آب بندی استخر در دماوند

  افرادی که در محیط باغ و ویلای ساختمان خود استخر دارند بعد از مدتی مشاهده می کنند که آب درون استخر کم و یا گل آلود شده است . دلایل مختلفی وجود دارد که می تواند سبب کم شدن آب درون استخر شود ، مانند تبخیر آب در گذر زمان و عایق نبودن کامل استخر. این گونه مشکلات می تواند برای شما عزیزان هزینه های زیادی را به بار بیاورد که مجموعه ماندگار نانو به همراه کارشناسان مجرب و متخصص خود با استفاده مواد نانویی درجه یک و با کیفیت توانسته تا حدود زیادی مشکلات آب بندی استخر در دماوند را رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این گونه عایق بندی خواهیم پرداخت.

  اجرای پروژه های آب بندی استخر در دماوند - شرکت ماندگار نانو

  بررسی مزیت های آب بندی استخر در دماوند

  از جمله مزیت های آب بندی استخر در دماوند این است که به سرعت به درون مصالح ساختمانی نفوذ نموده و هیچ گونه نیازی به ترمیم عایق بندی نخواهد بود. همچنین می تواند سبب افزایش عمر استخرتان نیز خواهد شد. شما عزیزان با یک بار هزینه برای آب بندی استخر در دماوند با استفاده از مواد نانویی می توانید استخر خود را تا زمان استفاده از آن عایق بندی نمایید. استفاده از مواد نانویی برای آب بندی استخر خود می تواند از کثیف شدن آن نیز جلوگیری کند زیرا مواد نانویی خاصیت خود پاک شوندگی و آنتی باکتریال را دارد و از بستن هرگونه خزه ، جلبک و قارچ نیز جلوگیری می کند.

  بیشتر بدانید: عایق رطوبتی در دماوند

  همچنین خاصیت خود پاک شوندگی ، کثیفی را تجزیه نموده و یا در صورت کثیف شدن به راحتی می توانید با استفاده از مواد شوینده محیط خود را شست و شو دهید. این مواد قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا 120 درجه سانتی گراد را نیز دارد و در این بازه از دما به هیچ عنوان خاصیت خود را از دست نخواهد داد. همچنین در برابر پوسیده شدن و تخریب مصالح در برابر نم و رطوبت ، اشعه یووی و فرابنفش بسیار مقاوم است این مواد با انعطاف بالایی که دارد توانایی پوشش تمامی درزها را خواهد داشت و به صورت صد در صد می تواند استخر را آب بندی نماید.

  مزیت های دیگر آب بندی استخر در دماوند

  شما عزیزان با استفاده از مواد نانویی برای عایق بندی در محیط خود می توانید محیطی ضد حریق و نسوز داشته باشید به این صورت که آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد .  همچنین می توانید با استفاده از هرگونه مواد اسیدی و بازی مانند وایتکس ، جرم گیر استخر خود را شست و شو دهید . مواد نانویی محیط را در برابر این گونه مواد محافظت کرده و به هیچ عنوان پوسته نشده و از بین نخواهد رفت . آب بندی استخر در دماوند می تواند سبب شفافیت استخر شما نیز بشود و از رنگ پریدگی کاشی و سرامیک ها جلوگیری خواهد نمود.

  بیشتر بخوانید: رنگ های نانویی

  مواد نانویی ماده ای بدون رنگ و بو می باشد و با سرعتی که در خشک شدن مواد در کمترین زمان دارد می تواند استخر ساختمان شما عزیزان را آب بندی نماید . همچنین برای آب بندی با استفاده از نانو به هیچ تخریبی احتیاج نخواهید داشت. این مواد با توجه به این که هیچ گونه احتیاجی به ترمیم نخواهد داشت نسبت به عایق بندی های دیگر هزینه های جانبی کمتری دارد . در برابر باران های اسیدی نیز مقاوم بوده و به هیچ عنوان تخریب و پوسیده نمی شود . بنابراین می تواند جایگزین خوبی در برابر عایق بندی های دیگر مانند ایزوگام و پشم شیشه باشد.

  سوالات در رابطه با هزینه ، زمان و فرایند آب بندی استخر در دماوند

  شما عزیزان می توانید با یک هزینه ابتدایی استخر ساختمان خود را برای مدت زیادی بدون هیچ گونه خرابی ، صد در صد آب بندی نمایید. زمانی که برای عایق بندی محیط خود صرف خواهید نمود نسبت به عایق بندی های دیگر بسیار کمتر می باشد. نانو موادی است که به سرعت خشک شده و زمان کمی را خواهد برد. شما عزیزان می توانید با تماس به کارشناسان مجرب مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی در زمینه متراژ ، جنس و ارتفاع استخر ساختمان تان ، به صورت تقریبی از هزینه ، زمان و فرایند انجام عایق بندی خود به صورت تقریبی آگاهی کسب کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *