نانو کردن ساختمان توسط مجموعه ماندگار نانو ساختمان را دربرابر رطوبت به صورت صد در صد آب بندی می کند . در ادامه شما عزیزان را با مزیت ها و نوع عملکرد نانو آشنا خواهیم کرد.

  نقش آب بندی ساختمان در اسلامشهر

  با توجه به مطالبی که گفته شد نانو می تواند نقش مهمی را در زمینه ی آب بندی ساختمان داشته باشد . کاهش هزینه های جانبی یکی از مهم ترین نقش هایی است که نانو می تواند داشته باشد. این مواد هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهد داشت در صورتی که عایق بندی های دیگر را باید با گذشت زمان ترمیم کرد زیرا خاصیت خود را از دست خواهد داد. نانو به طور صد در صد از نفوذ آب به درون مصالح ساختمانی جلوگیری خواهد کرد. آب بندی ساختمان در اسلامشهر ساختمان شما در برابر نم و رطوبت محافظت خواهد کرد.

  انجام پروژه های آب بندی ساختمان در اسلامشهر - مجموعه ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: جهت مطالعه خاصیت عایق نمایی بر روی لینک کلیک کنید.

   ویژگی های آب بندی ساختمان در اسلامشهر

  موادی که مجموعه ماندگار نانو در آب بندی ساختمان شما استفاده خواهد کرد موادی درجه یک است، در برابر اشعه های فرا بنفش و UV بسیار مقاوم بوده ، ساختمان شما می تواند در برابر باران های اسیدی و بازی مقابله کند ، نانو کاملا در مصالح ساختمانی جذب خواهد شد و از ورود هرگونه رطوبت جلوگیری خواهد کرد. شما عزیزان می توانید محیط خود که با نانو عایق بندی شده را با هر گونه مواد تمیز کننده، شست و شو دهید.

  نانو تمامی لوله ها و مخازن را عایق بندی کرده و از پوسیده شدن و خورده شدن آن ها جلوگیری خواهد کرد .  تفاوتی که آب بندی ساختمان در اسلامشهر با ایزوگام دارد این است که ایزوگام خطر امکان آتش سوزی و حریق را دارد و گاز های سمی ایجاد خواهد که ایجاد آلودگی می کند و برای سلامتی انسان ها بسیار مضر است. ایزوگام در برابر سرما ترک خواهد خورد و و در برابر گرما نرم خواهد شد و خاصیت عایق بندی اش را از دست خواهد داد ، در صورتی که نانو با یک مرحله عایق بندی هیچ احتیاجی به ترمیم ندارد. نانو محیط عایق بندی شده کاملا آنتی باکتریال می کند.

  آنتی باکتریال کردن نانو به این منظور است که سطح را از بستن خزه ، شوره و جلبک محافظت می کند. نانو در برابر کثیفی مقاومت می کند و کثیفی را کاملا تجزیه می نماید. قابلیت تحمل گرما از منفی 70 تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را دارد. نانو دوست دار محیط زیست است و ساختمان تان را صد در صد آب بندی خواهد کرد.

  هزینه آب بندی ساختمان در اسلامشهر

  امکان دارد با خواندن مطالب شما عزیزان به عایق کردن ساختمان خود با استفاده از نانو ترغیب شده باشید و سوالاتی را در زمینه چگونگی مراحل انجام کار، هزینه و زمان آب بندی ساختمان در اسلامشهر با نانو برایتان پیش آمده باشد  که می توانید به مشاوران و متخصصان ماندگار نانو تماس بگیرید و آگاهی خود را افزایش دهید.

  بیشتر بخوانید: اجرای پروژه های نانو در گرمسار

   سوالات شما دوستان عزیز راجع به آب بندی ساختمان در اسلامشهر

  سوال :

  سلام وقت بخیر ، از عایق رطوبتی می توان در نمای ساختمان استفاده کرد و از نانو فقط در زمان ساخت ساختمان فقط می شود استفاده کرد یا بعد از ساخت هم امکان استفاده وجود دارد؟

  پاسخ :

  سلام خیلی ممنون . بله امکان استفاده از عایق های رطوبتی که در آن ها از مواد نانویی بهره گرفته شده وجود دارد  شما کاربر گرامی با استفاده از این عایق  بر طول عمر نمای ساختمان خود افزوده و هم چنین کثیفی ناشی از دود خودرو ها ، آلاینده ها که بر روی سطح نما می چسبند را به طور قابل توجهی کاهش می دهید .شما در هر زمان و هر مکان می توانید از آب بندی ساختمان در اسلامشهر استفاده نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *