آب بندی استخر در قرچک

  شاید برای شما عزیزان اتفاق افتاده باشد که با گذر زمان آب استخر در محیط ویلا و باغ خود و یا حوضچه های پرورش و ماهی و… از حجم آب کاسته شده و یا گل آلود شده است. از جمله دلایلی که می تواند از حجم استخر محیط شما کم می کند. تبخیر آب و یا عایق نبودن محیط استخر می باشد. این گونه مشکلات می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را داشته باشد . کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو توانسته اند تا حدود زیادی این گونه مشکلات را با آب بندی استخر در قرچک رفع نموده است. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

  اجرای عملیات های آب بندی استخر در قرچک - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزیت های آب بندی استخر در قرچک

  مزیت های زیادی نانو برای شما عزیزان خواهد داشت که در این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت. این مواد به سرعت به درون مصالح نفوذ کرده و آن ها را عایق بندی خواهد نمود و مانع از نفوذ نم و رطوبت به مصالح ساختمانی خواهد شد و در نتیجه باعث افزایش طول عمر استخر ساختمان تان نیز می شود. همچنین با مرور زمان در محیطی نم و رطوبت وجود دارد امکان بستن جلبک و … وجود خواهد داشت  نانو موادی آنتی باکتریال بوده و مانع از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در ساختمان شده است. همچنین شما عزیزان می توانید محیط استخر خود را با هرگونه مواد شوینده شست و شو داده و نگران پوسته شدن و خوردگی عایق بندی های نانویی نباشید مواد قابلیت مقابله با مواد اسیدی و بازی دارد. یکی از بهترین جایگزین ها به جای عایق های دیگر مانند پشم شیشه و ایزوگام می باشد.

  بیشتر بدانید: عایق رطوبتی در قرچک

  با گذر زمان بر اثر تابش نور خورشید و عوامل محیطی باعث رنگ پریدگی کاشی و سرامیک ها استخر شما بشود اما مواد قابلیت مقابله با انواع اشعه ها فرابنفش و یووی را دارد و از هرگونه آسیبی جلوگیری خواهد نمود . عایق های نانویی می تواند محیط به صد در صد آب بندی نماید و به هیچ عنوان از حجم آب درون استخر کم نشده و از آلودگی آن جلوگیری خواهد کرد . شما عزیزان  می توانید با استفاده از آب بندی استخر در قرچک از هزینه های جانبی که می تواند برای تان ایجاد شود جلوگیری نمایید .

  تفاوت ایزوگام با آب بندی استخر در قرچک

  مزیت های بی شمار مواد نانویی نسبت به ایزوگام سبب شده تا مجموعه ماندگار نانو از این نوع عایق بندی ها در محیط خود استفاده نماید . یکی از معایب ایزوگام این است که در اثر سرمای زمستان منقبض شده و ترک می خورد و یا در تابستان بر اثر گرمای بیش از حد نرم شده و خاصیت آب بندی خود را از دست خواهد داد بنابراین باید این نوع عایق بندی را ترمیم نمایید . اما مواد نانویی تا پایان عمر سازه آب بندی را انجام خواهد داد و هیچ احتیاجی به هزینه و ترمیم دوباره عایق بندی نخواهد بود.

  بیشتر بدانید: عایق حرارتی در دماوند

  همچنین در زمان ایزوگام کردن ساختمان گاز های سمی ایجاد خواهد شد که برای سلامتی انسان مضر می باشد اما مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بو و برای سلامتی به هیچ عنوان ضرر نخواهد داشت. برای ترمیم عایق بندی های ایزوگامی در ساختمان به تخریب محیط نیاز است اما مواد نانویی قابلیت آن را دارد که در بدون ذره ای تخریب محیط را عایق بندی نماید. مراحل عایق بندی ساختمان با مواد نانویی آسان تر از ایزوگام می باشد و زمان کمتر را نیز می برد . کارشناسان حرفه ای مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت فرایند اجرایی آب بندی استخر در قرچک صد در صد بر عهده می گیرد.

  سوالات در زمینه هزینه و زمان آب بندی استخر در قرچک

  همان طور که قبلا ذکر شده زمانی که برای عایق بندی های نانویی صرف خواهد شد بسیار کمتر از مواد دیگر می باشد اما هزینه ی ابتدایی نانو کردن ساختمان کمی بیشتر از عایق بندی های دیگر بوده و اما نسبت به مزایای آن به شما عزیزان استفاده از این نوع عایق ها پیشنهاد می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تماس به کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی مانند متراژ ، تعداد دیوار ها و جنس محلی که می خواهید عایق بندی شود ، به صورت تقریبی از هزینه و زمان و نوع فرایند آب بندی استخر در قرچک مطلع شوید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *