آب بندی استخر کشاورزی

  در روستا ها به دلیل کمبود آب و جیره بندی آن ، باید مخازنی را جهت ذخیره سازی تهیه نمود. به دلیل عایق نبودن این نوع مخازن، از حجم آب کاسته شده و سبب هدر رفتن آن می شود. از آب های این مخازن برای آبیاری درختان میوه ، مزارع کشاورزی ، باغ ها ، جهت خوردن دام و طیور و … استفاده می شود. همچنین آب درون مخازن در گذر زمان گل آلود می شود که برای تعویض آب درون مخازن باید هزینه های زیادی را پرداخت کرد. کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت در آب بندی استخر کشاورزی در رفع این گونه مشکلات کمک زیادی خواهد کرد. در ادامه به بررسی مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید: عایق کاری مخازن بتنی

  اجرای پروژه های آب بندی استخر کشاورزی - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزایای آب بندی استخر کشاورزی

  نم زدگی هایی که دیواره های استخر و یا چاه های ساختمان ایجاد می کند می تواند برای شما مشکلات زیادی از قبیل ترک خوردگی کاشی ها و تخریب محیط اطراف ساختمان را داشته باشد. استفاده از مواد نانویی در محیط های خود می تواند مخازن را صد در صد آب بندی کند همچنین باعث افزایش عمر آن ها نیز خواهد شد.  ثابت بودن آب در این نوع استخرها سبب بستن جلبک ، خزه و قارچ در محیط تان می شود و با استفاده از نانو که موادی آنتی باکتریال بوده است می توانید از این گونه مشکلات جلوگیری نمایید.

  نانو با سرعت بالایی که در جذب شدن به مصالح ، مخازن و … دارد به درون آن ها نفوذ خواهد کرد. توجه داشته باشید منابع آب باید در محیطی ذخیره سازی شوند و از مواد شیمیایی برای عایق بندی استفاده نشود تا تاثیری بر روی آب ایجاد نکند. مواد نانویی محلولی بوده است بدون رنگ و بدون بو که هیچ گونه تاثیری بر روی آب نداشته و هیچ گونه ضرری را نخواهد داشت.

  این مواد با چسبندگی بالایی که دارد می تواند به کاشی های این مخازن بچسبد و می تواند تمامی درزها را پوشش دهی نماید. لازم به ذکر است مواد نانویی به سرعت خشک شده ، به همین دلیل شما عزیزان بلافاصله پس از عایق بندی می توانید از آن استفاده نمایید. استفاده از مواد نانویی برای آب بندی استخر کشاورزی در ظاهر محیط شما تغییری را ایجاد نمی کند. شما عزیزان با یک بار استفاده نمودن از مواد نانویی در استخر و یا مخازن ذخیره ی آب خود تا پایان عمر سازه ها هیچ نیازی به ترمیم عایق ها نخواهید داشت.

  مزیت های دیگر آب بندی استخر کشاورزی

  رنگ کاشی استخر ها در گذر زمان از بین رفته و رنگ پریده می شود اما مواد نانویی سبب تثبیت رنگ های استخر ها شده و به هیچ عنوان دچار تغییر رنگ نخواهد شد. مواد نانویی قابلیت مقابله با هرگونه مواد اسیدی و بازی را داشته و در اثر برخورد با آن ها پوسته و خورده نمی شود.

  شما عزیزان می توانید به راحتی با هر نوع مواد شوینده مانند وایتکس ، جرم گیر محیط عایق بندی شده را شست و شو دهید. شما عزیزان می توانید علاوه بر استفاده نمودن از مواد نانویی در استخر و مخازن در تمامی نقاط ساختمان مانند تراس ، پشت بام ، دیوار ها ، سقف ، سرویس بهداشتی ، حمام و … استفاده نمایید.

  کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت بدون ذره ای تخریب و در کمترین زمان ، آب بندی استخر کشاورزی را با کارایی صد در صد بر عهده می گیرند. مواد نانویی قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته و در این بازه ی زمانی به هیچ عنوان خاصیت خود را از دست نمی دهد.

  فرایند و هزینه آب بندی استخر کشاورزی

  هزینه ای که ابتدا برای آب بندی های محیط پرداخت خواهید نمود کمی بیشتر از عایق های دیگر بوده اما با توجه به مزایایی که دارد استفاده از مواد نانویی برای آب بندی استخر کشاورزی پیشنهاد می شود. همچنین برای استفاده از نانو در استخر باید محیط استخر را کاملا تمیز نمایید. اگر در زمینه ی هزینه ، زمان و روش فرایند آب بندی استخرها سوالاتی را دارید، می توانید با کارشناسان مجموعه ماندگار نانو تماس بگیرید و آگاهی کسب کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *