آب بندی استخر در پردیس

  افرادی که در ویلا و یا باغ خود استخر دارند با گذشت زمان مشاهده می کنند که از حجم آب استخرشان کم شده است. این مشکل  از جمله دلایلی است  که استخر ها را نیازمند عایق بندی می نماید. گل آلود شدن آب استخر نیز می تواند برای تان مشکل ساز باشد و شما را مجبور به تعویض آب استخر کند که هزینه های زیادی را برایتان به بار می آورد. با آب بندی استخر در پردیس می توانید از هزینه های جانبی ایجاد شده جلوگیری نمایید. مجموعه ماندگار نانو تمامی فرآیند آب بندی استخر را در کمترین زمان از صد تا صد انجام خواهد داد . مواد نانویی مزیت های بی شماری را دارد که در ادامه به بررسی بیشتر این مواد خواهیم پرداخت .

  اجرای عملیات های آب بندی استخر در پردیس - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  بیشتر بدانید: رنگ های نانویی

  مزیت های آب بندی استخر در پردیس

  از جمله مزیت های مواد نانویی این است که نانو قابلیت جذب در مصالح را دارد و سبب ماندگاری بالا و افزایش عمر مصالح خواهد شد. این مواد به علت انعطاف بالایی که دارد به درون تمامی درزها نفوذ کرده و پوشش دهی خواهد نمود و آب بندی استخر را صد در صد انجام می دهد . شما عزیزان با آب بندی استخر در پردیس می توانید از ورود هرگونه مواد خارجی و گل آلود شدن آب درون استخر جلوگیری نمایید . همچنین آنتی باکتریال بودن که از دیگر مزیت های نانو می باشد ، مانع از بستن خزه ، جلبک و قارچ خواهد شد . خاصیت خود پاک شوندگی این مواد تمامی کثیفی ها را تجزیه می نماید و در صورت باقی ماندن کثیفی می توانید به راحتی با استفاده از مواد شوینده محیط استخر را شست و شو دهید . از مواد نانویی می توانید در تمام محیط های ساختمان خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام، دیوار ها ، سقف ، کف آشپزخانه نیز استفاده نمایید . همچنین تمام محیطی که با استفاده مواد نانویی عایق بندی شده قابلیت شست و شو با هرگونه مواد شوینده اسیدی و بازی را دارد و در برابر برخورد با آن ها  به هیچ عنوان پوسیده و خورده نخواهد شد. با گذشت زمان شما عزیزان در استخر ساختمان تان مشاهده می کنید که رنگ کاشی از دست رفته ، مواد نانویی قابلیت ثابت نگه داشتن رنگ استخر را نیز دارد .

  تفاوت آب بندی استخر در پردیس با ایزوگام

  برای ایزوگام نمودن استخر باید محیط استخر را تخریب نمود و آب بندی را انجام نمود ولی مواد نانویی هیچ احتیاجی به تخریب نخواهد داشت . از دیگر دلایلی که استفاده از مواد نانویی برای آب بندی استخر در پردیس به شما عزیزان پیشنهاد می شود ، این است که مواد نانویی به علت انعطاف بالایی که دارد قابلیت پوشش دهی تمام درز ها را دارد ولی ایزوگام نمی تواند به تمام درزها نفوذ کند در نتیجه آب بندی صد در صد انجام  نخواهد شد . در زمان ایزوگام کردن گاز های سمی به وجود می آید که برای سلامتی بسیار مضر خواهد بود در صورتی که مواد نانویی محلولی بدون رنگ و بی بو می باشد و برای سلامتی هیچ گونه ضرری نخواهد داشت . ایزوگام بر اثر سرمای زیاد در زمستان منقبض شده و ترک می خورد و در تابستان بر اثر گرمای زیاد نرم شده و خاصیت آب بندی خود را از دست خواهد داد . مواد نانویی به این صورت است که شما عزیزان با یک بار آب بندی تا زمان عمر استخر هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهید داشت .  در نتیجه با استفاده از مواد نانویی می تواند از هزینه های جانبی که برای ترمیم باید بپردازید جلو گیری نماید .

  بیشتر بدانید: نانو مکمل بتن

  سوالات در زمینه زمان ، فرایند و هزینه آب بندی استخر در پردیس

  شاید برای شما عزیزان در زمینه هزینه  و زمان انجام فرایند نانویی سوالاتی پیش آمده باشد که می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و تماس با کارشناسان حرفه ای و مجرب مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی مانند عمق ، متراژ و جنس استخر باغ و یا ویلای ساختمان تان از هزینه ، زمان و فرایند تقریبی در زمینه آب بندی استخر در پردیس آگاه شوید . همچنین توجه داشته باشید تمامی مواد مورد استفاده مجموعه ماندگار نانو با کیفیت و درجه یک بوده و به شما عزیزان نسبت به آب بندی صد در صدی محیط اطمینان خاطر خواهد داد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *