آب بندی استخر در کرج

  مصالح به کار رفته در ساخت استخرها بتن و آجر است و کف آن نیز معمولاً با کاشی و سرامیک پوشیده می شود . استفاده از گچ و سیمان در درز گیری کاشی و سرامیک کف استخر کار بسیار اشتباهی است زیرا سیمان خاصیت آب پذیری بالایی دارد و به مروز زمان در صورت خشک ماندن کف استخر دچار ترک خوردگی ریز و ریزش بند کاشی و نفود آب به سرامیک ها می گردد . در صورتی که بخواهید از روشی پیشرفته تر و جایگزین سیمان و گچ جهت آب بندی استخر در کرج استفاده نمایید به شما آب بندی استخر با نانو یک روشی فوق پیشرفته و کار آمد را پیشنهاد می کنیم . مواد نانو درجه که یک محلول رنگی است بر روی کف استخر ریخته می شود و سطح استخر را در کمترین زمان ممکن و با ماندگاری بالا آب بندی و عایق کاری می کند .

  بیشتر بخوانید: انجام پروژه های عایق صوتی در کرج

  عکس اول - انجام عملیات آب بندی استخر در کرج

  مزایای آب بندی استخر در کرج با نانو

  آب بندی استخر در کرج با مواد نانو و درجه یک عدم نفوذ خزه ، قارچ و کپک در کف استخر و دیواره های آن می باشد . هم چنین دیگر نیاز به استفاده از عایق های قیری و سیمانی بی کیفیت که به مرور زمان خاصیت خود را از دست می دهد و ترک بر می دارد نیست .  نانو کاملاً جذبی است ، خاصیت چسبندگی بالایی دارد و هم چنین در ترکیبات آن از هیچ گونه مواد شیمیایی و آلاینده استفاده نشده است و همین ویژگی باعث شده که خطری برای سلامتی و ابتلا به هر گونه بیماری پوستی بر اثر نفوذ آب آلوده به پوست وجود نداشته باشد . استفاده از پوشش نانویی در دیواره ها و کف استخر نفوذ پذیری آب را به صفر می رساند و طی یک مرحله کل سطح استخر آب بندی می شود . آب بندی استخر با این پوشش به مدت طولانی دوام و ماندگاری دارد و در صورت ترمیم آن هزینه ای کمتری را متحمل می شوید .

  آب بندی استخر و به اصطلاح نانو شویی استخر توسط نیروی ماهر و حرفه ای ماندگار نانو با متد های فوق پیشرفته انجام می گردد . شاید هزینه قابل توجهی جهت انجام عایق بندی استخر متحمل شوید اما نتیجه آن در مقایسه با هزینه آن قابل مقایسه نیست .

  بیشتر بدانید: انجام پروژه های نانو در کرج

  کاربرد آب بندی استخر در کرج

  آب بندی استخر و  عایق کاری آن در کرج مناسب استخرهای سرپوشیده و خانگی ، سونا ، جکوزی ، استخر های رو باز ، استخر نگهداری آبزیان ، مخزن های بتنی و فلزی جهت نگه داری آب ، لوله های آب و حتی کولرهای آبی بالای پشت بام می باشد .

  مزیت های آب بندی استخر در کرج

  با آب بندی استخر ها و دیواره های آن به هیچ عنوان دیگر کف و دیواره های استخر دچار ترک و پوسیدگی نمی شود و بر اثر رطوبت مداوم و نم به هیچ عنوان درز های کاشی و سرامیک باز نمی شود . از آن جا که  مواد نانو کاملاٌ جذبی است و چسبندگی آن بر روی کف و دیواره 100% می باشد بعد از آب بندی حتما باید کف و محیط مرطوب باشد تا ماندگاری آن بالاتر برود . استفاده از مواد نانو در تمامی فضای استخر علاوه بر این که طی یک مرحله تمامی سطوح استخر را آب بندی می نماید عمر سازه استخر را افزایش می دهد . آب بندی استخر در کرج به هیچ عنوان خرابی ندارد و همانطور که در کاربرد آن ذکر شد در هر فضایی از استخر های رو باز و رو بسته آب بند کردن سطح استخر در کمترین زمان و در یک مرحله انجام می گردد . لازم به ذکر است هزینه های آب بندی بستگی به استفاده از نوع مواد نانو و سطح استخر تان دارد و شاید هزینه قابل توجهی را متحمل شوید که در مقایسه با نتیجه آن بسیار کار آمد است .

  مطالب بیشتر: انجام عایق حرارتی در کرج

  پرسخ و پاسخ مردم شهرستان کرج درباره آب بندی استخر

  سلام و خسته نباشید ؛ من مالک ویلایی در کرج هستم ، استخری در ضلع جنوبی این ویلا قرار دارد که به وسیله بتن و سیمان ساخته شده است می خواستم کف و دیواره های آن را قبل از کاشی کاری آب بندی کنم . سؤالم از شما این است که آیا آب بندی بهتر است قبل از کاشی کاری انجام شود یا بعد از آن ؟!

  ممنون میشم راهنماییم کنید .

  سلام دوست عزیز ؛ پیشنهاد می شود قبل از کاشی کاری ، سطح و دیواره ی استخر  را با مواد درجه یک نانو آب بندی کنید . توجه داشته باشید در صورت آب بند کردن سطح استخر پوشش نانویی یا عایقی سطح استخر تان را به گونه ای پوشش می دهد به طوری که زیبایی و تمیزی سطح استخر با محلول و پودر رنگی را به همراه دارد . کف استخر را صاف و یکدست می نماید به طوری که نیاز به کاشی کاری سطح و دیواره ی استخر نیست .

  لازم به ذکر است که شما می توانید حتی بعد از کاشی کاری استخر نیز سطح را آب بندی کنید و به هیچ عنوان تخریبی به همراه ندارد و شما مبلغی بابت تخریب پرداخت نمی کنید. آب بندی استخر در کرج به شما کمک میکند تا استخری زیبا و عایق داشته باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *