آب بندی استخر در گرمسار

  شاید شما عزیزان متوجه شده باشید که بعد از مدتی خود به خود آب استخر منازل ، پرورش ماهی شما کمتر شده باشد. این مشکل دلایل متفاوتی خواهد داشت که در این مقاله سعی داریم که با کمترین هزینه ، بیشترین بازدهی ، این مشکل را رفع کنید. یکی از کارهایی که می تواند در این زمینه به ما کمک کند استفاده از آب بندی استخر در گرمسار خواهد بود که فایده زیادی برای شما خواهد داشت.

  اجرای عملیات آب بندی استخر در گرمسار - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  دلایل لزوم آب بندی استخر در گرمسار

  استفاده از مواد بی کیفیت در ساخت استخر ها سبب می شود که با گذشت زمان آب را به خود جذب کند. و باعث کم شدن حجم آب خواهند شد. علاوه بر این سبب می شود که آب استخر کثیف شود. همچنین می تواند آب از طریق درز های موجود در استخر کاهش یابد. این مشکل در پر کردن دوباره ی آب استخر هم مشکی ایجاد خواهد کرد. زیرا علاوه بر هزینه های زیادی که صرف هزینه آب کردن استخر دارد. سبب تخریب اطرف استخر و زیر ساخت های اطراف آن می گردد.

  با استفاده از آب بندی استخر در گرمسار این مشکلات را رفع کنید. مجموعه ماندگار نانو با استفاده از نیروی ماهر در رفع این مشکل به شما کمک خواهد کرد و از خرابی های ناشی از نفوذ رطوبت جلوگیری خواهد کرد.

  افرادی که استخر های خصوصی و استخر پرورش ماهی دارند می توانند از آب بندی های نانویی برای عایق بندی استخر خود استفاده کنند و در هزینه های خود صرفه جویی کنند. همچنین کشاورزانی که دارای چاه برای ذخیره آب می باشند نیز می توانند از این آب بندهای نانو استفاده کنند. همچنین با استفاده از این آب بند ها نانو از جلبک زدن و خزه بستن استخر ها جلوگیری کنید. مرکز ماندگار نانو با آب بندی استخر در گرمسار در تلا است که از نفوذ آب به دیوار های استخر و آلودگی آب ناشی از گل و نمای آلاینده ها از دیواره اطراف استخر جلوگیری کند.

  مزایای آب بندی استخر در گرمسار

  استفاده از نانو مزایای زیادی خواهد داشت که مهمترین آن آنتی باکتریال بودن آن است که از جلبک بستن و گندیدگی آب جلوگیری می کند. همچنین شما می توانید از هرگونه مواد اسیدی ، شوینده در شستن استخر خود استفاده نمایید زیرا طراحی نانو به گونه ای است که می تواند با هر گونه مواد اسیدی و شوینده ها مقابله کند. خصوصیت دیگر آب بندی استخر در گرمسار این است که تمام درزهای بین کاشی ها را می پوشاند و 100 درصد چسبندگی دارد. تا آب به درون درزهای موجود کاشی های استخر نفوذ نکند. در کف استخر ها برای آب بندی از ایزوگام استفاده می شود که با مرور زمان پوسیده می شود. و باعث ورود آلاینده های سمی در آب می گردد. تکنولوژی نانو از ورود و خروج مواد دیگر به آب ساتخر جلوگیری می کند.

  بیشتر بدانید: عایق رطوبتی در پاکدشت

  طول عمر آب بندی استخر در گرمسار

  در نظر داشته باشید که طول عمر نانو در مقابل ایزوگام بسیار بیشتر است. ایزوگام پس از مدتی پوسیده خواهد شد  و آلاینده های سمی را وارد آب استخر نماید ولی روکش نانویی یک بار انجام می شود و برای ترمیم دوباره هزینه خواهد داشت. اگر ایزوگام های کف استخر نیاز به ترمیم داشته باشد باید دیواره و یا کف استخر را تخریب کرد. در صورتی که نانو هیچ احتیاجی به ترمیم ندارد و با استفاده از آب بندی استخر در گرمسار به طور 100 درصد استخر خود را آب بندی کنید.

  بیشتر بخوانید: نانو ساختمان در پاکدشت

  پرسش و پاسخ مردم عزیز شهرستان گرمسار در جهت آب بندی استخر

  سوال:

  با عرض سلام خدمت مدیریت مجموعه ماندگار نانو؛ من داشتم در مورد آب بندی استخر در اینترنت میکشتم که با سایت شما آشنا شدم ، مطالب بسیار مفیدی تهیه کردید ، ممنونم. فقط یک سوال داشتم از خدمت شما. من در حال ساخت چهار دیواری هستم حدود 1 ماه قبل ساخت استخر به پایان رسید و پر آب کردیم ولی بعد از 1 هفته که داشتم کنار استخر قدم میزدم متوجه نفوذ آب به کناره های استخر شدم. مصالح حالت نم زدگی به خود گرفته بودند. با عایق آب بندی استخر می تونم این مشکل را بر طرف کنم؟

  پاسخ:

  سلام دوست عزیز ، بسیاری از مشتریان این مجموعه مشکلی مشابه شما داشتند که با مواد آب بندی استخر این مشکل را برای همیشه رفع کردیم. این مواد جذب مصالح شما می شود و از نفوذ آب به دیواره های استخر جلوگیری میکند و دیگر حالت نم زدگی به مصالح شما پیش نخواهد آمد. و یاد آور این موضوع هم باشیم که این کار نیاز به هیچ گونه تخریبی ندارد و شما هزینه ای بابت تخریب پرداخت نخواهد کرد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *