آب بندی استخر در پیشوا

  به دلیل ارتباط مستقیم آب استخر با پوست بدن و یا موجودات آبزی ، آب بندی کردن استخر ها اهمیت بسیار زیادی دارد .وجود املاح و کثیفی هایی که از طریق دیواره استخر به داخل آب نفوذ می کند می تواند تاثیر بسیار زیادی در کیفیت آب استخر بگذارد . شما عزیزان می توانید با اجرای آب بندی استخر در پیشوا بسیاری از مشکلات خود را در این زمینه برطرف نمایید که در این قسمت به بررسی آن خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های آب بندی استخر در پیشوا - شرکت ماندگار نانو

  مراحل اجرای آب بندی استخر در پیشوا

  شما عزیزان میتوانید برای آب بندی استخر در پیشوا با مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل بفرمایید. استفاده از مواد نانوی درجه یک برای اجرای فرآیند آب بندی استخر یکی از مهمترین نکات در اجرای این فرآیند می باشد. در زمان ساخت استخر و یا حتی در زمان استفاده از آن ، در صورتی که آب در داخل استخر موجود نباشد، می توانید با استفاده از پوشش های نانو دیواره و کف استخر خود را کاملا آب بند نمایید. توجه داشته باشید که این آب بندی و عایق کردن بدون هیچگونه تخریبی انجام خواهد شد و تنها لایه نازکی از مواد نانو بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود. این مواد نانو بعد از جذب به مصالح باعث بسته شدن تمامی ترک موجود در دیواره و کف استخر شما می شود که این امر از نفوذ آب به دیواره ها جلوگیری می کند ، بنابراین استخر مورد نظر شما به صورت صد در صد آب بندی خواهد شد.

  بیشتر بدانید: نانو ساختمان در ورامین

  مزایای آب بندی استخر در پیشوا

  نفوذ آب به دیواره استخرها ، اعم از استخرهای تفریحی یا استخرهای پرورش ماهی می توانند مشکلات بسیار زیادی نظیر کم شدن آب استخرها به تدریج و یا ایجاد گل و لای داخل استخر به وجود بیاورد که می تواند تاثیر مستقیم بسیار زیادی بر روی افراد و یا موجودات آبزی موجود در آن استخر داشته باشد. زیرا نفوذ آب به داخل مصالح باعث ورود گل به داخل آب استخر می شود و این گل به همراه خود میکروب ها و انگل های بسیار زیادی را وارد آب می کند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر بسیار زیادی در زندگی ما خواهند داشت. همچنین نفوذ آب استخر به مصالح اطراف باعث آب کشیدن دیوارها و محیط اطراف استخر می‌شود که به مرور زمان امکان تخریب و وارد شدن خسارت های جبران ناپذیر وجود خواهد داشت. اما شما عزیزان می توانید با اجرای آب بندی استخر در پیشوا بسیاری از این مشکلات را به صورت صد در صد رفع نمایید و علاوه بر آن از کم شدن آب استخرها و هزینه‌های جانبی پر کردن مجددا با آنها جلوگیری کنید.

  دیگر مزایای آب بندی استخر در پیشوا

  یکی دیگر از مزایای مهم آب بندی استخر در پیشوا با استفاده از مواد نانو خاصیت آنتی باکتریال بودن این مواد می باشد. شاید بسیار مشاهده کرده باشید که به دلیل ساکن بودن آب استخرها مقدار بسیار زیادی خزه و جلبک در اطراف استخر به وجود آمده که علاوه بر ایجاد بوی بد ، نمای زشت و زننده را نیز برای آن محیط به وجود می آورد. به دلیل وجود خاصیت آنتی باکتریال بودن این مواد نانو که در آب بندی استخر از آن استفاده می شود دیگر نباید نگران رشد خزه و جلبک در اطراف استخر خود باشید و همچنین هزینه های جانبی که برای از بین بردن این جلبک ها به شما وارد می‌شد از بین خواهد رفت.

  بیشتر بخوانید: عایق حرارتی ساختمان در ورامین

  زمان اجرای آب بندی استخر در پیشوا

  برای آب بندی استخر در پیشوا توسط مجموعه ماندگار نانو نیاز به زمان زیادی نخواهیم داشت و تنها کافیست استخر مورد نظر خالی از آب باشد . تیم ماندگار نانو بدون هیچگونه تخریب و با استفاده از دستگاه های به روز و مواد درجه یک در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن دیواره و کف استخر مورد نظر شما را به صورت صد در صد آب بند خواهد کرد. استفاده از این مواد نانو جهت آب بند کردن استخر تنها به زمان ساخت استخر مربوط نمی باشد یعنی حتی بعد از ساخت استخر نیز می توانید بر روی کاشی های استفاده شده جهت تزیین استخر و یا سیمان به کار رفته در ساخت استخر نیز از این مواد نانو برای آب بندی استفاده کنیم و هر گونه درز و شکاف موجود در درون این سنگ ها و مصالح را بپوشانید و از نفوذ گل و لای به داخل آب استخر جلوگیری کنید.

  سوال و جواب پیرامون آب بندی استخر در پیشوا

  سوال :

  با سلام خدمت مجموعه ماندگار نانو بنده مدیر یک استخر تفریحی در منطقه پیشوا هستم به دلیل هزینه های بسیار زیادی که جهت تصفیه آب این استخر به وجود آمده است خواستم بپرسم آیا استفاده از مواد نانو جهت آب بندی استخرمی تواند در کاهش این هزینه ها به ما کمک کند؟

  جواب :

  سلام دوست گرامی همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم به دلیل وجود خاصیت آنتی باکتریال بودن مواد نانویی که در آب بندی استخر در پیشوا از آن استفاده می کنیم تا حد بسیار زیادی از گندیدگی و ایجاد جلبک و خزه در این استخر جلوگیری خواهد شد. همچنین به دلیل اینکه این مواد نانو استخر شما را به صورت صد در صد آب بند خواهد کرد ، آلودگی های ناشی از نفوذ آب استخر شما به دیواره و ایجاد گل و کثیفی به صورت کامل برطرف خواهد شد. بنابراین شما هزینه کمتری را صرف گندزدایی و تصفیه آب این استخرها خواهید کرد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *