آب بندی استخر در شهریار

  یکی از مشکلاتی که امروز در استخر ها ، حوضچه های پرورش ماهی و … بسیار زیاد دیده می شود کم شدن حجم آب و گل آلود شدن آن می باشد. این مشکلات دلایل مختلفی را داشته و می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را ایجاد نماید. تیم مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت ، تمامی فرایند آب بندی استخر در شهریار را بر عهده گرفته و توانسته است تا حدود زیادی این گونه مشکلات را رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این گونه مواد خواهیم پرداخت.

  اجرای آب بندی استخر در شهریار - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

  مزایا ی آب بندی استخر در شهریار

  مواد نانویی مزایای بی شماری  دارد که در این مطلب به بخشی از این مزایا می پردازیم .این مواد سرعت بالایی را در نفوذ به تمامی درز های موجود در استخر ساختمان شما عزیزان را دارد؛ بنابراین سبب افزایش عمر مصالح ساختمانی خواهد شد. نانو با گذر زمان به هیچ عنوان پوسیده نشده و خاصیت خود را از دست نمی دهد به همین علت شما عزیزان با یک بار استفاده از نانو در محیط خود هیچ احتیاجی به ترمیم عایق بندی نخواهید داشت و از هزینه های جانبی که امکان داشت برای شما ایجاد شود جلوگیری خواهد کرد. در گذر زمان تابش نور خورشید و عوامل محیطی دیگر می تواند سبب پوسیدگی ، فرسودگی و رنگ پریدگی مصالح ساختمان شود.

  بیشتر بدانید: آب بندی پشت بام در پیشوا

  آب بندی استخر در شهریار با مواد نانویی می تواند سبب آنتی باکتریال شدن استخر شما شود و از بستن هر گونه جلبک ، خزه ، قارچ و شوره در استخر ساختمان جلوگیری خواهد کرد. شما عزیزان می توانید از نانو در تمامی محیط ساختمان مانند استخر ، حوضچه پرورش ماهی ، کف آشپزخانه ، دیوار ها ، سقف ، حمام ، سرویس بهداشتی و … استفاده نمایید. همچنین می توانید محیطی را که با استفاده از مواد نانویی عایق بندی شده را با استفاده از مواد شوینده مختلف شست و شو دهید ، مواد نانویی قابلیت مقابله با مواد اسیدی و بازی را دارد و در اثر برخورد با این گونه به هیچ عنوان پوسته نخواهد شد. همچنین مواد نانویی قابلیت ضد حریق نمودن محیط ساختمان خود را داشته و در صورت آتش سوزی ، حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نمی شود.

  تفاوت های ایزوگام با آب بندی استخر در شهریار

  یکی از مهم ترین تفاوت های ایزوگام با مواد نانویی در میزان عمر آن است. ایزوگام در سرمای زمستان بر اثر سرمای زیاد منقبض شده و ترک می خورد و در تابستان نیز بر اثر گرمای زیاد نرم شده و خاصیت آّب بندی خود را از دست خواهد داد. اما مواد نانویی تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته و به هیچ عنوان در این بازه از دما آسیب نخواهد دید. همچنین برای ایزوگام نمودن ساختمان خود باید محیط را تا حدودی تخریب نمایید و سپس ایزوگام کنید اما مواد نانویی احتیاجی به ذره ای تخریب را ندارد.

  بیشتر بخوانید: عایق صوتی در تهران

  در زمان ایزوگام نمودن گاز های سمی ایجاد شده برای افراد بسیار مضر خواهد بود ولی مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بو که به هیچ عنوان برای افراد ضرر نخواهد داشت. زمانی که برای آب بندی استخر در شهریار با مواد نانویی صرف خواهید نمود نسبت به مواد دیگر بسیار کمتر بوده و کیفیت بهتری را نیز دارد. مواد نانویی انعطاف پذیری زیادی را داشته و می تواند تمامی درز ها را در محیط پوشش بدهد اما ایزوگام قابلیت پوشش دهی تمامی درز ها را نخواهد داشت.

  بررسی هزینه و زمان فرایند آب بندی استخر در شهریار

  هزینه ای که ابتدا برای نانو نمودن محیط ساختمان خود پرداخت خواهید نمود کمی بیشتر از عایق های دیگر بوده اما نسبت به مزیت های بیشتری که دارد به شما عزیزان پیشنهاد می شود از این مواد برای آب بندی استخر در شهریار استفاده نمایید. همچنین زمان این نوع عایق بندی ها نسبت به عایق های دیگر بسیار کمتر بوده زیرا مواد نانویی به سرعت خشک خواهند شد. در صورتی که برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه ی عایق بندی استخر ساختمان خود پیش آمده است می توانید با تماس با کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از قبیل تعداد دیوارها ، متراژ و … به صورت تقریبی اطلاعات کسب نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *